Hvězda Policie Chicago je po nehodě v extrémně kritickém stavu: Anne Heche má strašlivé popáleniny, ale bojuje

Zahraničí Hvězda Policie Chicago je po nehodě v extrémně kritickém stavu: Anne Heche má strašlivé popáleniny, ale bojuje
Více

Americká herečka Anne Heche (53) minulý týden v pátek v Los Angeles najela do rodinného domu a způsobila výbuch. Její stav je dle lékařů extrémně kritický a mnohem vážnější, než si původně mysleli. Herečka ztratila kontrolu nad svým autem a krátce po nárazu upadla do kómatu. Policie odebere Anne Heche krev, aby mohla potvrdit nebo vyloučit přítomnost alkoholu v krvi. O hrůzostrašné nehodě informoval DailyMail a TMZ.

Americká herečka a hvězda seriálu Policie Chicago Anne Heche minulý pátek svým autem nejdříve málem srazila chodkyni. Ta však stihla včas zareagovat a nic se naštěstí  nestalo. Herečka ovšem pokračovala ve své zběsilé jízdě dál a následně nabourala do rodinného domu.

Po nárazu došlo k explozi. Lékaři bohužel nemají příliš pozitivní zprávy. Anne Heche je v extrémně kritickém stavu v nemocnici v Los Angeles. Její současný stav je navíc mnohem horší, než lékaři původně předpokládali.

CelebrityAndrea Bezděková zažívá nejhorší chvíle svého života: Tam nahoře tě už nic nebolí, miluji tě, vzkázala

Andrea Bezděková zažívá nejhorší chvíle svého života: Tam nahoře tě už nic nebolí, miluji tě, vzkázala

Má závažné plicní poranění vyžadující mechanickou ventilaci a spoustu popálenin. Je momentálně v kómatu, do něhož upadla krátce po nehodě a nenabyla ještě vědomí. „V tuto chvíli je Anne v extrémně kritickém stavu. Má závažné plicní poranění vyžadující mechanickou ventilaci a popáleniny, které vyžadují chirurgický zákrok,“ uvedl v prohlášení zástupce herečky.

Je v kómatu a nenabyla vědomí“ dodal. Majitelka domu, do kterého herečka nabourala, je naštěstí v pořádku. Záchranné složky hvězdu filmu Šest dní, sedm nocí vyprošťovaly víc než hodinu. Policie bude zjišťovat, zda herečka nepožila před jízdou alkohol.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty Zahraničí

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém Zahraničí

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem Zahraničí

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem