Muž, který získal srdce Moniky Bagárové: Statný obchodník s klenoty a uhrančivým pohledem

Celebrity Muž, který získal srdce Moniky Bagárové: Statný obchodník s klenoty a uhrančivým pohledem
Více

Monika Bagárová (28) opět září štěstím a je zamilovaná až po uši. Po rozchodu s partnerem MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem (32), se kterým má dceru Rumii, se zamilovala do statného Leonarda Lekaje (31). V rozhovoru pro VipStar.cz zpěvačka prozradila, že se mají krásně. Kdo je vůbec tajemný mladík, který získal srdce krásné Moniky?

Zpěvačka Monika Bagárová už není sama. „Nemám potřebu něco tajit. Někdo byl akorát rychlejší než my dva. Chtěli jsme si to nechat ještě pro sebe,“ prozradila Bagárová v rozhovoru pro VipStar.cz s tím, že je čerstvě zamilovaná. Její vyvoleným má být jednatřicetiletý Leonardo Lekaj.

Jsme zamilovaní a je nám krásně. To je asi vše, co bych ráda řekla,“ dodala šťastná zpěvačka. Sympatický Leo je kus pořádného chlapa, který podle informací v obchodním rejstříku obchoduje s klenoty a zlatem.

CelebrityMonika Bagárová pro VipStar.cz: Promluvila o novém partnerovi a čerstvé zamilovanosti

Monika Bagárová pro VipStar.cz: Promluvila o novém partnerovi a čerstvé zamilovanosti

Kromě obchodování s klenoty se Leo živí prodeje nemovitostí. Pochází z Karlových Varů a s Monikou se stýkají již delší dobu. „To je skvělá zpráva. Moc vám to Moniko přeji,“ začali okamžitě gratulovat lidé na sociálních sítích.

Jste celá rozzářená. Je poznat, že jste šťastná a zamilovanost vám prospívá,“ přidávají se další. Monika Bagárová má dceru Rumii s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem, se kterým se definitivně rozešla před několika měsíci. Jako rodiče se ale snaží ze všech sil fungovat na sto procent, i když v případě Macha a jeho profese je to dost náročné.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí Celebrity

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé Celebrity

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše