Prostřeno plné influencerů: Útoky fretek, smrad, pokousaní hosté a pomůcky pro intimní hygienu

TV Prima Prostřeno plné influencerů: Útoky fretek, smrad, pokousaní hosté a pomůcky pro intimní hygienu
Více

V příštím týdnu se u sporáků sejdou VIP tváře známé ze sociálních sítí. Jak si sednou, znají se a dojde na skvělé vaření ideální pro instagramové účty, nebo se soutěžícím u ploten dařit nebude? A objeví se také v této partičce nějaký taktik?

Smrdutá fretka

V pondělí u hostitele Dominika Greye budou největším problémem fretky. Nejen že utíkají z bytu, Rice ale vadí i zápach v bytě. A to není všechno, Ještě se hosté budou cítit okusováni. Fretky se zkrátka rozhodly hájit si teritorium. Ovšem jejich útoky se mohou odrazit v bodování. Jak by to řešili ostatní?

Úterní hostitelka Prostřena módní návrhářka Dominika Sedláčková překvapí skvělými krevetami a hosté jí je pochválí. Dokonce i pondělní hostitel uzná, že tyto jsou lepší, než ty jeho. A zábavou týdne bude módní přehlídka. Hosté jsou nadšeni a oceňují, jak perfektně se na jejich návštěvu Dominika připravila.

ZahraničíTara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

O jednoho hosta méně

Ve středu bude vařit bývalá herečka z filmů pro dospělé a budoucí maminka Rika Fane. Vzhledem k tomu, že nevaří ve vlastní kuchyni, nejde jí zapnout trouba. Poradí jí někdo a podaří se jí nakonec dezert připravit podle svých představ? A zaujme Rika svou zábavou, kterou je tanec?

Tomáš ve čtvrtek přelepí rýžovar, čímž mu zabrání se vypínat a spálí dezert. Bude se snažit o náhradu, je ale otázkou, jak se mu povede. V každém případě se dnešní hostitel rozloučí, v pátek na večeři nedorazí. Proč? Sledujte.

pátek bude Petr vařit pro tři kamarády a jednoho cizince. Zastupujícího Tomáše. Jak se mu podaří příprava nelehkého dezertu brownies? Proč bude během přípravy Petr nervózní? Navíc během šmejdění najdou hosté zajímavé věcičky. V koupelně. Vyzpovídají u stolu hostitele, jak fungují. Co všechno se dozví diváci? A chtějí to opravdu všichni vědět?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Česko na grilu: Postrach českých restaurací Zdeněk Pohlreich se vrací na obrazovky s novou show TV Prima

Česko na grilu: Postrach českých restaurací Zdeněk Pohlreich se vrací na obrazovky s novou show

Chaotické Prostřeno!: Cvrčci v hummusu, nedostatek šneků i taktická panenka TV Prima

Chaotické Prostřeno!: Cvrčci v hummusu, nedostatek šneků i taktická panenka

Prostřeno nebo školní jídelna: Seznamka, reparát i touha po výhře pořádně zapříčiní drama u stolu TV Prima

Prostřeno nebo školní jídelna: Seznamka, reparát i touha po výhře pořádně zapříčiní drama u stolu

Tohle Prostřeno! nezažilo: Mouční červi, nevhodné vtipy i polévka ze sáčku. Dívejte se, jak absolutní úlet nakonec dopadne TV Prima

Tohle Prostřeno! nezažilo: Mouční červi, nevhodné vtipy i polévka ze sáčku. Dívejte se, jak absolutní úlet nakonec dopadne

Mladé a neklidné Prostřeno!: Jak vaří nastupující generace a jak bude snášet freestyle usazená maminka? TV Prima

Mladé a neklidné Prostřeno!: Jak vaří nastupující generace a jak bude snášet freestyle usazená maminka?

Prostřeno z Vysočiny: Spálená kachna, vodka do těsta, ostré nože i utajená taktika TV Prima

Prostřeno z Vysočiny: Spálená kachna, vodka do těsta, ostré nože i utajená taktika