Prosí Denisa Nesvačilová za odpuštění? Stáhla se do ústraní a poslala podivný vzkaz z kostela

Celebrity Prosí Denisa Nesvačilová za odpuštění? Stáhla se do ústraní a poslala podivný vzkaz z kostela
Více

Herečka Denisa Nesvačilová (31) má za sebou v osobním životě velmi náročný rok. Na konci srpna 2022 se stala součástí milostného trojúhelníku ve složení Petr Kolečko (38) a Aneta Vignerová (35). Bohužel dle reakcí lidí z toho nejhůř vychází právě Denisa. Považují ji za tu, která odvedla otce od rodiny. Před delší dobou se stáhla do ústraní a nyní na sociálních sítích poslala podivný vzkaz.

Hvězda seriálu Slunečná Denisa Nesvačilová patří momentálně k nejvíce nenáviděným lidem na sociálních sítích a může za to její vztah se scenáristou Petrem Kolečkem, který kvůli pohledné zrzce odešel od syna Jiříka a partnerky Anety Vignerové. Ještě před pár týdny to přitom vypadalo, že se vrací zpět k modelce.

Bohužel svoji šanci Petr Kolečko promarnil, když se objevil na křtu dětské knihy opět po boku milenky Denisy. „Šance tady byla, byla promarněná. A je to pryč. Nikdo se z toho nehroutí, protože ty věci byly dost bolestný a musí se na nich pracovat delší dobu. A myslím si, že se to zase velmi rychle obrátilo jiným směrem, takže já jsem za to vlastně velmi ráda,“ vzkázala před pár dny na Instagramu.

Výměna manželekHady už nemačká: Jana z legendární Výměny manželek se za 6 let změnila k nepoznání

Hady už nemačká: Jana z legendární Výměny manželek se za 6 let změnila k nepoznání

Tady byla snaha velká. Tady proběhly skoro zásnuby, prodávání baráku a kde cosi, abychom si vytvořili nové a pevné zázemí,“ pokračovala a Denise Nesvačilové poslala jasný vzkaz. „Kdyby se na to třeba dotyčná osoba dívala, která se na to dívat bude. Tak aby věděla, s kým má to do činění,“ dodala.

Podivný vzkaz z kostela

Po propálení aféry se Denisa stáhla do ústraní a od léta nepřidala žádný nový post na Instagram. Pokud sdílela něco ve stories, tak se jednalo pouze vždy o pracovní věci. I přes svoji neaktivitu se ale pod jejími starými snímky stále objevují nenávistné komentáře a pro Nesvačilovou to musí být jistě náročné.

CelebrityAgáta Hanychová to přepískla: V 5. měsíci těhotenství si uhnala vážný zápal plic, sotva si uvaří čaj

Agáta Hanychová to přepískla: V 5. měsíci těhotenství si uhnala vážný zápal plic, sotva si uvaří čaj

Na konec roku nová partnerka scenáristy zveřejnila na sociálních sítích podivný vzkaz z kostela, ze kterého někteří mají pocit, že herečka zpytuje svědomí nebo prosí za odpuštění. „Poprosit v kostele za požehnání, lásku, zdraví a pochopení. Buďme na sebe hodní, milujme se, přejme si. Vždyť je ten život tak křehký a krátký. Jsem vděčná za rány i šance, co mi rok 2022 dal,“ napsala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí Celebrity

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé Celebrity

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše