Rakovina v posledním stádiu se jí otiskla do tváře: Hvězda Beverly Hills Shannen Doherty svádí marný boj

Zahraničí Rakovina v posledním stádiu se jí otiskla do tváře: Hvězda Beverly Hills Shannen Doherty svádí marný boj
Více

Herečka Shannen Doherty (52) se po dlouhé době objevila na veřejnosti a nevypadala nejlépe. Ve společnosti přátel odcházela z restaurace Nobu v Malibu, kam si společně zašli na večeři. Informují o tom zahraniční média. Bývalá hvězda kultovního seriálu Beverly Hills 90210 svádí marný boj s rakovinou v posledním stádiu. Před několika měsíci jí lékaři oznámili, že se krutá nemoc rozšířila do mozku. Herečka se snaží fungovat normálně a užívá si života co nejvíce to jde.

Hvězda seriálů jako Beverly Hills 90210 nebo Čarodějky se statečně už několik let pere s rakovinou a to i přesto, že jí lékaři nedokážou vyléčit, ale dokážou její život co nejvíc prodloužit. Shannen Doherty totiž trpí rakovinou v terminálním stádiu.

Začátkem června tohoto roku zničená herečka přiznala, že se jí rakovina rozšířila do mozku. Od té doby podstoupila operaci mozku a podle zahraničního webu Page Six byla viděna v pondělí v Malibu na večeři se svými přáteli a podle všeho byla pozitivně naladěna.

RozhovorKreativní ředitel Miss Czech Republic Sam Dolce po rozchodu opět září: Promluvil o lásce k staršímu veterináři

Kreativní ředitel Miss Czech Republic Sam Dolce po rozchodu opět září: Promluvil o lásce k staršímu veterináři

Shannen svádí marný boj

Podle fanoušků na sociálních sítích je její boj s rakovinou skutečně obdivuhodný. I přes všechnu snahu se ale herečce zlá nemoc otiskla do tváře. Poprvé Shannen byla nemoc diagnostikována v roce 2015. V roce 2020 veřejně na sociálních sítích přiznala, že nemoc je ve čtvrtém stádiu a nebude možné ji vyléčit.

16. ledna 2023. Ordinace. Měla jsem nádor v hlavě, který mi chtěli odstranit a také biopsii. Zjevně se snažím být statečná, ale jsem zkamenělá,“ napsala. Aby toho nebylo málo, tak k závažné nemoci se přidal ještě rozvod.

CelebrityDominika Myslivcová se stala maminkou: Synovi dali jméno, které v Česku nikdo nemá

Dominika Myslivcová se stala maminkou: Synovi dali jméno, které v Česku nikdo nemá

Rakovina a krach třetího manželství

Kdysi jedné z nejkrásnějších hereček ztroskotalo třetí manželství. V roce 1993 si vzala herce a komika Ashleyho George Hamiltona. Manželství vydrželo pouhý rok a následoval rozvod. V roce 2002 si vzala producenta a podnikatele Ricka Salomona. I tohle manželství se po pouhém roce rozpadlo kvůli četným hádkám.

V roce 2011 si vzala fotografa Kurta Iswarienka a vše napovídalo tomu, že by to mohl být konečně ten pravý. Bohužel v roce 2023 přišel rozvod. Podle spekulací měl Kurt Shannen podvádět. „Rozvod je to poslední, co by Shannen chtěla. Bohužel cítí, že nemá jinou možnost,“ řekla podle HollywoodLife hereččina mluvčí Leslie Sloane.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty Zahraničí

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém Zahraničí

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem Zahraničí

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem