Paní Lepařová z Ordinace o náročné výchově syna Matouše: Doufám, že mě jeho děti pomstí

Celebrity Paní Lepařová z Ordinace o náročné výchově syna Matouše: Doufám, že mě jeho děti pomstí

Hosty posledního předvánočního dílu, které si moderátor Honza Dědek pozval do Švandova divadla, jsou herečka a malířka Iva Hüttnerová (74) se synem Matoušem Rajmontem (50), herečka Jitka Sedláčková, kaskadér a judista Petr Jákl starší a zpěvák Radek Banga. Iva vylíčila Matoušovo divoké dětství a dospívání, výchovu a proč Iva chce, aby ji pomstily jeho děti.

Matouš byl herec od dětství

Herečku a výtvarnici Iva Hüttnerovou si lidé mohou pamatovat hlavně jako paní Lepařovou ze seriálu Ordinace v růžové zahradě. Iva byla dvakrát vdaná a s prvním manželem Ivanem Rajmontem má syna a herce Matouše. Matouš byl nepochybně vynalézavé dítě a z Ivina vyprávění se zdá, že to s ním mnohdy neměla jednoduché.

Když byl Matouš malý, bylo mu asi šest nebo sedm let, šel ze školy, kde dostal pětku. A jak šel, plakal: Ta mě zabije, ta mě utluče! Zastavovali se lidi, ptali se ho, co se stalo. Cestou domů nasbíral asi pět stařenek, který šly s ním k nám domů, zazvonily a přimlouvaly se za něj, abych ho nebila. Přitom já ho nebila, já se rozhodla, že nebudu svoje děti nikdy bít, protože mně babička občas nějakou natáhla,“ vzpomíná Hüttnerová.

Big BrotherSprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera

Sprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera

Doufám, že mě jeho synové pomstí

Své si k tomu samozřejmě řekl i nyní padesátiletý Matouš. „Když už mě máma nedohonila, když jsem byl v pubertě, poprosila mého nevlastního otce Petra, aby ke mně měl nějaký proslov, až vylezu z koupelny. Já jsem vylezl, měl jsem vyfoukaný vlasy, dva zlatý kruhy v uších, byl jsem fakt hrozně hnusný. Šel jsem z té koupelny, tekla ze mě voda, on po té vodě uklouzl, rozbil si hubu, bouchnul se o lednici a já kolem něj prošel do dětského pokoje. Vůbec jsem to nepochopil,“ přidal další historku ze svého dospívání Rajmont.

CelebrityDrama na tiskovce Clash of the Stars: Nikol Lauberová zasypala Lady Dee hromadou výkalů

Drama na tiskovce Clash of the Stars: Nikol Lauberová zasypala Lady Dee hromadou výkalů

„Přála jsem si, aby mu jeho synové vrátili to, jak mě trápil. Hlavně ve škole. On mě chtěl ušetřit střetu s pedagogy, takže měsíc každé ráno odcházel v půl osmé se svačinou, abych zjistila, že měsíc ve škole nebyl. Doufala jsem, že jeho kluci mě pomstí, ale on má ty kluky tak hodný, že vůbec neví, co je to za starost. Tuhle si stěžoval na jednoho, že si půjčil jeho auto, jel s ním do Bratislavy a ani nezavolal, že dobře dojel. Matouš v šestnácti nebo sedmnácti letech odjel na týden nebo čtrnáct dní do Francie, aniž by mě o tom vůbec informoval,“ vypráví Hüttnerová.

„Napsal jsem pohled, že jsem v Saint-Tropez a že přijedu včas. A k tomu výletu do Bratislavy, mladý někde u Jihlavy do dieselu natankoval benzín, zadřel motor a škoda byla asi dvě stě tisíc,“ hájil se Rajmont v show 7 pádů Honzy Dědka.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Bývalý kadeřník Nikol Leitgeb obětí podvodníka z oblíbené seznamky: Mohl jsem zemřít a ještě mě okradl Celebrity

Bývalý kadeřník Nikol Leitgeb obětí podvodníka z oblíbené seznamky: Mohl jsem zemřít a ještě mě okradl

Anna Slováčková se kvůli rakovině musela vzdát velké lásky: Moc mi to chybí, ale bojím se, řekla Celebrity

Anna Slováčková se kvůli rakovině musela vzdát velké lásky: Moc mi to chybí, ale bojím se, řekla

Strach o Václava Neckáře (80): Dva děsivé pády a nemocnice Celebrity

Strach o Václava Neckáře (80): Dva děsivé pády a nemocnice

Tereza Pergnerová se po letech vrací na obrazovky s reality show: Od Vyvolených je laťka příliš vysoko Celebrity

Tereza Pergnerová se po letech vrací na obrazovky s reality show: Od Vyvolených je laťka příliš vysoko

Josef Kůrka a Angie Mangombe po zrušené svatbě oznámili rozchod: Musím to vstřebat, řekla se slzami v očích Celebrity

Josef Kůrka a Angie Mangombe po zrušené svatbě oznámili rozchod: Musím to vstřebat, řekla se slzami v očích

Nečekaný návrat Patricie Pagáčové po rozchodu s manželem: Lidé jsou štěstím bez sebe Celebrity

Nečekaný návrat Patricie Pagáčové po rozchodu s manželem: Lidé jsou štěstím bez sebe