Poslední týden Kristýny Hrušínské v Ulici: Jak to bude s postavou gamblerky Vandy?

Ulice Poslední týden Kristýny Hrušínské v Ulici: Jak to bude s postavou gamblerky Vandy?
Více

Seriál Ulice, který běží už téměř osmnáct let na TV Nova, zažil v loňském roce neskutečný baby boom, což trochu zkomplikovalo práci scenáristům, kteří museli vymyslet, jak se věrohodně rozloučit hned s několika oblíbenými ženskými hrdinkami. Nyní dojde i na Vandu Veselou, jejíž představitelka Kristýna Hrušínská se stala už v prosinci dvojnásobnou maminkou. Děje v Ulici jsou předtočeny, a tak si diváci mohli užívat dalších Vandiných eskapád ještě pár měsíců poté, co se herečka v ateliérech, kde se seriál natáčí, rozloučila, aby se mohla naplno věnovat té nejkrásnější roli – roli dvojnásobné maminky v reálném životě.

Pro scenáristy i režiséry bylo těhotenství Kristýny Hrušínské trochu oříškem. Její Vandě se sice podařilo sbalit Luďka Voláka (Vasil Fridrich), ale spíš než založení rodiny řešila, jak Luďka dostat co nejdříve do chomoutu, aby díky tomu vystoupala hodně vysoko na společenském žebříčku.

Nyní mají jen pár dní před svatbou, Vanda by tedy měla být šťastná jako blecha. Místo toho se nervuje kvůli dluhům, které v posledních týdnech nasekala v souvislosti s prohrami v kasinu. Dokonce si půjčila i od lichváře (Matouš Rajmont), aby peníze vyhrála nazpět. To se samozřejmě nepodařilo. A lichvář chce ke všemu splatit dluh v domluveném termínu.

BizárNikol Lauberová vrací úder: Souboj v Red Face bude nerovný, Eva o mně šíří lži, říká

Nikol Lauberová vrací úder: Souboj v Red Face bude nerovný, Eva o mně šíří lži, říká

Vanda si prostě opět pořádně zavařila. Peníze na splátky nemá, bojí se přiznat Luďkovi, navíc má strach, že lichvář s ní nebude jednat v rukavičkách. Jedinou její záchranou je máma (Miluše Šplechtová), ovšem i té už dochází s Vandou trpělivost.

Jen co jí pomohla vyhrabat se z dluhů, jež nadělala v Kanadě, Vanda vlítla svým nedospělým jednáním do dalšího maléru. A právě ten bude muset už v následujících dnech vyřešit. Ve hře je opravdu hodně – celý její další život…

Konec Vandy?

Znamená to tedy, že se diváci s Vandou nyní natrvalo rozloučí? „Všechny, které Vanda baví, určitě potěším ujištěním, že nikoliv. S Kristýnou Hrušínskou jsme domluveni, že se po pauze, kdy se bude naplno věnovat miminku a rodině, opět vrátí a že Vandin příběh bude dál pokračovat,“ odhaluje plány tvůrců Ulice kreativní producentka seriálu Silvia Klasová. Zároveň i prozrazuje, jakou výzvou byla poslední natáčení s těhotnou herečkou pro štáb a režiséry Ulice.

Reality showZdeněk Pohlreich vyměnil po 13 letech kabát: V nové show na Nově bude hledat nejlepší restauraci

Zdeněk Pohlreich vyměnil po 13 letech kabát: V nové show na Nově bude hledat nejlepší restauraci

Když Kristýna Hrušínská natáčela vyvrcholení Vandina příběhu, byla již v pokročilém stupni těhotenství. A protože Vanda v Ulici těhotná není, pro režiséry to znamenalo maskovat při natáčení Kristýnino těhotenské bříško, jak to jen šlo – volnějšími střihy kostýmů, kabelkami, polštáři, zabíráním herečky přes stůl nebo z takových úhlů, aby bříško nebylo vidět.“

 Na závěr ještě Silvia Klasová dodává: „Na Kristýnin, a tedy i Vandin návrat se v ateliérech už všichni těšíme. Kdy k němu dojde, ale zatím neprozradím. Kristýně přejeme hodně rodinného štěstí, a hlavně aby byli všichni zdraví.“

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Loučení i nový začátek v Ulici: Vztah Adama a Jarky je jako na houpačce, blíží se hořký konec? Ulice

Loučení i nový začátek v Ulici: Vztah Adama a Jarky je jako na houpačce, blíží se hořký konec?

Dramatický týden v Ulici: Zadlužené Vandě teče do bot a kdysi frigidní Magdě tikají biologické hodiny Ulice

Dramatický týden v Ulici: Zadlužené Vandě teče do bot a kdysi frigidní Magdě tikají biologické hodiny

Zkrat v Ulici, který může zničit život: Detektiv Jirka Herman stojí na velmi šikmé ploše Ulice

Zkrat v Ulici, který může zničit život: Detektiv Jirka Herman stojí na velmi šikmé ploše