Ulici čeká poprask ve škole a velký zvrat v životě Anežčiny představitelky Karolíny Lipowské

Ulice Ulici čeká poprask ve škole a velký zvrat v životě Anežčiny představitelky Karolíny Lipowské
Více

Žofka si v poslední době nedá pokoj. Neustále si říká o pozornost, potřebuje se blýsknout před Anežkou, Svatkou i ostatními spolužáky ve škole, iniciuje nejrůznější akce zavánějící průšvihem. Teď se holkám jejich rebelie a chuť vyzkoušet dosud nepoznané pořádně vymkne z rukou. Žofka je totiž vyhecuje ke kouření marihuany, což ve škole ani doma už neututlají. Kdo a jak to odnese? Jaký poprask z toho nakonec bude? A proč diváky čekají poslední epizody, kde se fyzicky objeví herečka Karolína Lipowská (17)?

Anežka z nekonečného seriálu Ulice, Svatka a Žofka vystrkují od začátku školního roku neustále růžky a zkouší, co všechno jim ještě projde. Zatím se jim daří své kousky tajit před dospělými, ale nic netrvá věčně. Přitom Anežka se pokaždé vlastně jen veze. Iniciátorkami jednotlivých akcí jsou totiž Žofka se Svatkou.

Hlavně Žofka se snaží na holky zapůsobit. Hraje si na velkou rebelku, aby si vylepšila pověst a zapomnělo se, jak svými řečmi v zimě nechtěně zavařila Anežce, Čendovi, Magdě i Prokopovi. Také tentokrát je to Žofka, kdo je hlavním aktérem nové výzvy pro holky, jíž prostě neodolají.

UliceSmutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Tráva ve škole

Když se Žofka pochlubí Anežce a Svatce jointem od bratránka, holky se nenechají dlouho přemlouvat a zkusí, co s nimi marihuana udělá, jak vlastně působí. Bohužel ve špatný čas a na špatném místě. Špeka si totiž dají o polední pauze a pak je nenapadne nic jiného než zkouřené zamířit do školy na pěstitelský kroužek. Odtud to je už jen krůček k obrovskému skandálu ve škole a průšvihům u holek doma.

Anežce se totiž udělá zle, což neunikne Magdě ani znalému Otovi, jenž okamžitě pozná, kolik uhodilo. Co bude s Anežkou? Co všechno se pak rozpoutá? A jak se k tomu postaví rodiče holek, zejména Klímovi a postrach pedagogů, Žofčina máma Bohunka Dušková ?

UliceBedřich Liška, největší proutník Ulice: Tohle je 5 krásných žen z jeho nekonečného harému

Bedřich Liška, největší proutník Ulice: Tohle je 5 krásných žen z jeho nekonečného harému

Velký zvrat v Ulici

Těmito ději si scenáristé seriálu připravují půdu pro obrovský zvrat v Anežčině životě, jenž je iniciován velkými změny u její představitelky Karolíny Lipowské. Ta se totiž rozhodla využít příležitosti, jež se jí naskytla, a už před několika týdny se společně s rodiči přestěhovala do Abú Dhabí.

Do Abú Dhabí se stěhujeme přibližně na dva roky kvůli práci mého taťky. Těším se, ale jsem i nervózní z ohromné životní změny, která mě čeká. Budu tam navštěvovat mezinárodní školu a dokonce mě tam čeká i maturita,“ prozradila ještě před odjezdem Karolína Lipowská.

Co bude s její postavou dál a nebude se Karolíně po herectví stýskat? „Po natáčení se mi samozřejmě stýskat bude, ale jsme domluvení, že když se vrátím na prázdniny do České republiky, mohli bychom nějaké obrazy do Ulice natočit. Anežka by se mohla v Ulici občas objevit, protože se na rozdíl ode mě odstěhuje do Drážďan, což není tak daleko,“ prozrazuje budoucí osud Anežky talentovaná Karolína.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní Ulice

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít Ulice

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou? Ulice

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou?