Před smrtí se přišel rozloučit, nepoznala jsem, že se chce zabít, říká osudem zkoušená Alžběta Kolečkářová

Rozhovor Před smrtí se přišel rozloučit, nepoznala jsem, že se chce zabít, říká osudem zkoušená Alžběta Kolečkářová
Více

Alžběta Kolečkářová (32) se proslavila v oblíbené show SuperStar v roce 2011. I přesto, že soutěž odstartovala její kariéru, byla by ráda, kdyby nebyla jen „ta“ ze SuperStar. Vydala desku Na to hezký vzpomínej a musela se poprat se životem, když ji minulý rok opustil manžel. Marcel spáchal sebevraždu a Alžběta zůstala na výchovu dvou synů sama.

Zpěvačka a nyní dvojnásobná maminka Alžběta Kolečkářová se v roce 2011 umístila v show SuperStar na 6. místě. Od té doby uběhlo ale dlouhých třináct let a spoustu věcí se změnilo. Sympatická Alžběta si za svůj poměrně krátký život prošla náročnými chvílemi. Neustále se ale snaží myslet pozitivně a hlavně nepřestat makat.

Před několika týdny jí vyšla deska Na to hezký vzpomínej a redakce VipStar.cz si nenechala ujít její křest. „V prvé řadě chci říct, že ten impuls přišel od producenta. Takže jsme dali dohromady kapelu a tak nás to baví, že jsme si řekli, že jdeme dělat desku. Dva texty na mé desce nejsou moje, ale jinak zbytek ano,“ rozpovídala se Alžběta. „Na desce spolupracovaly také vokalistky nebo Petr Janda na saxofon,“ pokračovala.

RozhovorShopaholicadel o domácím násilí na příteli: Vysvětlila, jak se na jeho tváři objevila fialová modřina

Shopaholicadel o domácím násilí na příteli: Vysvětlila, jak se na jeho tváři objevila fialová modřina

Myslela jsem si, že má depresi

Alžběta donedávna žila spokojený rodinný život s partnerem Marcelem a dětmi. Partner Alžbětě řekl, že se v minulosti léčil se schizofrenií, ale že je už vyléčený. Naprostou pohodu narušil internetový podvodník, který si vzal na Marcela půjčku.

Za celou dobu jsem si ani nepřipouštěla, že by tam mohla být nějaká psychická porucha nebo nemoc. Celou dobu to na mě působilo tak, že vyhořel, nebo že má depresi,“ prozradila zpěvačka pro iDnes.cz. Tatínek dvou chlapců a láska Alžběty se odstřihl od přátel a následně spáchal sebevraždu.

Dlouho se chystal. Asi hodinu. Když se s námi přišel rozloučit, tak kluky hladil po zádech, říkal: ‚Ahoj kluci, tak se tady mějte hezky‘…bylo to zvláštní. Až zpětně mi došlo, že i z toho posledního pohledu to šlo vidět. Když se dlouho nevracel, kontaktovala jsem toho kamaráda a on řekl, že vůbec domluveni nebyli,“ zavzpomínala.

CelebrityZmatky kolem závislé Charlotte Štikové: Matka se snaží klidnit situaci, Ornella propukla v pláč

Zmatky kolem závislé Charlotte Štikové: Matka se snaží klidnit situaci, Ornella propukla v pláč

V momentě, kdy něco skončí, tak jsme z toho smutní a bla bla bla…,ale já si myslím, že v konečné fázi je dobré se k tomu nastavit pozitivně. Nechat si ty příjemné vzpomínky. Nakonec je dobré mít dobrý pocit z něčeho, co se ti třeba už nikdy nevrátí,“ řekla v rozhovoru pro VipStar.cz.

Musí přijít nějaký chlap

Alžběta je silná ženská, která bojuje jak se dá. „Já mám nějakou představu o životě do budoucna, jak bych chtěla fungovat a v jakém nastavení bych chtěla být. A to je hnací motor k tomu každý den být lepší a jít za tím, co chci. Zároveň je to někdy na hlavu. Je to extrém,“ svěřila se.

CelebritySestřička z Ordinace Sandra Nováková se svlékla pro Playboy: Mám za sebou dost omylů, řekla

Sestřička z Ordinace Sandra Nováková se svlékla pro Playboy: Mám za sebou dost omylů, řekla

Dokonce prozradila, že už je připravená na nový vztah. „Nějaký chlap musí přijít. Musí to dospět k tomu, že budu schopna naplno nás zajistit, aby bylo jedno, kde bydlíme,“ řekla a dodala. „Nechci být Kolečkářová ze SuperStar. Neštve mě to. Ale doufám, že přijde ten přelom. „

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Kateřina Průšová promluvila o generačních rozdílech v Miss: Za nás vyhrávala přirozená krása a vážily jsme si peněz Rozhovor

Kateřina Průšová promluvila o generačních rozdílech v Miss: Za nás vyhrávala přirozená krása a vážily jsme si peněz

Odvrácená tvář výstřední Romanety Smajlové: Vážila jsem skoro metrák a zhubla 30 kilo, už to nešlo Rozhovor

Odvrácená tvář výstřední Romanety Smajlové: Vážila jsem skoro metrák a zhubla 30 kilo, už to nešlo

Nejošklivější herečka z filmů pro dospělé bojuje s rakovinou: Emotivní zpověď Paris Devine Rozhovor

Nejošklivější herečka z filmů pro dospělé bojuje s rakovinou: Emotivní zpověď Paris Devine

Miss Grand Veronica Biasiol vytáhla do boje proti kritikům: Promluvila o chybách v soutěži i staré sošce Rozhovor

Miss Grand Veronica Biasiol vytáhla do boje proti kritikům: Promluvila o chybách v soutěži i staré sošce

Regina z Vyvolených exkluzivně pro VipStar o vztahu s dcerou: Stále ji nemá v péči, obě jsme plakaly, říká Rozhovor

Regina z Vyvolených exkluzivně pro VipStar o vztahu s dcerou: Stále ji nemá v péči, obě jsme plakaly, říká

Miss World Krystyna Pyszko se po vítězství rozešla s partnerem: Promluvila o mužích a pomíjivé slávě v modelingu Rozhovor

Miss World Krystyna Pyszko se po vítězství rozešla s partnerem: Promluvila o mužích a pomíjivé slávě v modelingu