Sprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera

Big Brother Sprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera
Více

Ještě před několika týdny to vypadalo, že reality show Big Brother bude nudná podívaná plná lidí ve středním věku, kteří se neumí postarat o pořádnou show. V posledních dnech začíná ale na obyvatele vily dopadat efekt sociálního experimentu a to znamená, že se divák začíná konečně bavit. Momentálně se neřeš nic jiného, než kauza okolo Davida, Vítka a ukradnutých trenek. Aby toho nebylo málo, tak se na sociálních sítích začaly šířit spekulace, že má David za sebou pestrou minulost. Jsou to jen fámy? Tají snad David něco před spolubydlícími vily? Dva Davidové stejného příjmení z jednoho města? To jsou samé otázky…

Kolem Davida Takáče z Big Brother je v posledních dnech velmi rušno. Za vše může podivná hra a vtip o ukradených trenkách, který měl být dle Vítka humorným ozvláštněním soutěže, ale dopadlo to nejhůř, jak mohlo. Možná právě proto se většina diváků zaměřila právě na Davida, který celý spor hnal do nesmyslných otáček.

Uběhlo pár dní od vyhrocené hádky a na sociálních sítích se objevila spekulace o tom, že by údajně měl být David v minulosti trestaný za účast v organizované skupině a vydírání. „Na první fotce je účastník Big Brother, pan David Takáč, kterému je 37 let a je ze slovenského Senca. Na druhé fotce 15-20 let staré je také jistý pan David Takáč, kterému je dnes také 37 let. I on je ze Senca. A kdysi byl odsouzený za vydírání na 8 let. Asi náhoda, my neříkáme nic,“ píše stránka Celebrity von Bahnhof, která přidala pro srovnání snímek Davida z Big Brother a Davida odsouzeného na 8 let.

Zda se jedná o jednoho a toho samého muže zatím není jasné, ale jistá podoba se zapřít podle komentujících nedá. „To ale stále nepřináší tu odpověď na otázku jak trenky ohrožují jeho rodinu,“ dělají si legraci další.

Člen podsvětí vydíral drogové dealery

Podle slovenského webu Sita.sk se měl jistý David Takáč ze Sence před více než deseti lety podílet na činnostech skupiny bratislavského podsvětí. V roce 2013 tak Specializovaný trestný soud v Bánské Bystřici rozhodl o odsouzení k osmi letům odnětí svobody tehdy šestadvacetiletého Davida.
Jistý Takáč v té době měl svoji chybu přiznat a s prokurátorem podle výše zmíněného webu uzavřel dohodu o vině a trestu. „Takáč byl minimálně od roku 2008 členem zločinecké skupiny a podílel se na spáchání nejméně jednoho obzvlášť závažného zločinu, spáchaného zločineckou skupinou,“ píše se v článku z roku 2013.
Odsouzený Takáč přiznal, že s dalšími členy gangu vyvíjeli silný nátlak na dealera drog. Od něj chtěli, aby jim za ochranu dával 165 eur měsíčně a následně zaplatil pokutu ve výši 6 tisíc eur. Spáchal také zločin vydírání, kdy pod různými hrozbami požadoval od jisté Gabriely 20 tisíc eur, která je měla převzít pro třetí osobu.
O stejném případu informuje další slovenský web Plus7dni.sk z roku 2017. Otázkou zůstává, zda David z Big Brother před spolubydlícími a diváky tají svoji temnou minulost nebo se jedná jen o naprosto náhodou shodu jmen, příjmení, místa bydliště i vizuální podoby. Co myslíte vy?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Toxickému páru z Big Brother je konec: Tariku, buď rád, že ses té psychopatky zbavil, gratulují lidé Big Brother

Toxickému páru z Big Brother je konec: Tariku, buď rád, že ses té psychopatky zbavil, gratulují lidé

Finále Big Brother: Výhru 2,5 milionů korun si odnáší šoumen, který rozdělil diváky Big Brother

Finále Big Brother: Výhru 2,5 milionů korun si odnáší šoumen, který rozdělil diváky

Upřímná zpověď kriminálníka Davida z Big Brother: Ve 14 letech mi mafiáni přiložili zbraň k hlavě Big Brother

Upřímná zpověď kriminálníka Davida z Big Brother: Ve 14 letech mi mafiáni přiložili zbraň k hlavě

Na soutěžící doléhá efekt experimentu Big Brother: Soňa má panické ataky, David paranoidně kontroluje trenky Big Brother

Na soutěžící doléhá efekt experimentu Big Brother: Soňa má panické ataky, David paranoidně kontroluje trenky

Skandál Vítka v Big Brother: Dones mi trenky Davida a dostaneš cigaretu, uplácel soutěžící Big Brother

Skandál Vítka v Big Brother: Dones mi trenky Davida a dostaneš cigaretu, uplácel soutěžící

Brutální hádka v Big Brother: David načapal Víta na záchodě, jak si dělá dobře do jeho trenek, VIDEO Big Brother

Brutální hádka v Big Brother: David načapal Víta na záchodě, jak si dělá dobře do jeho trenek, VIDEO