První snímky Nely Slovákové po děsivé bouračce: Hodinu před srážkou s kamionem natáčela při řízení

Celebrity První snímky Nely Slovákové po děsivé bouračce: Hodinu před srážkou s kamionem natáčela při řízení
Více

Účastnice reality show Hotel Paradise Nela Slováková (32) měla obrovské štěstí. Influencerka se vracela ze Slovenska a v pondělí 14. listopadu v 8:30 hod. podle informací TV JOJ nabourala do kamionu. V době nehody byla v luxusním vozidle pouze Nela a její pes. Jako zázrakem se nikomu nic nestalo. Hodinu před děsivou autonehodou si natáčela jízdu autem na svůj Instagram.

Influencerka a podnikatelka Nela Slováková se vrátila z Dubaje a vzala to přes Slovensko, aby se viděla s partnerem Lukášem Kozákem. V pondělí brzy ráno vyrazila směr Česko. Ještě v sedm hodin ráno si dávala na stories video, na kterém si natáčí jízdu autem.

Takovým jednáním ale ohrožuje nejenom sebe, ale i životy dalších účastníků silničního provozu. Influencerka je čas od času kritizovaná právě za to, že si natáčí stories za jízdy. Ze screenu fotky je navíc viditelné, že brzy ráno byla ještě mlha, která je pro řidiče potenciální hrozbou.

CelebrityNela Slováková měla vážnou nehodu na Slovensku: Luxusním vozem nabourala do náklaďáku

Nela Slováková měla vážnou nehodu na Slovensku: Luxusním vozem nabourala do náklaďáku

V dopoledních hodinách bratislavští policisté na sociální síti Facebook informovali, že na dálnici D2 ve směru do České republiky narazila řidička luxusního vozidla do posledního v koloně stojícího návěsu kamionu. „Dopravní policisté momentálně na dálnici D2 usměrňují a dokumentují dopravní nehodu, která se stala krátce po 8:30 hod. na kótě 1,5 kilometru dálnice ve směru do České republiky,“ stojí v prohlášení. „Podle informací řidička vozidla zn. Brabus narazila do posledního v koloně stojícího návěsu nákladního vozidla,“ dodává policie.

Nela Slováková je po nehodě v šoku

Podle informací TV JOJ nedošlo naštěstí k žádnému zranění. „Dechová zkouška byla s negativním výsledkem. Ke zranění osob nedošlo. Dopravní nehoda je ve stádiu šetření,“ říká policie. „Oba jsme v naprostém pořádku. Směřujeme na sono a rentgeny, pro jistotu, protože je to až nemožné,“ uklidnila sledující Nela Slováková po hrůzné nehodě.

GlosaOstré vtípky na záletníka Vémolu během Českého slavíka: Proč omluva Terezy Pergnerové není zbabělost?

Ostré vtípky na záletníka Vémolu během Českého slavíka: Proč omluva Terezy Pergnerové není zbabělost?

Na místo nehody co nejrychleji přispěchal také partner Nely hokejista Lukáš Kozák. „Jsem na cestě na místo nehody. Nela je v šoku, naštěstí se jí nic nestalo,“ řekl pro Nový Čas Kozák. Nela Slováková je sice v šoku, ale moc dobře si uvědomuje, že měla skutečně štěstí.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Bývalý premiér Jiří Paroubek se oženil: Do třetice všeho dobrého si vzal partnerku Gábinu Celebrity

Bývalý premiér Jiří Paroubek se oženil: Do třetice všeho dobrého si vzal partnerku Gábinu

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové