Partnerka miliardáře Richarda Chlada Anna Marie Kánská boduje u lidí: Smekám, boříte tabu, vzkazují jí

Celebrity Partnerka miliardáře Richarda Chlada Anna Marie Kánská boduje u lidí: Smekám, boříte tabu, vzkazují jí

Partnerka miliardáře Richarda Chlada (60) Anna Marie Kánská (30) si vysloužila na sociálních sítích velkou poklonu od svých sledujících. Zveřejnila totiž snímek v plavkách, na kterém je viditelné ochlupení v dolní oblasti bikin. Před krásnou Annou Marií smekla i modelka Andrea Verešová (42).

Bývalý automobilový závodník a miliardář Richard Chlad si uměl skutečně vybrat. Jeho partnerka Anna Marie Kánská je nejen krásná a inteligentní, ale motivuje také ostatní ženy k tomu, aby byly samy sebou a nedaly na žádné předsudky.

Před pár dny zveřejnila na svém Instagramu snímek v plavkách, na kterém jí to ohromně sluší. Na tom by ale nebylo nic tak zvláštního. Oba dva partneři se snaží žít zdravým životním stylem a o svou tělesnou schránku se pečlivě starají.

CelebrityDefinitivní tečka za rozvodem Taťány Kuchařové a Ondřeje Brzobohatého: Jejich pýcha a poslední pojítko je pryč

Definitivní tečka za rozvodem Taťány Kuchařové a Ondřeje Brzobohatého: Jejich pýcha a poslední pojítko je pryč

Dodáváte odvahu ženám!

Anna Marie Kánská stejně jako Richard Chlad jsou zastánci přirozeného ochlupení na intimních místech. Na tom samozřejmě není nic zvláštního, ale i v dnešní době se vždy najde hrstka lidí, kterou něco takového z nevysvětlitelných důvodů pobuřuje.

Půvabná blondýnka se předvedla v plavkách a na intimních místech záměrně nezakryla ochlupení. Od lidí si za to vysloužila obrovskou pochvalu.

Smekám před vámi! Boříte tabu,“ píší lidé Anně Marii do komentářů. „Aničko, dodáváte odvahu ženám. Uvědomujete si to? Okolo ženského těla jsou stále nějaká tabu, jako jsou chloupky, menstruace, akné, celulitida a podobně. Vy jste sama sebou,“ obdivují ji další.

Příspěvek okomentovala také modelka Andrea Verešová, které se přístup Anny Marie také velmi líbí. „Bohyně,“ dodala stručně a jasně.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Lela Vémola podstoupí v Turecku náročnou operaci pozadí: Udělala jsem velkou chybu, rekonstrukce je nevyhnutelná Celebrity

Lela Vémola podstoupí v Turecku náročnou operaci pozadí: Udělala jsem velkou chybu, rekonstrukce je nevyhnutelná

Zpět k přirozenému vzhledu? Po Lele se k radikální změně odhodlala i Zuzana Plačková Celebrity

Zpět k přirozenému vzhledu? Po Lele se k radikální změně odhodlala i Zuzana Plačková

Aneta Krejčíková s kůží na trh: Nejobdařenější česká herečka řekla, proč šla pod kudlu a kolik to stálo Celebrity

Aneta Krejčíková s kůží na trh: Nejobdařenější česká herečka řekla, proč šla pod kudlu a kolik to stálo