Předvánoční zázraky i čas smíření o adventu: Jak vyvrcholí letošní děje v Ulici?

Ulice Předvánoční zázraky i čas smíření o adventu: Jak vyvrcholí letošní děje v Ulici?
Více

Za necelé dva týdny utichne předvánoční šrumec a nastane sváteční čas plný klidu, pohody, dárků a malých či velkých zázraků. V Ulici se však stane několik zázraků již nyní, ve třetím adventním týdnu. U koho se bude nadělovat, kdo se bude hodně divit a u koho nastane čas smíření?

Nejkrásnější svátky v roce pomalu klepou na dveře. Už jen pár dní zbývá do kouzelného večera, kdy se plní tajná přání, rozsvítí vánoční stromečky a Ježíšek pod nimi nechává svou nadílku, večera, jenž chceme strávit se svými blízkými a těmi, které máme rádi. Ne každý si ale toto období užívá a těší se na vánoční svátky.

Marečkovi budou mít divoké Vánoce

Luboš a Věrka Marečkovi mají například plnou hlavu starostí, kde budou bydlet. Zatím jsou nastěhovaní provizorně u Karly a Máry, jenže je otázkou, jak dlouho toto provizorium potrvá. Aby toho nebylo málo, Věrce leží na srdci i synovo manželství.

Musela by být úplně slepá, aby si nevšimla, že mladí mají krizi. Proto se rozhodne Karlu a Kryštofa popostrčit k usmíření. Samozřejmě to udělá po svém, jak je jejím dobrým zvykem. Tím ovšem zadělá na další slušný trapas, jenž bude mít ještě překvapivou dohru. Čím Věrka dostane mladé? Co by do ní nikdo neřekl? Jak to Karla a Mára vezmou?

CelebrityPetra Faltýnová se ukázala na veřejnosti po několika letech: Na narozeninách Evy F. předvedla skvělou formu

Petra Faltýnová se ukázala na veřejnosti po několika letech: Na narozeninách Evy F. předvedla skvělou formu

Gábina Pumrová má za sebou náročný rok

Gábina Pumrová z nekonečného seriálu Ulice a její blízcí mají za sebou hodně náročný rok. Gábina nejprve bojovala o život kvůli vážné nemoci, potom Šimon čelil kruté šikaně ve škole ze strany starších spolužáků, což vyvrcholilo jeho zkratem, kdy vzal Jirkovi služební zbraň a odnesl si ji do školy, aby šikanátory zastavil.

S důsledky tohoto činu se stále potýká celá rodina Jirku nevyjímaje. Do celé kauzy navíc začal vrtat investigativec Tomášek, čímž už tak náročnou situaci ještě více komplikuje. A do toho všeho začne Milena Pumrová řešit Štědrý večer. Na rozdíl od Radka Mastného už bere Jirku do rodiny, takže by byla ráda, kdyby u štědrovečerního stolu zasedli všichni společně. A to je právě ta potíž. Jak budou vypadat letošní svátky Gábiny a jejích blízkých? Kdo bude mít poslední slovo? A jaké bude?

CelebrityMuž, který získal srdce Moniky Bagárové: Statný obchodník s klenoty a uhrančivým pohledem

Muž, který získal srdce Moniky Bagárové: Statný obchodník s klenoty a uhrančivým pohledem

Bábu Nyklovou trefí skoro šlak

Od chvíle, kdy se Lumír a Kateřina usmířili, jsou opět jako dvě hrdličky, k velké radosti Lumírových blízkých. Tedy ne všech. Lumírova matka Vilma Nyklová stále netuší, že se Lumír a Kateřina k sobě vrátili. O to větší šok zažije, když se od syna tuhle novinku dozví. Nebyla by to ona, aby to nechala jen tak, nebo se dokonce radovala spolu s ostatními.

Naopak syna překvapí rozhodnutím, jež se dá vykládat různě a jež se týká Vánoc, rodinných svátků, které trávili vždy pohromadě. Kateřina ji naštěstí bere takovou, jaká je. A tak udělá v tomto adventním čase vstřícný krok k jejich usmíření. Jaký? Čím Vilmu Nyklovou překvapí?

CelebrityMonika Bagárová pro VipStar.cz: Promluvila o novém partnerovi a čerstvé zamilovanosti

Monika Bagárová pro VipStar.cz: Promluvila o novém partnerovi a čerstvé zamilovanosti

Blanka napravuje chyby

Dostat se do sváteční nálady se příliš nedaří ani Blance, Jarce a Adamovi. Přestože se Blanka i Jarka snaží být v ordinaci maximálně profesionální a netahat tam soukromé věci, je to jen jedna velká křeč. To vnímá hlavně Jarka, která v takovém prostředí pracovat nechce. A protože jí na vztahu s Adamem záleží, odhodlá se k radikálnímu vyřešení nepříjemné atmosféry.

Reakce Blanky však na sebe nenechá dlouho čekat. Tím, co udělá, všem doslova vyrazí dech. Co je pro Blanku nejdůležitější? Jaká přání se nejen jí splní již před Vánoci?

Letošní díly Ulice tak vstoupí do svého finále. Přímo na Štědrý večer se mohou diváci těšit na dárek od tvůrců seriálu v podobě speciálního vánočního dílu. Další příběhy Ulice pak odstartují hned na začátku nového roku.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít Ulice

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou? Ulice

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou?

Evžen z Ulice zažil náročný start do nového roku: Vloupání, zatčení i strmý pád na dno Ulice

Evžen z Ulice zažil náročný start do nového roku: Vloupání, zatčení i strmý pád na dno