Nechutný podraz v Ulici: Co Hynek provede Jirkovi Hermanovi?

Ulice Nechutný podraz v Ulici: Co Hynek provede Jirkovi Hermanovi?
Více

V seriálu Ulice opět přituhuje. Například Hynek kolem sebe kope čím dál víc ve snaze získat Šimona natrvalo do své péče, což by mu podle něj jen prospělo. Aby získal u syna cenné body, neváhá zamést s Jirkou Hermanem, na kterého začíná pořádně žárlit. Jak ho podrazí? To napoví ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice.

V nekonečném seriálu Ulice se začíná schylovat k velkému průseru. Přitom právě Gábina, Šimon (Jakub Krause) a Jirka Herman (Jan Holík) mají za sebou hodně náročný rok, jenž zamíchal vztahy v rodině a naplno vrátil do hry také Hynka (Roman Vojtek), Šimonova tátu. Přestože ten do synovy výchovy příliš nezasahoval, po průšvihu se šikanou a pistolí o sobě začal dávat zase vědět.

Hynek zamíchá kartami

Vadil mu Gábinin benevolentní přístup k Šimonově výchově, vliv Jirky Hermana na Šimona i Šimonovy výstřelky a jeho zhoršený prospěch ve škole. Sečteno a podtrženo – když ho Šimon požádal, zda by k němu nemohl jít na čas bydlet, jen to uvítal. Zatímco Šimon si představoval, jak se mu uleví, Hynek to viděl jinak.

Zavedl velmi přísná pravidla a nastavil Šimonovi takové mantinely, že ten začal po pár týdnech vzpomínat na pohodu u mámy přesně v duchu pravidla, že ten rodič, u kterého dítě bydlí, je méně oblíbený, protože vyžaduje plnění nejrůznějších povinností.

UlicePřistižení v Ulici: Proč Mára znovu uvidí rudě kvůli Karle? S kým a při čem ji nachytá?

Přistižení v Ulici: Proč Mára znovu uvidí rudě kvůli Karle? S kým a při čem ji nachytá?

Přestože se Hynek, Gábina a Šimon domluvili, že Šimon bude bydlet u táty jen do konce školního roku a pak se vrátí nazpět k mámě, Hynek to chce nyní změnit. Podle něj to Šimonovi u něj svědčí, srovnal se ve škole, takže nevidí jediný důvod, proč to měnit, proč by se měl Šimon vracet k mámě.

Má to ale malý háček. Samotný Šimon se chce k mámě přestěhovat co nejdříve, protože bydlení u táty, v jednom pokoji s mladším bráchou, je pro něj v poslední době spíše za trest. Hynek se ale jen tak nevzdává. Dokonce kvůli tomu udělá podpásovku na Jirku Hermana, aby u syna nasbíral cenné body. Co Jirkovi provede? A jak ten to vezme?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Karla a Mára z Ulice na další křižovatce: Vrátí se k sobě? Ulice

Karla a Mára z Ulice na další křižovatce: Vrátí se k sobě?

Velké zvraty a romantika v Ulici: Jak znovu přeskočí jiskra mezi Karlou a Márou? Ulice

Velké zvraty a romantika v Ulici: Jak znovu přeskočí jiskra mezi Karlou a Márou?

Šílené drama v Ulici: Evžen to už neustojí, bitka s Luďkem a bouračka Hany Ulice

Šílené drama v Ulici: Evžen to už neustojí, bitka s Luďkem a bouračka Hany