Zmatky kolem závislé Charlotte Štikové: Matka se snaží klidnit situaci, Ornella propukla v pláč

Celebrity Zmatky kolem závislé Charlotte Štikové: Matka se snaží klidnit situaci, Ornella propukla v pláč
Více

Kolem rodiny Štikových/Binias byl dlouhou dobu klid. Nyní se opět dostávají na přední stránky bulvárních plátků a stojí za tím matka klanu Monika Binias (51). Ta se totiž ve svém podcastu zmínila o tom, že její nejmladší dcera Charlotte (28) je závislá na drogách a není to s ní dobré. O pár dní později obrátila a tvrdí, že je s Charlotte v kontaktu a vše je v pořádku. Aby toho nebylo málo, tak se do celé věci vložila i Ornella Koktová (31), která vydala emotivní vyjádření.

Rodina Štikových/Binias je opět v kurzu. Dlouhou dobu bylo kolem kontroverzního klanu klid, dokud Monika Binias nepřišla na veřejnost se svým podcastem Nevím no. Tam totiž před několika dny prozradila, že její nejmladší dcera Charlotte Štiková bojuje s démony a není na tom po psychické stránce vůbec dobře.

Snažila jsem se Charlotte dohledat. Vypisovala jsem, volala. Pak se mi ji podařilo dohnat. Řekla mi, že ji věznil chlap, který ji týral, chtěl ji zabít, znásilnit. Plno lidí zklamala. Dluží plno lidem peníze. Ti špatní lidé ji dovedli k narkotikům. Nemůžu se sebrat a jet pro ni. Nejde to,“ řekla matka Ornelly Koktové a Charlotte v podcastu.

UliceHerdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní

Všichni se začali samozřejmě o Charlotte strachovat, protože z popisu její matky vyplývalo, že je její dcera skutečně na dně a nemůže najít cestu zpátky do běžného života. O několik dní později přišel další šok v podobě toho, že Monika úplně obrátila a začala tvrdit, že nyní se lidé dozví skutečnou pravdu. Sama ale asi zapomněla, že to byla právě ona, kdo vypustil o své dceři informace o závislosti.

S Charlotte jsem v kontaktu a je v pořádku

Monika Binias otočila na Instagramu. „My jsme tento víkend jeli do Prahy a natočili jsme tam díl s Charlotte. Nic není náhoda. V médiích vyšla zpráva, že Charlotte je fetka a bezdomovec. Byla tam překroucená informace, kdy Charlotte spala s Ifkem na nádraží. To se stalo před osmi lety. Pak tam byla použitá fotka od člověka, který se živí prostitucí a věří, že je země placatá,“ narážela Monika na Evu Feuereislovou.

Budeme dávat tři dny starou fotku. Uvidíte, že Charlotte je v pohodě, vůbec se to nezakládá na pravdě. Druhý den jsme točili se Sámerem Issou a taky tam bude Charlotte. Jsem s ní v kontaktu,“ řekla a přidala nejnovější snímek dcery, na kterém vypadá Charlotte perfektně.

Ornella propukla v pláč

Lidé a sledující jsou z celé věci značně zmatení. Zatímco Monika na sociálních sítích vykládá, že Charlotte je vlastně v pořádku, tak její starší sestra Ornella má poněkud jiný názor. Na Instagramu totiž nejdříve sdílela titulku bulvárního plátku, kde se informovalo o tom, že Charlotte je závislá na drogách. K snímku připsala zlomené srdce a na následujícím stories se rozplakala.

CelebritySestřička z Ordinace Sandra Nováková se svlékla pro Playboy: Mám za sebou dost omylů, řekla

Sestřička z Ordinace Sandra Nováková se svlékla pro Playboy: Mám za sebou dost omylů, řekla

Všichni jsou tak v šoku z toho, že vlastně netuší, kde je pravda. Monika Binias nejdřív říká, že s Charlotte je to velmi špatné, pak veškeré své vyjádření upraví. Následně se do toho ještě vmíchá Ornella, která pro změnu emotivně pláče v autě. Kde je tedy pravda? Jak na tom Charlotte skutečně je?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Agáta Hanychová na plnou pusu: Jaromír Soukup mě strašně podváděl Celebrity

Agáta Hanychová na plnou pusu: Jaromír Soukup mě strašně podváděl

Poslední rozloučení s Ondřejem Křivkou obrazem: Truchlící vdova Petra a zničený Koranteng s Borhyovou Celebrity

Poslední rozloučení s Ondřejem Křivkou obrazem: Truchlící vdova Petra a zničený Koranteng s Borhyovou

Ornella Koktová ukázala rodinný archiv: Charlottě Štiková byla před závislostí na drogách rozkošný anděl Celebrity

Ornella Koktová ukázala rodinný archiv: Charlottě Štiková byla před závislostí na drogách rozkošný anděl

Jiří Krampol zažívá v nemocnici muka: Mám pocit, že mi šibne, řekl Celebrity

Jiří Krampol zažívá v nemocnici muka: Mám pocit, že mi šibne, řekl

Tělo Daisy Lee odmítlo silikony, ty praskly a musely ven: Teď budou vytahaná a svislá, pláče Celebrity

Tělo Daisy Lee odmítlo silikony, ty praskly a musely ven: Teď budou vytahaná a svislá, pláče

Ornella Koktová se pořádně odvázala: Nahé tělíčko po třech dětech vystavila v koupelně Celebrity

Ornella Koktová se pořádně odvázala: Nahé tělíčko po třech dětech vystavila v koupelně