První česká Barbie Gabriel Jiráčková má za sebou další plastiku: Nosík ve tvaru diamantu jako od Mattela

Celebrity První česká Barbie Gabriel Jiráčková má za sebou další plastiku: Nosík ve tvaru diamantu jako od Mattela
Více

První česká Barbie Gabriel Jiráčková (22) dlouhou dobu toužila po rhinoplastice a nyní se konečně odhodlala. Půvabná Gabriel si hrozně moc přála mít nosík ve tvaru obráceného diamantu. Jak sama říká, na plastické chirurgii závislá není, ale dalším zákrokům se rozhodně nebrání. Co říkáte na výsledek?

Sympatická Gabriel Jiráčková má od svých sedmnácti let za sebou několik plastických operací a zákroků. Postupem času si plní všechny sny a nechává si upravovat jednotlivé části těla tak, aby byly podle jejich představ. Kromě toho, že si nechala dvakrát operovat ňadra, tak nyní přišla na řadu vytoužená rhinoplastika neboli plastika nosu.

Mou další zastávkou na mém podzimním beauty výletě do Tater se tak konečně stala i má dlouhá léta vytoužená rhinoplastika,“ pochlubila se první česká Barbie na sociálních sítích. „Dala jsem si konkrétně s těmito zákroky a výběrem kliniky i chirurga na čas, jelikož ten pravý Barbie “noštek” od Mattela neumí jen tak každý,“ směje se Jiráčková a dodává, že měla přesně jasnou představu o tom, jak chce, aby její nosík vypadal.

CelebrityNarozeninová party se zvrtla a létaly lokty: Odnesla to Dominika Myslivcová s obřím monoklem přes oko, co se stalo?

Narozeninová party se zvrtla a létaly lokty: Odnesla to Dominika Myslivcová s obřím monoklem přes oko, co se stalo?

Gabriel si zákroky skutečně dlouho dopředu promýšlí a stejně tak i doktory. Svěřila se, že přemýšlela i nad tím, že by si nechala nos udělat Dubaji, Istanbulu nebo Teheránu. Nakonec však zvolila Slovensko.

„Až jsem narazila na práce a zejména přístup pana doktora Mráze! Nečekalo mě žádné odrazování, že můj malý nosík je už i tak dostatečně malý, ale naopak příjemné popovídání si o měřítkách krásy, z nichž jedním je hrot (špička) nosu ve tvaru obráceného diamantu,“ vysvětluje.

Nebylo totiž třeba žádné sekání ani lámání kosti, pouze takové něžné dopilováníčko a drobná korekce chrupavek, které k sobě pan doktor stáhl stehy, čímž došlo k požadovanému zúžení,“ dodala. Gabriel si v minulosti chtěla nechat odstranit žebra, ale nakonec od této operace ustoupila.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou

Eva Perkausová poprvé ukázala tvář syna Killiana a vysvětlila, proč si připadá jako hroch Celebrity

Eva Perkausová poprvé ukázala tvář syna Killiana a vysvětlila, proč si připadá jako hroch