Pro Jessicu Alves neplatí, že do jedné řeky dvakrát nevstoupíš: V těsných šatech se divoce líbala s ex

Zahraničí Pro Jessicu Alves neplatí, že do jedné řeky dvakrát nevstoupíš: V těsných šatech se divoce líbala s ex
Více

Brazilsko-britská reality star Jessica Alves (39) se ukázala v ulicích s dalším svým nápadníkem. Společnost jí tentokrát dělal Giacomo Urtis, cestou do restaurace Napule v Miláně se k páru přidala i modelka a jejich společná kamarádka. Jessica už jednou pro Daily Mail řekla, že s Urtisem jsou pouze přátelé a vztah jim nefungoval. Nyní ale předvedli na veřejnosti pěkně divokou líbačku. Stará láska nerezaví?

Reality show star Jessica Alves si dala na nějakou dobu pohov od plastických operací. Naposledy podstoupila zvětšení pozadí, ale nedodržela pokyny lékařů. To mělo za následek, že musela na další operaci.

Pokyny od lékaře byly nesedět příliš dlouho v příštích 3 týdnech, žádný sex po dobu 4 týdnů, žádná posilovna po dobu 3 měsíců a žádný tanec po dobu 8 týdnů. Vzhledem k tomu, že jsme šli na vánoční večírek a moc jsme tančili, se posunul z místa. Teď je můj Silvestr zničený, protože ho strávím v posteli v hotelu v Istanbulu,“ řekla těsně před oslavami Nového roku Jessica Daily Mail.

BizárKrálovna plastik vyzvala ve fackované herečku z filmů pro dospělé: Jsem zástupce lidu, dostaneš flákance, řekla Eva F.

Královna plastik vyzvala ve fackované herečku z filmů pro dospělé: Jsem zástupce lidu, dostaneš flákance, řekla Eva F.

Jessica se pořádně rozšoupla na party a nedokázala odhadnout následky. „Předpokládala jsem, že jsem stoprocentně vyléčená, ale druhý den jsem nemohla pořádně chodit a ve sprše jsem si všimla obrovského objemu v zadku,“ přiznala. Pokud zrovna nemá Jessica v plánu zdokonalování svého těla, tak randí.

Před pár dny byla viděna ve společnosti bývalého partnera Giacoma Urtise. Na veřejnosti předvedli pořádně divokou líbačku a fanoušci se ptají, jestli to náhodou nedali znova dohromady. V minulosti byli totiž přátelé, kteří spolu následně začali randit, ale ve vztahu jim to neklapalo.

SurvivorOndřej Novotný o vyhrocené hádce v Survivoru: Výstup Báry byl za hranou, Karolína je ufňukaná herečka

Ondřej Novotný o vyhrocené hádce v Survivoru: Výstup Báry byl za hranou, Karolína je ufňukaná herečka

Blonďatá hvězda už v roce 2020 odmítla, že by se k sobě vrátili. „Jsme skvělí blízcí přátelé. Před třemi lety jsme měli vztah, který vedl k silnému přátelství a minulý rok jsme spolu nahráli píseň Plastic World, která se stala hitem v Itálii a Španělsku a vždy se navzájem podporujeme,“ řekla v té době Daily Mail.

„Zkoušeli jsme vztah dříve a nefungovalo to, teď jsme jen blízcí přátelé,“ prohlásila. O vysněném partnerovi má ale Jessica jasno. „Hledám muže, který je úplným opakem mě, který se nevěnuje plastické chirurgii a má rád různé věci, které mohou přidat něco nového do mého života,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Britney Spears balancuje na hraně: Nejdřív se ukázala bez formy a ušmudlaná, pak vyrazila na tajné rande Zahraničí

Britney Spears balancuje na hraně: Nejdřív se ukázala bez formy a ušmudlaná, pak vyrazila na tajné rande

Rakovina v posledním stádiu se jí otiskla do tváře: Hvězda Beverly Hills Shannen Doherty svádí marný boj Zahraničí

Rakovina v posledním stádiu se jí otiskla do tváře: Hvězda Beverly Hills Shannen Doherty svádí marný boj

Reakce Britney Spears na rozvod se Samem Asgharim: Nejdřív slova o bolesti, pak si nechala olízat nohu Zahraničí

Reakce Britney Spears na rozvod se Samem Asgharim: Nejdřív slova o bolesti, pak si nechala olízat nohu