Narozeninová party se zvrtla a létaly lokty: Odnesla to Dominika Myslivcová s obřím monoklem přes oko, co se stalo?

Celebrity Narozeninová party se zvrtla a létaly lokty: Odnesla to Dominika Myslivcová s obřím monoklem přes oko, co se stalo?
Více

Dominika Myslivcová (28) má pořádnou smůlu. Na narozeninové party jednoho pražského baru došlo ke rvačce, do které se připletla i půvabná influencerka. Než se stačila zorientovat, co se vlastně děje, tak dostala ránu loktem do tváře. O celém incidentu informovala na sociálních sítích a svým sledujícím ukázala pořádně fialový monokl přes celé oko.

Influencerka a podnikatelka Dominika Myslivcová si chtěla užít narozeninovou oslavu jednoho pražského klubu. Místo toho se ale na party připletla do rvačky a odnesla to její tvář. Následující den se sledujícím na Instagramu pochlubila s pořádným monoklem na oku, který už chytl fialovou barvu.

Jsem vám jen chtěla ukázat, jak vypadám po včerejších narozeninách jednoho pražského baru. Vypadám fakt nádherně. To je tak, když si v klidu sedíte a najednou se vedle vás z ničeho nic strhne bitka,“ vysvětluje blonďatá influencerka.

CelebrityVeronika Žilková ukázala partnera a okamžitě dostala sprchu od jeho ženy: Rozvracíš fungující vztah, žádný rozvod nebude

Veronika Žilková ukázala partnera a okamžitě dostala sprchu od jeho ženy: Rozvracíš fungující vztah, žádný rozvod nebude

No a vy dostanete loktem do oka. Vypadám, jako bych byla doma bita. Mám to dál komentovat? Bolí to jako prase,“ postěžovala si. „Někteří lidé by neměli pít, když se neumí chovat,“ dodala. Následující den vyrazila Dominika za kulturou a díky tomu, že má šikovné ruce, tak se jí monokl podařilo bezvadně zamaskovat.

Na premiéře nového českého filmu Indián se Dominika objevila po boku podnikatele Zdeňka Ch. a konečně přiznala, že se jedná o jejího partnera. O jejich vztahu jsme informovali jako první ještě ve chvíli, kdy se snažila Myslivcová podrobnosti tutlat.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn Celebrity

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte Celebrity

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala Celebrity

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala