Premiérová Výměna manželek: Překonaná nevěra, insolvence a pedantství na pořádek

Výměna manželek Premiérová Výměna manželek: Překonaná nevěra, insolvence a pedantství na pořádek
Více

Pořádkumilovná Simona z Děčína se přestěhuje do Liberce za stejně zaměřeným tatínkem. Na druhou stranu zamíří hodná Eva do rodiny s temperamentními dětmi. Diváci nejnovější díl úspěšné reality show Výměna manželek, kde si dvě ženy na dobu deseti dnů vymění domácnost, uvidí na TV Nova již ve středu 6. března ve 20.20 nebo už teď na Voyo.

První rodina žije v Liberci v pronajatém domě 2+1. Sedmadvacetiletá Eva pracuje jako prodavačka. Jejímu partnerovi Lukášovi je třicet šest a pracuje v nemocnici. Mají spolu tříletou dceru Izabelu. Ve střídavé péči s nimi žije i Evin šestiletý syn Jakub. Partneři jsou spolu čtyři roky a do Výměny manželek je přihlásila Eva. Chtěla by změnit Lukášovo chování ke Kubíkovi a aby přestal být takový pedant na úklid.

Podivné rodinné vztahy v druhé rodině

Druzí účastnící Výměny manželek žijí v Děčíně v bytě 4+kk. Simoně je třicet osm let a je terénní pečovatelkou. Popeláři Pavlovi je třicet devět let. V domácnosti s nimi žije patnáctiletá Natálie, devítiletý Jakub a osmiletý Sebastián. Do pořadu rodinu přihlásil Pavel, protože si chtěl vyzkoušet, jak to chodí v jiných rodinách.

SurvivorTitáni v Survivoru prohrávají na plné čáře: Zlá a povrchní skřetka, pustila se Ornella do Nikoly

Titáni v Survivoru prohrávají na plné čáře: Zlá a povrchní skřetka, pustila se Ornella do Nikoly

Simoninou motivací byla finanční odměna za účast v pořadu. Simona a Pavel se poznali před pětadvaceti lety. Pavel si ale s jinou ženou pořídil Natálku, přestěhovali se do Anglie, kde se jim narodili další dvě děti. Po třinácti letech se vrátili do Česka, rozešli se a Pavel opět potkal Simonu, která už měla dva syny. Nyní jsou spolu už dva roky.

Evě se nový dům líbí, přijde jí, že rodina, která v něm žije má vkus. Nelibě hodnotí koleje v blízkém okolí, protože projíždějící vlaky ji v noci budí. První ráno hodnotí děti jako příkladně hodné, ale už odpoledne zjistí, že dokážou být i velmi energičtí. Pavel by si přál, aby na ně byla přísnější. Tématem sváru dočasných partnerů je nepořádek, který vzniká při vaření…

Náhradní tatínek neví nic o své domácnosti

Simoně se také v novém bytě líbí. Voní to tam a je čistý. Jejím úkolem je vodit děti do školy a školky a hned první den přizná, že denně by to dělat nechtěla. Simona má pocit, že Lukáš neví nic o své domácnosti, že vše tam asi zařizuje Eva. Při rozhovoru s ním, že dozvídá, že Lukáš své partnerce Evě byl nevěrný, ale krizi už překonali. Později se také dozvídá, že Lukáš je díky blbosti v mládí v insolvenci.  Simoně Lukáš přijde nečitelný, moc se v něm vlastně nevyzná.

Jak si bude rozumět pořádkumilovná Simona se stejně zaměřeným tatínkem? Dokáže si hodná Eva zjednat respekt u temperamentních chlapečků? Diváci TV Nova uvidí již ve středu ve 20:20.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Extrémní Výměna manželek: Absence zubů, špatný zdravotní stav psa a tatínek, který se otáčí za každou sukní Výměna manželek

Extrémní Výměna manželek: Absence zubů, špatný zdravotní stav psa a tatínek, který se otáčí za každou sukní

Lucie z Výměny manželek ukázala nového partnera Josefa: Brzy bývalý manžel měl zneužívat její dceru Výměna manželek

Lucie z Výměny manželek ukázala nového partnera Josefa: Brzy bývalý manžel měl zneužívat její dceru

Iva (24) z Výměny manželek udělala přítrž spekulacím o rozchodu s Marianem (51) a vyřkla přání Výměna manželek

Iva (24) z Výměny manželek udělala přítrž spekulacím o rozchodu s Marianem (51) a vyřkla přání

Posedlost úklidem a hádka s tchyní rozdmýchá emoce ve Výměně manželek Výměna manželek

Posedlost úklidem a hádka s tchyní rozdmýchá emoce ve Výměně manželek

Bojové podmínky ve Výměně manželek: Dětem dělají společnost vši, špína, prach a smrad Výměna manželek

Bojové podmínky ve Výměně manželek: Dětem dělají společnost vši, špína, prach a smrad

4 rodiny z Výměny manželek, jejichž příběh otřásl Českem: Špína, drogy, prostituce a nulová hygiena Výměna manželek

4 rodiny z Výměny manželek, jejichž příběh otřásl Českem: Špína, drogy, prostituce a nulová hygiena