Podcast Kontroverzní končí: Tadeáš Kuběnka neunesl vlastní život, zhroutil se a skončil na psychiatrii

InfluStar Podcast Kontroverzní končí: Tadeáš Kuběnka neunesl vlastní život, zhroutil se a skončil na psychiatrii
Více

Tadeáš Kuběnka (21) a Sugar Denny (21) patří jednoznačně mezi nejznámější české influencery, které buď milujete nebo nenávidíte. Společně si založili také podcast Kontroverzní, který patří mezi velmi úspěšné a podařilo se jim vybudovat slušnou fanouškovskou základnu. Nyní je alespoň dočasně všemu konec. V posledním videu na YouTube natočila Sugar Denny, matka Tadeáše a jeho kamarádka Simona emotivní zpověď o tom, jak na tom v současné době Tadeáš je. Bohužel špatně…

Tadeáš Kuběnka je prodejná d*vka a h*jzl

Před pár dny všechny doslova šokovalo vyjádření influencera Tadeáše Kuběnky na jeho stories o tom, že chce rapidně změnit svůj život a věnovat se jiným věcem. „Ono je to hodně na h*vno, když jste na nějaké cestě a potom vlastně vůbec nevíte, proč jste na tu cestu šli a proč děláte věci, které děláte. Musí to někam vést. Takže když vám nadávám, že jste z*urvená p*ča, tak si uvědomte, že je to taková vnitřní sebenenávist a že zase takový č*rák nejsem, jenom vůči sobě,“ prohlásil v nečekaném videu na Instagramu.

Následně se vyjádřil, že je rád, že konečně může mluvit o svých skutečných pocitech. „Achjo, lidi, tak dlouho mi to trvalo a konečně klid. Konečně můžu být jenom normální člověk. Budu influencerovat, ale budu to dělat konečně dobře,“ pokračoval s tím, že se omlouvá všem lidem, které jeho chování a sebeprezentace přišla příliš.

InfluStarDomácí násilí ve vztahu Shopaholicadel a Josefa: Mlátí mě hlava nehlava a kope do zlomené nohy

Domácí násilí ve vztahu Shopaholicadel a Josefa: Mlátí mě hlava nehlava a kope do zlomené nohy

Kuběnka: Jsem smutný z celého svého života

Ve videu byl velmi sebekritický. „Tadeáš Kuběnka je prodejná d*vka a h*jzl prostě! A to mě osvobodí, že to řeknu takhle nahlas. Osvobodí mě to od té odporné osoby, kterou jsem si pro sebe vytvořil v mojí hlavě, abych se tak choval a konečně se můžu chovat správně. Já jsem závislý na tom konání. Utíkám od svojí hlavy,“ prohlásil a dodal, že se necítí vůbec dobře.

Nebudu vám tady říkat, že jsem v pohodě. Nejsem v pohodě, protože jsem prostě smutný ze všeho, z celého mého života. A za všechno si můžu sám. Já nemám koho obviňovat ani výchovu mojí mámy ani nikoho, protože kdybych třeba mámu poslouchal, tak třeba neodejdu v osmnácti letech do Like House a potom z domu,“ zakončil svůj projev a následně přišla zpráva, že končí podcast Kontroverzní.

CelebrityVeronica Biasiol randí s bývalou milenkou, zní spekulace: Desetiměsíční převoznice vydala drsné prohlášení

Veronica Biasiol randí s bývalou milenkou, zní spekulace: Desetiměsíční převoznice vydala drsné prohlášení

Tadeáš se sesypal a skončil na psychiatrii

Lidé začali okamžitě spekulovat o tom, že podcast končí kvůli tomu, že se určitě Sugar Denny pohádala s Tadeášem. Skutečnost je ale úplně jiná. „Poslední epizodu, kterou jsme s Tadeášem natočili, tak tam už na tom byl psychicky zle. Ta epizoda byla nepublikovatelná,“ rozpovídala se ve videu Sugar Denny.

Do celého povídání se vložila i Tadeášova máma. „Po tom jeho vyjádření jsme se u Tadeáše potkali a zhodnotili jsme, že ten stav není dobrý. Od čtvrtku nebyl na sociálních sítích a nebude. Jeho mobil mám já. Jsem s ním domluvená, že minimálně do středy bude odstřihnutý od sociálních sítí. Čte teď knížky, kreslí a přečte si to, až mu bude lépe,“ vysvětluje.

CelebrityAgáta Hanychová má závěť: Kdybych umřela zítra, mám určeného dědice a poručníka, který se postará o děti

Agáta Hanychová má závěť: Kdybych umřela zítra, mám určeného dědice a poručníka, který se postará o děti

Podle jejich slov byl Tadeáš vždy silný jedinec. „Tadeáš se jevil jako nejsilnější z nás. Tadeáš podle mě neunesl svůj vlastní život. Tvářil se, že je mu vše jedno a je nedotknutelný. My vlastně nevíme, co je jeho diagnóza. Stalo se to, že Tadeáš poslední týden začal mít asi nějakou psychózu. Psychicky na tom není dobře. Nechce žít takový život, jaký žil doteď,“ pokračovala Denny.

Sesypal se z toho. V pátek jsme ho odvezli, nebudeme říkat kam, ale je pod dohledem lékařů. Byli jsme za ním, ta situace je lepší, než byla včera. Chtěli bychom požádat, nechci říkat diskrétnost, když to tady veřejně říkáme. Stačí lidský respekt. Je to těžké pro nás všechny. Budeme mu držet palce. Nic jiného nám nezbývá,“ poprosila máma Tadeáše širokou veřejnost a fanoušky.

Denny se na závěr svěřila, že i ona má psychické problémy. „Já jsem na antidepresivech a myslela jsem, že na té psychiatrii skončím dřív než Tadeáš. Neustáli jsme život, který se nám drasticky změnil. Tadeáš týden nespal,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Matka Veronicy Biasiol nedostala pozvání na Miss: Tohle si nezasloužím, řekla a na dceru nakydala horu špíny InfluStar

Matka Veronicy Biasiol nedostala pozvání na Miss: Tohle si nezasloužím, řekla a na dceru nakydala horu špíny

Droběna z Red Face objasnila existenci nevzhledných strupů po těle: Podstoupí operaci jako Charlotte Štiková InfluStar

Droběna z Red Face objasnila existenci nevzhledných strupů po těle: Podstoupí operaci jako Charlotte Štiková

Shopaholicadel si sahá na dno: Jsem ztrhaná, napsala a ukázala obří krátery pod očima InfluStar

Shopaholicadel si sahá na dno: Jsem ztrhaná, napsala a ukázala obří krátery pod očima

Ben Cristovao a mladinká Dominique Alagia lásku už neskrývají: Natočili žhavé líbací video s jasným vzkazem InfluStar

Ben Cristovao a mladinká Dominique Alagia lásku už neskrývají: Natočili žhavé líbací video s jasným vzkazem

Datel s Bárou opustili novorozeně, aby si užili dovolenou, ale čekal je horor: Šílenec je napadl s nožem InfluStar

Datel s Bárou opustili novorozeně, aby si užili dovolenou, ale čekal je horor: Šílenec je napadl s nožem

Venis, která má být vdaná za Vietnamce, přispěchala s krkolomným vyjádřením: Lidi vytočila ještě víc, nevěří jí InfluStar

Venis, která má být vdaná za Vietnamce, přispěchala s krkolomným vyjádřením: Lidi vytočila ještě víc, nevěří jí