První snímek Honzy Šimši po plastické operaci obličeje v Íránu: Natažená kůže, kočičí oči a ještě větší rty

Celebrity První snímek Honzy Šimši po plastické operaci obličeje v Íránu: Natažená kůže, kočičí oči a ještě větší rty
Více

Honza Šimša (27) z Brna před pár dny odletěl do Íránu za plastickou operací. Brněnský fenomén si vybrals stejnou kliniku a chirurga jako slovenská playmate Lela Vémola (33), která je z výsledkem plastiky nosu nadmíru spokojená. Honza se ale na rozdíl od Lely rozhodl, že na klinice podstoupí hned několik poměrně náročných plastických operací. Před pár dny se lidem na Instagramu pochlubil čerstvým snímkem po operaci.

Kontroverzní Honza Šimša z Brna se před několika měsíci rozhodl, že podstoupí hned několik plastických operací v Íránu. „Budu mít nový nos, nové oči. Malinkatý nosánek bych si přál, kočičí oči co nejvíce to půjde. Kompletní facelift, natažení kůže, zvětšení pusy. Uvidíme na místě, co všechno se vymyslí. potřeboval bych korekci brady, ale protože by to byla moc dlouhá operace, tak budu muset tohle nechat na příště. I tak si myslím, že to bude obří změna,“ řekl v rozhovoru pro VipStar.cz před odletem.

Influencer a podnikatel se stal podobně jako Lela Vémola terčem kritiky. Lidem se nelíbilo, že se rozhodli odcestovat do Íránu kvůli plastice v době, kdy íránské ženy vyšly do ulic a bojují za svá práva. „Cesta do Íránu je samozřejmě náročnější a o něco riskantnější vzhledem k tomu, co se tam nyní děje. Lidé vždy budou kritizovat. A vůbec se nepídí po tom, proč tam letíme v této době. Jeden z nejlepších chirurgů už nepracuje v Íránu, ale v Americe. Do Íránu se vrací nyní na dva měsíce,“ vysvětlil těsně před cestou.

V Íránu stráví měsíc a půl nebo dva, a poté letí zpět do USA. A to je celý důvod. Později už ta šance nebude. Další důvod je ten, že jsme poslali zálohy. Já osobně nechci přijít o obrovskou částku peněz, kterou jsem do toho dal. Pohybuje se to v řádech statisíců. Je to záloha za operaci. Nechci to nechat propadnout,“ dodal.

CelebrityBývalá kamarádka Daisy Lee nešetří Riku Fane: Má v sobě něco roztomilého, ale chová se jako typická milenka

Bývalá kamarádka Daisy Lee nešetří Riku Fane: Má v sobě něco roztomilého, ale chová se jako typická milenka

Přísná bezpečností opatření

Honza Šimša si je plně vědom toho, že jeho vzhled budí velkou kontroverzi v Česku a v Íránu by to nemuselo dopadnout nejlépe. Sám přiznal, že nechce nijak pohoršovat místní nebo strhávat na sebe příliš pozornosti. „Nikomu nemám věřit a mám se chovat nenápadně. Na letišti budu jako chlap. Poletím jako muž a následně po příletu se předělám na dívku,“ řekl VipStar.cz.

Sháněl jsem ještě hidžáb, abych se zakryl. Na letištní kontrole se budu snažit vypadat co nejvíce jako chlap. Hned poté, co budu vycházet z letiště do taxíku, tak se změním v ženu a zahalím se do hidžábu. Kdyby mě s takovým vzhledem viděli Iránci, nemuselo by to být v pohodě,“ vysvětlil přípravy Honza.

CelebrityPodváděná Iveta Vítová zhubla, ale z nejhoršího je venku: Sbírá síly na soudní bitvu o děti

Podváděná Iveta Vítová zhubla, ale z nejhoršího je venku: Sbírá síly na soudní bitvu o děti

Momentálně má Honza plastické operace za sebou a jak se zdá, tak až osmihodinový zákrok s přehledem zvládl. Na Instagramu ve stories se svým sledujícím pochlubil s čerstvým výsledkem. Zatím není ještě vůbec nic poznat, protože má všude obvazy a jeho tvář je velmi nateklá. Není se ale čemu divit. Zatímco Lela si nechala udělat u íránského chirurga nos a víčka, tak Honza má na obličej zákroků hned několik. Tak uvidíme, kdy se pochlubí s finálním výsledkem.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Ornella Koktová o dramatické krizi v manželství po 9 letech: Kdybych odešla, Pepu by nebavilo žít Celebrity

Ornella Koktová o dramatické krizi v manželství po 9 letech: Kdybych odešla, Pepu by nebavilo žít

Soukup zatápí Hanychové pod kotlem: Vyhrožuje, že zavolá policii a vytrhne mi Rozárku z náruče, šílí Agáta Celebrity

Soukup zatápí Hanychové pod kotlem: Vyhrožuje, že zavolá policii a vytrhne mi Rozárku z náruče, šílí Agáta

Michal Kocáb přiznal, že byl zamilovaný do Dády Patrasové: Pak přišel frajer se saxofonem Celebrity

Michal Kocáb přiznal, že byl zamilovaný do Dády Patrasové: Pak přišel frajer se saxofonem

Ornella upřímně o na drogách závislé sestře Charlottě: Několikrát jsem se jí snažila pomoct Celebrity

Ornella upřímně o na drogách závislé sestře Charlottě: Několikrát jsem se jí snažila pomoct

Potvrzeno: Dominik Feri dostal za znásilnění tři roky ve vězení s ostrahou Celebrity

Potvrzeno: Dominik Feri dostal za znásilnění tři roky ve vězení s ostrahou

Ornella Koktová o nevěře v Survivoru: Ukázala na neoblíbenou skřetku a podpořila slova Rachel Celebrity

Ornella Koktová o nevěře v Survivoru: Ukázala na neoblíbenou skřetku a podpořila slova Rachel