První konflikt v Survivoru: Ornella Koktová se opřela do hvězdy SuperStar, jen stojí a kouká

Survivor První konflikt v Survivoru: Ornella Koktová se opřela do hvězdy SuperStar, jen stojí a kouká
Více

Tropický ráj uprostřed karibského moře dokáže být krásný, ale také nemilosrdný. V divoké přírodě přežijí jen ti nejlepší. Noční teploty klesají až ke 14 stupňům. Kmen Titánů má velké ego a nesnesou prohru. Ve stínu bohů jsou vždy smrtelníci. Lovci jsou hladoví po vítězství a schopni riskovat vše, aby Titány sesadili z trůnu. Pojďme se podívat na průřez prvním dílem reality show Survivor Česko & Slovensko.

Survivor Česko & Slovensko 2024 odstartoval novou sezonu. Oba dva kmeny připluly lodí ke břehu a všichni soutěžící se začali vyloďovat. Nutno podotknout, že zatím jsou všichni plní sil a odhodlání. To se ale za chvíli změní. „Já doufám, že moje děti uvidí v televizi mámu jako lvici a velkou bojovnici,“ okomentovala svůj začátek v drsné show Ornella Koktová.

Moderátor Ondřej Novotný hned v úvodu zavtipkoval a označil Mikýře za hobita. „S tím jsem do téhle show šel,“ odpověděl mu pohotově. Hned v prvním díle všechny soutěžící samozřejmě čekala výzva, ze které mohl vyjít jako vítěz pouze jeden kmen.

Módní policieMóda z Českého plesu: Uhlířová vynesla šperky za milion, Vignerová zazářila a Mátlová jako cirkusácký mišmaš

Móda z Českého plesu: Uhlířová vynesla šperky za milion, Vignerová zazářila a Mátlová jako cirkusácký mišmaš

Ultimátní cena: Oheň!

V první soutěži bojovali Titáni a Lovci o věci potřebné k přežití v džungli a ultimátní cenou pro vítěze byl oheň. Druhému kmeni, který prohraje, zbydou jen oči pro pláč a rozhodně to pro ně není dobrý start. Hned ze začátku měli Titáni drobný náskok. Stačilo ale pár okamžiků a jejich výkony byly rovnocenné. Lovci si dokázali vypracovat velice slušný náskok a Titáni dost pokulhávali.

Dlouhou dobu ani jeden kmen nebyl schopen rozdělat oheň, který by přepálil lanko. Lovci byli blízko, ale museli znova zapálit oheň. Zato Titáni byli natolik pozadu a nedařilo se jim, že nakonec prohráli a první souboj vyhráli překvapivě Lovci. Odnesli si z duelu  od věcí po vaření, až po pilu, mačetu, provazy a hlavně důležitý oheň. „Bude to kruté, ale snad nás to blíž sblíží,“ okomentovala prohru herečka Ivana Jirešová.

SurvivorDrsný Survivor je nekompromisní: Kolaps hned v prvním díle a boj o přežití

Drsný Survivor je nekompromisní: Kolaps hned v prvním díle a boj o přežití

První konflikt v Survivoru

První menší konflikt v Survivoru na sebe nenechal dlouho čekat. „Já si myslím, že se zapojují všichni, ale pokud jde o člověka, který se zapojuje nejméně, je to Adéla,“ rozpovídala se Ornella. „Je mi ze všech lidí nejdál. Mému srdci je nejdál. A taky je taková neaktivní. To mi není sympatické. Je to člověk co jen povídá. Stojí v rohu a kouká na to, jak ostatní něco dělají,“ nebrala si servítky.

Následně Titáni museli vybrat jednoho člověka, který si sbalí věci a odjede na lodi pryč. Nakonec kmen opustil Pirát a na druhé straně kmen Lovců opustila Veronika. Oběma se podařilo vyřešit úkol a rozhodli se, že ostatním členům svého kmene tak trochu zalžou.

V příštím díle přijdou další soutěžící a dojde také k pořádné hádce. Ornelle začne být hrozně špatně a není vůbec jasné, zda zvládne další kruté dny. V Survivoru 2024 se to začíná vyostřovat mezi soutěžícími nebývale rychle a hra nabírá na obrátkách.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Jack ze Survivoru šel s pravdou ven: Ostrá slova o románku zasnoubeného Filipa a veganky Nikoly Survivor

Jack ze Survivoru šel s pravdou ven: Ostrá slova o románku zasnoubeného Filipa a veganky Nikoly

Survivor opustil nenáviděný Jack a Yenifer má terč na zádech: Je manipulativní a lže, ujíždí soutěžícím nervy Survivor

Survivor opustil nenáviděný Jack a Yenifer má terč na zádech: Je manipulativní a lže, ujíždí soutěžícím nervy

Veronika opouští Survivora s hlavou vztyčenou: Vysmála se Filipovi a dalším ukňouraným uplakánkům Survivor

Veronika opouští Survivora s hlavou vztyčenou: Vysmála se Filipovi a dalším ukňouraným uplakánkům

Drsný Survivor si vybírá svoji daň: Dramatický kolaps Nikoly, skácela se k zemi jako pytel brambor Survivor

Drsný Survivor si vybírá svoji daň: Dramatický kolaps Nikoly, skácela se k zemi jako pytel brambor

V Survivoru doplápolala Ivana Jirešová: Vyhublá na kost prozradila váhu a důvod, proč se chovala jako zvíře Survivor

V Survivoru doplápolala Ivana Jirešová: Vyhublá na kost prozradila váhu a důvod, proč se chovala jako zvíře

Mikýřovi ruply nervy a rozeřval se na Jacka: Survivor opouští fňukající Jakub a ubulený Filip Survivor

Mikýřovi ruply nervy a rozeřval se na Jacka: Survivor opouští fňukající Jakub a ubulený Filip