Před 4 lety opilý a zfetovaný princ klanu Kočkových Jan mladší (†28) zabil tátu tří dětí: Hrob zdobí andělé a boxerské rukavice

Celebrity Před 4 lety opilý a zfetovaný princ klanu Kočkových Jan mladší (†28) zabil tátu tří dětí: Hrob zdobí andělé a boxerské rukavice
Více

Je to zhruba měsíc od čtyřletého výročí tragické dopravní nehody, při které zahynul korunní princ světského klanu Kočkových Jan mladší (†28) a s sebou vzal i otce tří dětí Miloslava (†28). Obrovská tragédie se odehrála dne 28. září 2018, kdy Jan Kočka mladší sedl za volant terénního vozu značky Mercedes G a na dálnici D11 mezi Prahou a Hradcem Králové vjel do protisměru a čelně se srazil s nákladním vozem. Ani jeden z řidičů střet nepřežil. Kočka mladší měl v době incidentu v krvi 3,5 promile alkoholu a nespecifikované malé množství kokainu.

Na den 28. září 2018 nezapomene snad nikdo z pozůstalých obou rodin. Nehoda se stala v noci na dálnici D11 na Nymbursku. Tehdy osmadvacetiletý Jan Kočka mladší ve svém terénním mercedesu najel do protisměru, kde se střetl čelně s projíždějícím nákladním autem. Oba řidiči bohužel zemřeli na místě. Jan Kočka mladší byl vnuk provozovatele matějské pouti Václava a syn Jana Kočky staršího, který před čtrnácti lety přišel o bratra. Zastřelil ho podnikatel Bohumír Ďurička.

Prokletí rodiny Kočkových?

Jan Kočka starší přišel 9. října 2008 o svého bratra Václava Kočku mladšího. K incidentu došlo v restauraci Monarch v centru Prahy několik hodin po křtu knihy Jiřího Paroubka. „Policisté zjistili, že mezi dvěma hosty došlo k hádce. Na místě zůstal čtyřicetiletý muž, který podlehl střelným zraněním. Střelcem, kterého policisté na místě zadrželi, byl pětapadesátiletý muž,“ uvedl před lety mluvčí pražské policie Ladislav Bernášek.

CelebrityDominika Myslivcová se pustila do milenky Karlose Vémoly Riky Fane: Výchovná nálož nebrala konce

Dominika Myslivcová se pustila do milenky Karlose Vémoly Riky Fane: Výchovná nálož nebrala konce

O pouhých deset let později Jan Kočka starší musel pohřbívat svého syna Jana Kočku mladšího. „Bohužel došlo na 32. kilometru dálnice D11 k tragické dopravní nehodě, při které přišli o život dva řidiči,“ uvedla pro Idnes.cz mluvčí středočeské policie Martina Fejfarová. Krátce po střetu začaly oba vozy hořet a svědci měli dokonce hlásit výbuch. Na místo okamžitě dorazily složky integrovaného záchranného sboru, ale po uhašení ohně zbyly z aut jen ohořelé vraky.

V polovině října roku 2018 se konal opulentní pohřeb Jana Kočky mladšího. Obřad proběhl v kostele Nejsvětějšího srdce Páně na náměstí Jiřího z Poděbrad a následoval smuteční průvod, který vyvolal velké dohady a rozporuplné reakce. Veřejnosti se nelíbilo, že vrah otce tří dětí by měl mít takto pompézní průvod Prahou, kdy ostatky zesnulého Kočky mladšího vezl kočár tažený koňským spřežením přes Vinohradskou třídu na Olšanské hřbitovy.

CelebrityPrvní snímek Honzy Šimši po plastické operaci obličeje v Íránu: Natažená kůže, kočičí oči a ještě větší rty

První snímek Honzy Šimši po plastické operaci obličeje v Íránu: Natažená kůže, kočičí oči a ještě větší rty

Kočka mladší zabil tátu 3 dětí Mílu (†28)

Kočka mladší měl v době tragického střetu v krvi 3,5 promile alkoholu a nespecifikované malé množství kokainu. Protijedoucí dodávku, se kterou se Kočka mladší střetl, řídil otec tří dětí Míla. Jeho partnerka se po zprávě o smrti své lásky zhroutila.

Nedokážeme to pochopit. Ve dvě ráno jsem mu pomáhal nakládat a za dvě hodiny mi řeknou, že je mrtvý,“ řekl TN.cz bratr Václav a jednání Jana Kočky nemůže pochopit. „Jak mohl sednout do auta po nějaké párty? To byl napitej, nebo to byla sázka? Takhle to nemůžeme nechat! Zabil nevinnýho kluka,“ dodal.

Dušičky nás čekají zanedlouho, ale už nyní hrob Jana Kočky mladšího zdobí nové svíčky, čerstvé květiny nebo andělé. Kdosi z příbuzných nebo kamarádů položil na hrob Kočky mladšího zelené boxerské rukavice. Do galerie se můžete podívat, jak nyní vypadá hrob Jana Kočky mladšího.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nikola Leitgeb řekla pravé důvody konce 3v1: Byl to víc byznys než kamarádství, řekla a nešetřila exkamarádky Celebrity

Nikola Leitgeb řekla pravé důvody konce 3v1: Byl to víc byznys než kamarádství, řekla a nešetřila exkamarádky

Troje svatební šaty Zuzany Plačkové: Poprvé jako cukrová vata, ve Vegas za princeznu a do třetice překvapila Celebrity

Troje svatební šaty Zuzany Plačkové: Poprvé jako cukrová vata, ve Vegas za princeznu a do třetice překvapila

Ornella Koktová se rozjela jako lokomotiva: Mikýře mám plné zuby, Bezděková je nacpaná všude, rozvášnila se Celebrity

Ornella Koktová se rozjela jako lokomotiva: Mikýře mám plné zuby, Bezděková je nacpaná všude, rozvášnila se

Dara Rolins po plastice obličeje čelí enormnímu hejtu: Už to vytáčí i moje dítě, reagovala na zastání Laury Celebrity

Dara Rolins po plastice obličeje čelí enormnímu hejtu: Už to vytáčí i moje dítě, reagovala na zastání Laury

Playboy party: Hříšná Agáta s Ornellou, Biasiol jako Chytrá horákyně a zuřivě se líbající Rachel s partnerkou Celebrity

Playboy party: Hříšná Agáta s Ornellou, Biasiol jako Chytrá horákyně a zuřivě se líbající Rachel s partnerkou

Dítě s Angie je životní prohra, říká Josef Kůrka v rozchodové bitvě. Nebudu živit chlapa, oponuje influencerka Celebrity

Dítě s Angie je životní prohra, říká Josef Kůrka v rozchodové bitvě. Nebudu živit chlapa, oponuje influencerka