Jako sestry: Andrea Verešová vyvedla do společnosti krásnou dceru Vanessu

Celebrity Jako sestry: Andrea Verešová vyvedla do společnosti krásnou dceru Vanessu
Více

Slovenská modelka Andrea Verešová (42) se představila se svou dcerou Vanessou Volopichovou (15) v nové reklamní kampani. Verešová se ukázala na veřejnosti po delší době a i přesto, že jí to velmi slušelo, tak veškerou pozornost na sebe strhla krásná dcera. Je vidět, že Vanessa zdědila geny po mamince a roste do krásy.

Úspěšná slovenská modelka Andrea Verešová se po delší pauze objevila ve společnosti a vzala s sebou i svoji dospívající dceru Vanessu. Verešová má s manželem Danielem Volopichem dvě děti. Kromě starší Vanessy ještě mladšího syna Daniela Tobiáše. Vanessa už dávno není malá holčička a pomalu se z ní stává krásná mladá dáma.

Verešová vždy vypadá na jedničku a i přesto, že ani tentokrát tomu nebylo jinak, tak jí veškerou pozornost ukradla právě Vanessa. Dceři dokonce chybí už jen pár centimetrů, aby přerostla svoji maminku. Patnáctiletá Vanessa se Verešové opravdu hodně podobá a vedle sebe působí téměř jako sestry.

Love IslandNikol z Love Islandu je po drsném rozchodu opět zamilovaná: Jejím vyvoleným je tajemný cizinec

Nikol z Love Islandu je po drsném rozchodu opět zamilovaná: Jejím vyvoleným je tajemný cizinec

Vanessa není ale jenom krásná, ale také nadaná. Od sedmi let jezdí na snowboardu a před několika měsíci dostala pozvání do kempu na Novém Zélandu, kde odletěla a následně tam vrcholově trénovala.

Využila jsem toho, že dcera 3 týdny trénuje na Novém Zélandě a rozhodla jsem se jí zrekonstruovat dětský pokoj,“ prozradila tehdy na Instagramu hrdá matka Andrea Verešová. Vanessa podědila ale i talent modelky a už spolupracuje s maminkou na reklamních kampaních, které společně fotí a natáčí.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Václav Upír Krejčí přiznal novou lásku: Zachránila mi život. Do hodiny jsem mohl být mrtvý, řekl Celebrity

Václav Upír Krejčí přiznal novou lásku: Zachránila mi život. Do hodiny jsem mohl být mrtvý, řekl

Nečekané přiznání Evy Feuereislové: Dělala jsem dominu, obrovský bič na koně a zvuk kůže to mě vzrušovalo, říká Celebrity

Nečekané přiznání Evy Feuereislové: Dělala jsem dominu, obrovský bič na koně a zvuk kůže to mě vzrušovalo, říká

Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony? Celebrity

Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony?