Podváděná Iveta Vítová zhubla, ale z nejhoršího je venku: Sbírá síly na soudní bitvu o děti

Celebrity Podváděná Iveta Vítová zhubla, ale z nejhoršího je venku: Sbírá síly na soudní bitvu o děti
Více

Moderátorka TV Nova Iveta Lutovská Vítová (39) má za sebou velmi náročné životní období. Po 11 letech manželství se rozvádí s nevěrným partnerem Jaroslavem Vítem (46). Ten ji podváděl během celého manželství a jak řekla Iveta Blesku, měla dlouho klapky na očích. Nyní si našla se svými dětmi nové bydlení. Moderátorka během rozvodu výrazně zhubla, ale z nejhoršího je venku. Nyní sbírá síly na soudní bitvu o děti.

Moderátorka Iveta Lutovská Vítová zažívá v posledních měsících náročné období. Po jedenácti letech se jí rozpadlo manželství. Stalo se tak krátce po narození syna Matěje. Iveta má s podnikatelem Jaroslavem Vítem dvě děti. Dceru Anetu a syna Matěje. Česká Miss 2009 si musela najít pro sebe a děti nové bydlení, během rozvodového řízení rapidně zhubla, ale to nejhorší má za sebou.

Život se jí obrátil vzhůru nohama a všechny plány šly stranou. Iveta se po roce na mateřské rozhodla vrátit do práce. „Na první mateřské jsem byla tři roky a návrat do práce byl strašně obtížný. Proto jsem měla v plánu začít pracovat už po roce, třeba jen na zkrácený či částečný úvazek, abych z toho nevypadla. Člověk ale míní a život mění. Takže mateřskou jsem si o rok prodloužila, rozvádím se a všechno je bohužel úplně jinak,“ řekla v rozhovoru pro Blesk.

CelebrityUtrápená Lela se rozepsala o aféře manžela Karlose a Riky Fane: Srdceryvná slova plná bolesti a smutku

Utrápená Lela se rozepsala o aféře manžela Karlose a Riky Fane: Srdceryvná slova plná bolesti a smutku

Oblíbená moderátorka později přiznala, že měla během manželství klapky na očích. „Je dobře, že se to stalo. Už dlouho jsem si přála, aby se to rozseklo a měla jsem klid. Často jsem o svém muži pochybovala, ale pořád jsem si říkala, že všude něco je, a neřešila to. Nad spoustou věcí, co se děly, jsem zavírala oči a teď je konečně vidím reálně. Je mi líto, že to trvalo tak dlouho. Svému muži jsem vděčná, že se to stalo, ale mrzí mě, jak se to stalo. Táhlo se to opravdu dlouho a lidi, co mého muže znají, to samozřejmě viděli a vědí,“ pokračovala.

Musela odejít z bytu

„Vzala jsem si bohatého podnikatele, ale když se píše, že mě rozmazloval, je to omyl, když tedy pominu zpočátku společné exotické dovolené. Ve skutečnosti jsem byla soběstačná, jeli jsme každý sám na sebe, což v manželství moc romantické není. A nikdy mě nijak ničím nezabezpečil. Ani když jsme měli děti… Jen jsem bydlela v domě, který jsme vybrali spolu, ale byl jeho, a používala jeho auto,“ přiznala si po letech.

CelebrityMěla by se milenka Vémoly bát? Rika Fane ukázala pikantní nahrávku, Karlos vypěnil a začal konat

Měla by se milenka Vémoly bát? Rika Fane ukázala pikantní nahrávku, Karlos vypěnil a začal konat

Proto také po rozchodu musela Iveta s dětmi opustit společné bydlení. „Jednou jsem prostě bouchla do stolu a řekla, že už takhle ne a ať jde pryč. A řekl, tak to ne, jdi pryč ty. Tím to celé začalo,“ řekla. Nyní Ivetu čeká soudní bitva o děti, kterou chce vyhrát. Střídavá péče dle ní nepřipadá v úvahu.

Ta možnost tady samozřejmě existuje, ale pro mě je nepřípustná. Nechci batůžkové děti, které přebíhají z jednoho domova do druhého. Budu se bít jako lev, aby zůstaly v mé péči,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí Celebrity

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé Celebrity

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše