Přehlídka Debbie Brown ve Varech bez zábran: Nahaté pozadí na mole, Gabriel Jiráčková jen v síti a Mottlová jako pěst na oko

KVIFF Přehlídka Debbie Brown ve Varech bez zábran: Nahaté pozadí na mole, Gabriel Jiráčková jen v síti a Mottlová jako pěst na oko
Více

Černá je vždy hot! Známé české osobnosti si nenechaly ujít nevšední módní show návrhářky Debbie Brown na terase Mlýnské kolonády v Karlových Varech. Přehlídka byla plná extravagance, odhalených, ale sofistikovaných modelů a všichni přítomní se dobře bavili. Hosté z řad celebrit nenechali outfit náhodě a předvedli odvážné kousky. Našli se ale i tací, kteří dress code zcela ignorovali.

Filmový festival v Karlových Varech je kromě filmů také o módě. Právě proto se během deseti festivalových dní odehraje v centru dění nespočet fashion show. Redakce VipStar.cz zavítala na módní přehlídku návrhářky Debbie Brown, která se konala na terase Mlýnské kolonády. Moderování se zhostila Veronika Farářová, která byla nervózní, občas ji zradila technika, ale nakonec vždy situaci nějak zachránila.

Na sobě měla velmi odvážné černé šaty s vysokým rozparkem a hlubokým dekoltem. „Prosím vás, jestli mi spadnou desky, tak mi je někdo z prvních řad prosím zvedněte,“ vtipkovala na začátku. Extravagantní módní show zahájili svým vystoupením Jan Bendig a Markéta Konvičková.

Chytrá horákyně Jiráčková a zarážející outfit Mottlové

Velkolepý večer si nenechala ujít ani podnikatelka Ornella Koktová s manželem Josefem. Předepsaný dress code byl Black extravagant a ten maminka tří dětí splnila a vsadila na klasickou jednoduchost. Rapperka Sharlota chodí extravagantně neustále, takže přehlídka jí byla prakticky šitá na tělo. Oblékla latexový komplet, ve kterém ji nešlo přehlédnout.

Další, kdo rozhodně opět nezklamal, byla první česká Barbie Gabriel Jiráčková s partnerem Maxem. „Já se přiznám, že styling je ‚by me‘. Tento model mám doma už několik let od jedné slovenské stylistky, která mi ho přivezla až z New Yorku a já jsem léta nevěděla, kam ho vzít. Protože Babrie a černá, outfit, který má díry…,“ popisuje svůj model na přehlídce Debbie Brown Gabriel Jiráčková.

KVIFFNejluxusnější party ve Varech očima Sama Dolce: Verešová se opakuje, přepychová Makarenko a chybička u Krainové

Nejluxusnější party ve Varech očima Sama Dolce: Verešová se opakuje, přepychová Makarenko a chybička u Krainové

Dnešní večer je dress code Black extravagant, takže si myslím, že tenhle model tady má své místo. Jsem tak trošku přijela za Chytrou horákyni,“ pokračuje v rozhovoru pro VipStar.cz Gabriel. Zatímco většina přítomných zvládla dress code na jedničku, tak moderátorka a zpěvačka Bára Mottlová svým outfitem působila, že si spletla akci.

Bára zcela ignorovala předepsaný dress code a zvolila krátké světle růžové šaty s flitry od návrhářského dua Jaroslavy&Dominiky Sedláčkové. Přes šaty ještě nahodila fuchsiovou vestičku a působila mezi ostatními jako pěst na oko. V moři černých outfitů sice vynikala, ale tohle nebyla ta nejlepší volba. Mezi hosty se našli i tací, kteří dorazili na poslední chvíli, neměli dress code, ale šli se ze své vůle převléknout. Na další modely se můžete podívat v galerii.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nejluxusnější party ve Varech očima Sama Dolce: Verešová se opakuje, přepychová Makarenko a chybička u Krainové KVIFF

Nejluxusnější party ve Varech očima Sama Dolce: Verešová se opakuje, přepychová Makarenko a chybička u Krainové

Aneta Vignerová šla přehlídku a Petr Kolečko? Ten se tvářil jako nas*aný a znuděný kakabus KVIFF

Aneta Vignerová šla přehlídku a Petr Kolečko? Ten se tvářil jako nas*aný a znuděný kakabus

Obžalovaný fotbalista Limberský hodil problémy za hlavu a pořádně to ve Varech rozpařil KVIFF

Obžalovaný fotbalista Limberský hodil problémy za hlavu a pořádně to ve Varech rozpařil

Módní policie z Varů podle Sama Dolce: Geislerová zbytečně komplikovaná, Habera a Peštová vzorem dokonalosti KVIFF

Módní policie z Varů podle Sama Dolce: Geislerová zbytečně komplikovaná, Habera a Peštová vzorem dokonalosti

Dara Rolins se přirovnala k mandarince: Na červeném koberci ji ale zastínila nádherná dcera Laura KVIFF

Dara Rolins se přirovnala k mandarince: Na červeném koberci ji ale zastínila nádherná dcera Laura

Festival ve Varech zahájen: Červený koberec ovládla Čvančarová, Plodková vsadila na pohodu a Vagnerová připomínala baletku KVIFF

Festival ve Varech zahájen: Červený koberec ovládla Čvančarová, Plodková vsadila na pohodu a Vagnerová připomínala baletku