Prince Harryho dohánějí staré hříchy: 10 let od divoké noci tanečnice draží jeho spodní prádlo za neuvěřitelnou cenu

Zahraničí Prince Harryho dohánějí staré hříchy: 10 let od divoké noci tanečnice draží jeho spodní prádlo za neuvěřitelnou cenu
Více

Princ Harry (37) měl skutečně bouřlivé dospívání, které bylo plné večírků, bohémského života a nemalých excesů. Nyní to vypadá, že ho staré hříchy dohánějí. Deset let od bujaré party v Las Vegas, o které informoval například portál The Guardian, se rozhodla bývalá striptérka Carrie Royale, že vydraží princovo spodní prádlo. A hodlá se dostat na vskutku pohádkovou sumu. informoval o tom web TMZ.

Spodní prádlo prince Harryho z jeho nechvalně divoké party v Las Vegas z roku 2012 se dostává na trh. Bývalá striptérka Carrie Royale si deset let schovávala prádlo prince Harryho a dle svých slov je konečně čas na to, aby ho vydražila. Exotická tanečnice tvrdí, že v osudnou noc byla v hotelovém pokoji s Harrym.

Ten se měl tehdy svléct do svého narozeninového oblečku a hrát kulečník. Kromě spodního prádla draží také šaty a plavky, které měl na sobě. Informoval o tom portál TMZ. Pokud vás zajímá, jakou cenu má taková památka na člena britské královské rodiny, tak se podržte.

ZahraničíPo 10 letech promluvil exmanžel Britney Spears: Synové nechtějí mámu vídat, důvodů je několik, říká

Po 10 letech promluvil exmanžel Britney Spears: Synové nechtějí mámu vídat, důvodů je několik, říká

Cena by se mohla vyšplhat až na 1 milion dolarů

Blonďatá striptérka je přesvědčená o tom, že konečná suma by se mohla vyšplhat až na 1 milion (cca 20 milionů korun). „Dělám tu aukci proto, abych připomněla princi Harrymu jeho zábavnou stránku. Stránku, kterou se snaží ovládat jeho manželka Meghan Markle,“ řekla Carrie Royale.

Online aukce začíná ve čtvrtek a vyvolávací cena je 10 tisíc dolarů (cca 200 tisíc korun). Pokud nabídka dosáhne 800 tisíc dolarů, vítěz získá historickou třílitrovou láhev Dom Pérignon Rose z roku 1996 zabalenou ve 24 karátovém zlatě v hodnotě 4 miliony korun. Část výtěžku z aukce půjde na charitu Harryho a Meghan, která nese jméno Archewell.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Donna a Kelly z Beverly Hills po 33 letech: Plastické operace si vybraly daň, s grácií stárne jen jedna Zahraničí

Donna a Kelly z Beverly Hills po 33 letech: Plastické operace si vybraly daň, s grácií stárne jen jedna

Sarah Jessica Parker na place s dávnou láskou: Jak se za 23 let změnila Carrie Bradshaw a Aidan? Zahraničí

Sarah Jessica Parker na place s dávnou láskou: Jak se za 23 let změnila Carrie Bradshaw a Aidan?

Melanie Griffith ukázala ošklivou jizvu po rakovině kůže: Pro všechny, kteří se rádi opalují, má jasný vzkaz Zahraničí

Melanie Griffith ukázala ošklivou jizvu po rakovině kůže: Pro všechny, kteří se rádi opalují, má jasný vzkaz