Nikol Lauberová vrací úder: Souboj v Red Face bude nerovný, Eva o mně šíří lži, říká

Bizár Nikol Lauberová vrací úder: Souboj v Red Face bude nerovný, Eva o mně šíří lži, říká
Více

Není to tak dávno, kdy se do sebe pustily dvě internetové hvězdičky Eva Feuereislová (33) a Nikola Lauberová (32). Byla to právě Eva, která Nikolu vyzvala do souboje Red Face a touží nad ní zvítězit. Herečka z filmů pro dospělé výzvu akceptovala, a tak se obě dámy na konci dubna utkají ve fackované. Nikola pro VipStar.cz promluvila o tom, proč půjde o nerovný souboj.

Černovlasá herečka z filmů pro dospělé Nikola Lauberová přijala výzvu Evy Feuereislové v Red Face i přesto, že po fyzické stránce je na první pohled v nevýhodě. „Ptáte se mě, proč jsem výzvu přijala i přesto, že jsem fyzicky v nevýhodě. Jednoduše proto, že nejsem srab. Ale upřímně mi vadí předem jasná výhra soupeřky, protože přesně o to jí jde. Vyhrát nade mnou, byť nespravedlivě,“ rozpovídala se v rozhovoru pro VipStar.cz Nikola.

Nikola následně nezastírá, že se chce dostat do širšího povědomí veřejnosti. „Dále se chci dostat do povědomí širší veřejnosti abych mohla lidem povědět svou verzi příběhu,“ pokračuje.

BizárKrálovna plastik vyzvala ve fackované herečku z filmů pro dospělé: Jsem zástupce lidu, dostaneš flákance, řekla Eva F.

Královna plastik vyzvala ve fackované herečku z filmů pro dospělé: Jsem zástupce lidu, dostaneš flákance, řekla Eva F.

Eva F. o mně šíří hrozné lži

„Eva o mně šíří nehorázné lži, které hraničí s trestním činem za křivá obvinění a dehonestaci. Ve svých závistivých pomluvách na Instagramu mě úmyslně nejmenovala, jen sdílela mé nejhorší fotky, aby si mě lidé nenašli a nemohli si sami udělat obrázek o mně,“ pokračuje rozhořčená pornoherečka.

Rozhodila jsem sítě a připravuji se na více frontách než by lidé čekali. Tím mám na mysli že nejde jen o fyzickou přípravu,“ říká záhadně černovláska. „Začátkem března bude tisková konference a zápas se uskuteční 22.4. v O2,“ dodává. Tak na koho z dam byste si vsadili?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Red Face: Královna plastik polila Novotného, největším tahounem je Godla a ex Hanychové jde tvrdě po výhře Bizár

Red Face: Královna plastik polila Novotného, největším tahounem je Godla a ex Hanychové jde tvrdě po výhře

Herečka z filmů pro dospělé Nikol Lauberová odstupuje z fackované: Klidně můžu umřít,120 tisíc oželím, říká Bizár

Herečka z filmů pro dospělé Nikol Lauberová odstupuje z fackované: Klidně můžu umřít,120 tisíc oželím, říká

Královna plastik vyzvala ve fackované herečku z filmů pro dospělé: Jsem zástupce lidu, dostaneš flákance, řekla Eva F. Bizár

Královna plastik vyzvala ve fackované herečku z filmů pro dospělé: Jsem zástupce lidu, dostaneš flákance, řekla Eva F.