Patricie Pagáčová se toho nebojí: Letní sezónu zahájila v odvážném síťovaném body

Celebrity Patricie Pagáčová se toho nebojí: Letní sezónu zahájila v odvážném síťovaném body
Více

Herečka a maminka malé Bibiany (2) Patricie Pagáčová (34) vyrazila na party značky Calzedonia na Dětský ostrov v Praze v černém outfitu, ve kterém odhalila své dokonalé křivky. Oblíbená herečka ze seriálu Ulice nebo Ordinace v růžové zahradě je v nejlepší formě, v jaké kdy byla. Herečka s rodinou nedávno oslavila druhé narozeniny malé Bibi.

Oblíbená herečka, která se do povědomí lidí dostala díky nekonečnému seriálu Ulice, Patricie Pagáčová před pár dny vyrazila na lodní party. Na sebe si oblékla body či jednodílné plavky a přes ně přehodila jen krajkové kalhoty. Jednoduchý outfit, ve kterém byla Patricie nepřehlédnutelná.

Před pár dny oslavila s rodinou a nejbližšími druhé narozeniny dcery Bibiany, kterou má s manželem Tiborem Pagáčem. „Den jako stvořený pro rodinnou oslavu tohle Bibině trochu závidím, že slaví narozky, když už je velká šance na teplíčko,“ napsala na Instagramu a pochlubila se nádherným dortem.

CelebrityPlayboy party: Dominiku Myslivcovou zkritizovali sledující za outfit a Denisa Pfauserová promluvila o depresivním období

Playboy party: Dominiku Myslivcovou zkritizovali sledující za outfit a Denisa Pfauserová promluvila o depresivním období

Herečka si v roce 2020 vzala dramaturga Tibora Pagáče a od té doby s dcerou Bibi tvoří nerozlučný tým. Ze seriálu Ulice Pagáčová přešla do Ordinace v růžové zahradě a věnuje se hlavně dceři.

Líbí se mi, že cokoliv mě nadchne, naštve nebo rozesmutní, můžu s ním sdílet a na rozdíl ode mě je takový klidný. Takže zatímco se rozčiluju, on je prostě v klidu a to mi vždycky pomůže se taky uklidnit. Když se vztekám nad bulvárem, má z toho legraci, což mi pomáhá, protože to pak tak neprožívám,“ nechala se slyšet v rozhovoru pro iDnes.cz v roce 2020.

Půvabná blondýnka prošla během šesti let velkou proměnou. Z oplácané holky se díky zdravém životnímu stylu a pravidelnému pohybu vypracovala na jednu z nejpůvabnějších hereček, která vypadá skutečně skvěle. Jak sama několikrát na Instagramu řekla: „Všechno to je v hlavě.“

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné