Překvapivý týden v Ulici: Simulant Kaštan půjde k zemi, Karla je zralá na sebevraždu a všude bude smrdět tráva

Ulice Překvapivý týden v Ulici: Simulant Kaštan půjde k zemi, Karla je zralá na sebevraždu a všude bude smrdět tráva
Více

Tento týden je v nekonečném seriálu Ulice skutečně výživný. Šimona stále ve škole šikanují spolužáci a problémy se začínají stupňovat. Karla, kterou pronásleduje Jakub, se nyní bude muset postavit pravdě tváří v tvář. Přestárlý simulant Kaštan se v ulici postará o zábavu a ve škole se bude řešit marihuana.

Šikana ve škole pokračuje

Postavit se starším spolužákům, kteří se po vás vozí, chce notnou dávku odvahy, ovšem málokdy to přinese kýžený výsledek. Spíše se stane pravý opak. To nyní na vlastní kůži pocítí i Šimon, na kterého si Roman s Viktorem počíhají hned ráno. Kluci si jsou vědomi své převahy a už si neberou servítky.

Šimona dokonce napadnou i fyzicky, aby mu dali za vyučenou. Tím to pro ně ale nekončí. Začnou Šimona otevřeně šikanovat, aby mu ukázali, kdo tu je pánem. Co kluci Šimonovi provedou? A jaká bude jeho reakce? Co pak zarazí Šimonovu mámu Gábinu?

Karlu pronásleduje románek s Jakubem

Člověk občas zažije nepříjemné prozření, když se z velké zamilovanosti stane obrovská noční můra poté, co jeden z partnerů nechce přijmout rozchod. To se stalo i Karle, jež by ráda udělala tlustou čáru za románkem s Jakubem, kvůli kterému ztratila na jaře hlavu. Jenže Jakub ji nehodlá nechat jen tak jít. Chce být za každou cenu s ní, neakceptuje ani to, že Karla má manžela a rodinu. Právě o to se ji nyní pokusí připravit. Znovu stalkuje ji i její blízké, aby mohl zasadit úder, po kterém by se její rodinné štěstí sesypalo jako domeček z karet. Co Jakub provede tentokrát? A s jakými následky?

UliceUlici čeká poprask ve škole a velký zvrat v životě Anežčiny představitelky Karolíny Lipowské

Ulici čeká poprask ve škole a velký zvrat v životě Anežčiny představitelky Karolíny Lipowské

Holky si zahulí pořádné brko a nebude to bez následků

Pokušení a hecování jdou občas ruku v ruce, zvláště když je člověk v pubertě a nechce se shodit před svou partou. Anežka, Svatka a Žofka v poslední době docela vystrkují růžky, ovšem Anežka se spíš veze, aby ji holky neměly za sraba. Na rozdíl od Žofky a Svatky sama nic neiniciuje, spíše holky koriguje. Jenže ty si prostě nedají pokoj.

Tentokrát se znovu předvede Žofka, která má potřebu neustále sbírat body mezi holkami i ve třídě. Před holkami se nyní vytasí s jointem od bratránka a přemluví je, aby společně vyzkoušely, co to s nimi udělá. Bohužel ve chvíli, kdy holky čeká ještě pěstitelský kroužek ve škole. Jak to dopadne? Kdo a jak to odnese?

Simulant Kaštan půjde k zemi

Odhadnout, kdy hypochondr ostatní jen citově vydírá a kdy je mu opravdu zle, je občas docela náročné, zvláště pokud s ním má člověk už své zkušenosti nebo se v něm vaří krev. Vítek vidí v poslední době rudě jen při vyslovení Kaštanova jména. Když ho nyní najde ve svém bytě ve chvíli, kdy má nervy na pochodu, neudrží se a vyrazí s ním dveře takovým způsobem, že Iva ani nestihne včas zareagovat. Tenhle letecký den ale bude mít neblahé následky, neboť Kaštan vzápětí zkolabuje na ulici. Co s ním je a jak vážné to je? Nakolik se na něm podepíše právě Vítkův rázný čin?

Tonda Holožánek opět ztratí nervy

Pro člověka, který žije jen politikou a kandiduje ve volbách, je období samotných voleb obrovským náporem na nervy. Tonda Hložánek se sice snaží o nadhled, jenže se mu to příliš nedaří od chvíle, kdy se jeho největším rivalem stal jeho vlastní syn Jirka. Jakmile na něj přijde řeč, Tonda ihned vypění a nebere si servítky. Bohužel se neovládne ani před volební místností, kde na sebe s Jirkou náhodou narazí. K jeho velké smůle se tak stane před spoustou voličů, pro něž to je tučné sousto zavánějící pořádným skandálem. A tak si ho tajně natočí a video pustí do světa na sociálních sítích… Jaký dopad to bude mít? Jak to Tonda vzápětí schytá nejen doma?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní Ulice

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít Ulice

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou? Ulice

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou?