Hvězda Policie Chicago je po nehodě v extrémně kritickém stavu: Anne Heche má strašlivé popáleniny, ale bojuje

Zahraničí Hvězda Policie Chicago je po nehodě v extrémně kritickém stavu: Anne Heche má strašlivé popáleniny, ale bojuje
Více

Americká herečka Anne Heche (53) minulý týden v pátek v Los Angeles najela do rodinného domu a způsobila výbuch. Její stav je dle lékařů extrémně kritický a mnohem vážnější, než si původně mysleli. Herečka ztratila kontrolu nad svým autem a krátce po nárazu upadla do kómatu. Policie odebere Anne Heche krev, aby mohla potvrdit nebo vyloučit přítomnost alkoholu v krvi. O hrůzostrašné nehodě informoval DailyMail a TMZ.

Americká herečka a hvězda seriálu Policie Chicago Anne Heche minulý pátek svým autem nejdříve málem srazila chodkyni. Ta však stihla včas zareagovat a nic se naštěstí  nestalo. Herečka ovšem pokračovala ve své zběsilé jízdě dál a následně nabourala do rodinného domu.

Po nárazu došlo k explozi. Lékaři bohužel nemají příliš pozitivní zprávy. Anne Heche je v extrémně kritickém stavu v nemocnici v Los Angeles. Její současný stav je navíc mnohem horší, než lékaři původně předpokládali.

CelebrityAndrea Bezděková zažívá nejhorší chvíle svého života: Tam nahoře tě už nic nebolí, miluji tě, vzkázala

Andrea Bezděková zažívá nejhorší chvíle svého života: Tam nahoře tě už nic nebolí, miluji tě, vzkázala

Má závažné plicní poranění vyžadující mechanickou ventilaci a spoustu popálenin. Je momentálně v kómatu, do něhož upadla krátce po nehodě a nenabyla ještě vědomí. „V tuto chvíli je Anne v extrémně kritickém stavu. Má závažné plicní poranění vyžadující mechanickou ventilaci a popáleniny, které vyžadují chirurgický zákrok,“ uvedl v prohlášení zástupce herečky.

Je v kómatu a nenabyla vědomí“ dodal. Majitelka domu, do kterého herečka nabourala, je naštěstí v pořádku. Záchranné složky hvězdu filmu Šest dní, sedm nocí vyprošťovaly víc než hodinu. Policie bude zjišťovat, zda herečka nepožila před jízdou alkohol.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nové snímky Shannen Doherty v posledním stádiu rakoviny: Kolik času jí ještě zbývá? Zahraničí

Nové snímky Shannen Doherty v posledním stádiu rakoviny: Kolik času jí ještě zbývá?

15 zajímavostí o královně Alžbětě II.: Na svatební šaty šetřila pomocí přídělových lístků a byla Bond girl Zahraničí

15 zajímavostí o královně Alžbětě II.: Na svatební šaty šetřila pomocí přídělových lístků a byla Bond girl

Spojené království se zahalilo do černé: Zemřela královna Alžběta II., nejdéle vládnoucí monarcha světa Zahraničí

Spojené království se zahalilo do černé: Zemřela královna Alžběta II., nejdéle vládnoucí monarcha světa