Pětice hřebců nastupuje do Love Island 2023: Tenista z Floridy, Princ Krasoň a alfa samec z dovozu

Love Island Pětice hřebců nastupuje do Love Island 2023: Tenista z Floridy, Princ Krasoň a alfa samec z dovozu
Více

Startuje třetí řada divácky oblíbené show Love Island 2023. I letošní „srdíčka“ prošla castingovým procesem, který trvá několik měsíců. Diváci oblíbené show jsou zvyklí, že dění ve vile často ovlivňují a letos jejich hlas bude ještě silnější a často láska bude v jejich rukou. Hlasovat lze až do sobotních 20 hodin. Televizní diváci mohou sledovat jednotlivé epizody s denním zpožděním na Nova Fun, vždy ve 21:45. Pojďme si nyní představit pětici mužských finalistů.

Oslovit současnou mladou generaci tak, že u jedné konkrétní reality show stráví několik týdnů intenzivní divácké zkušenosti, aktivně ji komentují, a dokonce ovlivňují skrze sociální sítě a upřímně fandí účastníkům, není v dnešní době nic samozřejmého. Jsem nadšená, že prostřednictvím fenoménu jménem Love Island u toho budeme už potřetí,“ říká Silvia Majeská, programová ředitelka TV Nova a Markízy.

Do vily zamilovaných míří 5 statných chlapců:

Alessandro Colaprete (32)

Alfa samec z dovozu? Česká verze Tommyho Furyho se narodila v Itálii, konkrétně v Římě, a nyní míří přímo do vily lásky. Boxer Sandro se rozhodně nehodlá vzdát bez boje. Tentokrát však nebude bojovat v ringu, ale ve sluncem zalité vile. A to nejen o vítězství, ale také o svou životní lásku. Musí však být dokonalá. Jeho polovička má být podle jeho slov také „ozdobou“ a „okrasou“. Nemluvě o tom, že musí být okouzlující, krásně vonět a ovládat vaření a úklid na jedničku. Najde ve vile lásky tento sympatický italsko-český alfa samec svou vysněnou paní dokonalou?

Claude Lhotecký (22)

Svoboda a sebeláska. Claude by chtěl tyto hodnoty šířit všude a mezi všechny. Tento pohledný muž je navenek sebevědomý, ale zároveň je vnitřně citlivou osobností. Jeho zkušenosti se ženami nikdy nedospěly k vážnému vztahu. K ženám se chová jako ke svým nejlepším přátelům a bude určitě zajímavé sledovat, zda si ho některá z našich krásek v pořadu získá. Zkusí Claude poprvé vážný vztah, nebo zůstane navždy jen skvělým kamarádem?

Christopher Jirout (21)

Sladký a nevinný? Tak vypadá tento floridský amor! Vrací se z USA, aby si našel českou (nebo slovenskou) dívku, se kterou založí rodinu, po které velmi touží. Chris všem okamžitě padne do oka, působí tajemně, a tak není divu, že ho něžnější klientela vily bude mít nutkání prozkoumat. Chris rád objevuje a zkouší nové věci. Jeho rodiče se přestěhovali do Ameriky za vidinou lepšího života, ale blonďáka to stále táhne zpátky ke kořenům. Jeho úkolem je najít tu pravou! Ale pozor, musí se líbit i jeho mamince, jinak to dopadne špatně. Najde floridský amor v letošní show tu pravou?

Honza Mrkous (26)

Veselá kopa. Kde je Honza, tam je dobrá nálada. Tohoto rozeného showmana si zaručeně fanynky zamilují. Nikdy neříká „ne“ a užívá si každou vteřinu života naplno. Je milovníkem žen a sportu. Věnuje se profesionálně volejbalu, nepohrdne horolezectvím a lezením po ledu ani surfováním. Jeho vysněná žena by měla brát život s humorem a lehkostí, měla by se hodně usmívat a nezlobil by se, kdyby byla malá a hubená. Najde takovou ve vile?

Lu Jambor (25)

Beznadějný a okouzlující romantik. Tak vypadá na první pohled vždy milý a pozitivní Slovák Ladislav. Po ukončení dvou vážných vztahů by dal cokoli na světě za to, aby mohl znovu zažít pocit zamilovanosti. Lu hledá malou, přirozenou blondýnku. Kdyby měla na tváři pod okem jedinou pihu, na místě by si ji vzal. Aby toho nebylo málo, tento svůdný romantik skládá také hudbu a sní o tom, že pro svou dokonalou dívku složí romantickou píseň. Má však také duši vtipálka, který rád jen tak pro zábavu přivádí své partnerky do prekérních situací. Podaří se mu najít ideální protějšek, aby se společně stali novým romantickým hitem Love Islandu?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rachel čelí trapnému nařčení: Chodila s Claudem, ale na záchodcích si měla stahovat kalhoty před Oliverem Love Island

Rachel čelí trapnému nařčení: Chodila s Claudem, ale na záchodcích si měla stahovat kalhoty před Oliverem

Party po Love Island se zvrtla: Chtěli, ať si hrajeme ve čtyřech, pak došlo na vášnivé líbání Olivera a Lua Love Island

Party po Love Island se zvrtla: Chtěli, ať si hrajeme ve čtyřech, pak došlo na vášnivé líbání Olivera a Lua

3 páry z Love Island, které nepřežily: Majlo prchl Dianě, Adam zapíral a Rachel má jiný životní směr Love Island

3 páry z Love Island, které nepřežily: Majlo prchl Dianě, Adam zapíral a Rachel má jiný životní směr

Hvězda Love Island prodává zdravice: Hřebec Adam si účtuje za 13 sekund pěkný balík Love Island

Hvězda Love Island prodává zdravice: Hřebec Adam si účtuje za 13 sekund pěkný balík

Rachel z Love Island: Opatrně promluvila o výsledcích testů na drogy, lži a faleš Love Island

Rachel z Love Island: Opatrně promluvila o výsledcích testů na drogy, lži a faleš

Hvězda Love Island, která pomočila bezdomovce: Na záchodku ve vlaku se vyfotila úplně nahá Love Island

Hvězda Love Island, která pomočila bezdomovce: Na záchodku ve vlaku se vyfotila úplně nahá