Po dlouhé nemoci zemřela královna rock and rollu Tina Turner. Bylo jí 83 let

Zahraničí Po dlouhé nemoci zemřela královna rock and rollu Tina Turner. Bylo jí 83 let
Více

Do hudebního nebe odešla královna rock ‚n‘ rollu Tina Turner. Její mluvčí podle zahraničního webu Sky News odešla v poklidu v 83 letech po dlouhé nemoci. Hvězda narozená v USA byla jednou z nejoblíbenějších rockových zpěvaček, známá pro své charisma na pódiu a řadu hitů. „S ní svět ztrácí hudební legendu a vzor.“

Ve věku 83 let dnes po dlouhé nemoci zemřela americko-švýcarská zpěvačka s charakteristickým chraplavým hlasem Tina Turner. S odkazem na její mluvčí to uvedla stanice Sky News.

Královna rock’n’rollu zemřela dnes ve věku 83 let po dlouhé nemoci ve svém domě v Kusnachtu u Curychu ve Švýcarsku. Svět s ní ztratil hudební legendu a vzor,“ cituje z prohlášení mluvčí.

Zpěvačka se proslavila jako interpretka hitů Simply the Best, We Don’t Need Another Hero, Typical Male či titulní písně z bondovky Golden Eye. Turner se narodila v roce 1939 v Brownsville, Tennessee. Proslavila se jako součást dua Ike a Tina Turner v 70. letech, než zahájila sólovou kariéru, která patří mezi nejúspěšnější ze všech žen v historii.

UliceNechutný podraz v Ulici: Co Hynek provede Jirkovi Hermanovi?

Nechutný podraz v Ulici: Co Hynek provede Jirkovi Hermanovi?

Legendární zpěvačka měla čtyři děti, z nichž dvě už bohužel nežijí. V roce 1962 se provdala za kytaristu jménem Ike Turner, se kterým se ale v roce 1978 rozvedla. V roce 2013 se podruhé vdala za Erwina Bacha. V prosinci loňského roku zemřel její nejstarší syn Ronnie ve věku 62 let na komplikace způsobené rakovinou tlustého střeva.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty Zahraničí

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém Zahraničí

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem Zahraničí

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem