Poprvé od rozchodu ve společnosti: Pavla Tomicová zažila největší křivdu života, nyní se snaží opět usmívat

Celebrity Poprvé od rozchodu ve společnosti: Pavla Tomicová zažila největší křivdu života, nyní se snaží opět usmívat
Více

Jedna z nejoblíbenějších českých hereček Pavla Tomicová (60) má za sebou velmi náročnou životní etapu. Po devatenácti letech manželství ji opustil manžel Ondřej Malý (56) kvůli mladší herecké kolegyni ze seriálu Slunečná Kristýně Kociánové (37), která mu nedávno porodila potomka. Tomicová se od rozchodu poprvé ukázala na veřejnosti a velmi jí to slušelo. S největší zradou svého života se snaží vyrovnat a jít dál.

Herečka Pavla Tomicová si v posledních měsících prošla velmi náročným obdobím, které ustála s naprostou grácií. Její životní láska herec Ondřej Malý Tomicovou opustil kvůli o devatenáct let mladší kolegyni Kristýně Kociánové, která s ním otěhotněla. Kromě natáčení seriálu Slunečná se Tomicová na veřejnosti příliš neukazovala.

Nyní ale udělala po dlouhé době výjimku. Nenechala si totiž ujít premiéru nového filmu A pak přišla láska, ve kterém ztvárnila jednu z hlavních rolí a také spolupracovala na scénáři. „Pavluška je opravdu výjimečná nejen svým smíchem a osobností, ale ona je hrozně lidská, je to osobnost, kterou prostě lidi mají rádi a přitahuje je právě tou svojí obyčejností, živočišností, lidskostí,“ řekla v rozhovoru pro ShowTime její sestra Naděžda Chrobková.

CelebrityPetr Kolečko vrazil Nesvačilové nůž do zad: Rodina je nejcennější, řekl a vrátil se k Anetě Vignerové

Petr Kolečko vrazil Nesvačilové nůž do zad: Rodina je nejcennější, řekl a vrátil se k Anetě Vignerové

Tomicovou odchod manžela velmi zasáhla, protože takovou zradu od životní lásky nečekala. Po rozchodu zhubla neskutečných pětatřicet kilo a zavalila se prací. Nejenom její sestra je ale přesvědčená, že to nejhorší má už za sebou. „Myslím si, že to zvládla,“ dodala.

Nutno říct, že Tomicové to na premiéře filmu skutečně slušelo. Snažila se rozdávat úsměvy na všechny strany, ale v očích byl ještě stále vidět smutek. To nemění nic na tom, že se herečka pomalu dává dohromady a je opravdu statečná. Tak jen tak dál.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Eva Perkausová poprvé ukázala tvář syna Killiana a vysvětlila, proč si připadá jako hroch Celebrity

Eva Perkausová poprvé ukázala tvář syna Killiana a vysvětlila, proč si připadá jako hroch

Sladká pomsta Hámy a Sokola: Soukup loni moderátory trapně urazil, tak si ho letos namazali na chleba Celebrity

Sladká pomsta Hámy a Sokola: Soukup loni moderátory trapně urazil, tak si ho letos namazali na chleba

Richard Krajčo přiznal psychické problémy: Vylézt na podium a něco vyprávět je pro mě moc těžké Celebrity

Richard Krajčo přiznal psychické problémy: Vylézt na podium a něco vyprávět je pro mě moc těžké