Penny z Teorie velkého třesku se stane poprvé mámou: Kaley Cuoco se musela dvakrát rozvést, aby našla štěstí

Zahraničí Penny z Teorie velkého třesku se stane poprvé mámou: Kaley Cuoco se musela dvakrát rozvést, aby našla štěstí
Více

Oblíbená herečka z kultovního seriálu Teorie velkého třesku Kaley Cuoco (36) je těhotná. Radostnou novinku oznámila na sociálních sítích a připojila řadu snímků s budoucím otcem Tomem Pelphreym (40). Pár také prozradil, že čekají holčičku. Seriálová Penny byla dvakrát vdaná, ale dvakrát se rozvedla. Opravdovou lásku našla až napotřetí, ale nikdy nebyla šťastnější.

Herečka z Teorie velkého třesku nebo Čarodějky Kaley Cuoco oznámila na Instagramu, že je těhotná. „Děvčátko Pelphrey přijde v roce 2023,“ napsala a sdílela několik snímků se šťastným partnerem Tomem Pelphreym, který je známý ze seriálu Ozark. Pár přitom začal spolu randit letos v květnu, kdy se na sítích pochlubili sérií zamilovaných fotek.

Zanedlouho poté se objevili bok po boku na červeném koberci na předávání cen Emmy 2022. „Když jsem potkala Toma, byla to naprostá láska na první pohled,“ prozradila oblíbená herečka.

Loňský rok byl drsný. Tento rok jsem potkala Toma a trvalo mi dlouho, než jsem se podívala do sebe a uvědomila si, že potřebuji na věci přijít. Potkala jsem Toma ve správnou chvíli,“ pokračovala s tím, že kdyby ho potkala dřív, tak by to dost pravděpodobně takto nedopadlo.

2 svatby a 2 rozvody

Kaley Cuoco se vdávala za svůj mladý věk už dvakrát a dvakrát se rozváděla. V roce 2013 až 2016 byla vdaná za bývalého tenistu Ryana Sweetinga a v letech 2018 až 2021 za Karla Cooka. Ani jedno z manželství ale nevydrželo. Štěstí a opravdovou lásku našla herečka až napotřetí.

ZahraničíNěkdejší hvězda Prciček pozbyla veškerý půvab: Vzor anorektiček Tara Reid působí dost zbídačeně

Někdejší hvězda Prciček pozbyla veškerý půvab: Vzor anorektiček Tara Reid působí dost zbídačeně

Podle svých slov se ale do třetí svatby rozhodně nehrne a spíš by preferovala něco jako dlouhotrvající vztah nebo partnerství. Kdo ví, třeba si to ještě herečka rozmyslí a vdá se do třetice všeho dobrého. První manžel Ryan Sweeting chtěl po Kaley po rozvodu výživné.

Jelikož ale kvůli bohatší Kaley uzavřeli před sňatkem předmanželskou smlouvu, „chudý“ Ryan celkem ostrouhal. Tenista požadoval od své bohatší exmanželky výživné, ale soud mu ho nepřiznal.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Bývalá hvězda Merlose Place si zahrává se smrtícím koktejlem: Z posledních fotek Heather Locklear jde strach Zahraničí

Bývalá hvězda Merlose Place si zahrává se smrtícím koktejlem: Z posledních fotek Heather Locklear jde strach

Britney Spears balancuje na hraně: Nejdřív se ukázala bez formy a ušmudlaná, pak vyrazila na tajné rande Zahraničí

Britney Spears balancuje na hraně: Nejdřív se ukázala bez formy a ušmudlaná, pak vyrazila na tajné rande

Rakovina v posledním stádiu se jí otiskla do tváře: Hvězda Beverly Hills Shannen Doherty svádí marný boj Zahraničí

Rakovina v posledním stádiu se jí otiskla do tváře: Hvězda Beverly Hills Shannen Doherty svádí marný boj