Kdo je bývalý partner influencerky Míny? Několik pokusů o sebevraždu, Bohnice a škemrání o peníze

InfluStar Kdo je bývalý partner influencerky Míny? Několik pokusů o sebevraždu, Bohnice a škemrání o peníze
Více

Každému z nás se minimálně jednou stalo, že se zamiloval do nesprávného člověka. O tom by mohla hovořit i jedna z nejznámějších youtuberek a příležitostných hereček Dominika Elischerová (20) alias Mína. Ta totiž nějakou dobu randila s influencerem DejvDee a působila spokojeně. Jenomže není vše tak, jak se na první pohled zdá. Před nějakou dobou nyní už bývalý partner influencerky zveřejnil na Instagramu podivný text, ve kterém tvrdí, že se Mína pokusila o sebevraždu. Kdo je bývalý chlapec talentované zpěvačky?

Dominika Elischerová alias Mína je všestranně nadaná. Začínala jako youtuberka a už jako mladší se objevila v talentových soutěžích jako Česko Slovensko má talent nebo SuperStar. Kromě YouTube působí na Instagramu, kde ji sleduje téměř 300 tisíc lidí. V roce 2021 se dokonce objevila před kamerou ve filmu Cesta domů a v posledních letech se zaměřuje převážně na kariéru zpěvačky.

Pokus o sebevraždu?

V současné době ale Mína prožívá nelehké období, ze kterého se snaží dostat, aby mohla zase pomáhat lidem okolo. Před pár týdny Influencer DejvDee na Instagramu zveřejnil podivný text, ve kterém tvrdí, že se Mína pokusila o sebevraždu. „Údajně mě její matka nahlásila, že se pokusila zabít kvůli mě,“ napsal si do stories, které zanedlouho smazal.

CelebrityHvězda SuperStar Šárka Vaňková je opět zamilovaná: Z dvacetiletého přátelství se vyklubala láska jako trám

Hvězda SuperStar Šárka Vaňková je opět zamilovaná: Z dvacetiletého přátelství se vyklubala láska jako trám

Dala (matka pozn. red.) přísný zákaz přiblížení, což je pi*covina, když ona je plnoletá. Tudíž na to se*u, maminka ať si dál nakupuje v OC a nechá umírat svoji dceru v Bohnicích. Fuj zvracím. Mír a lásku mějte se tu,“ dodal. Redakce VipStar.cz kontaktovala maminku influencerky, ta se však k celé záležitosti nechtěla vyjadřovat. „Dejte mi prosím čas,“ vzkázala.

Léky, pokusy o sebevraždu a škemrání o peníze

Bývalý partner Míny David alias DejvDee se profiluje na sociálních sítích jako hudebník a umělec. Bohužel jeho stories z poslední doby nemají s uměním vůbec nic společného. Pravidelně ukazuje sledujícím jak polyká velké množství léků nebo se zrovna pokouší o sebevraždu. „Nezapomeňte zase všichni zavolat benga a záchranku, protože teď mě nenajdete,“ tvrdil nedávno v jednom ze stories. 

Těm, co mě měli rádi, tak mi je to líto, ale už to je poněkolikáté. Sbohem,“ vyhrožoval sebevraždou. Na denním pořádku jsou stories, ve kterých se nebojí ukázat, že léky kombinuje s alkoholem. „15 (tabletek pozn. red.) a litr vodky. Jestli se vzbudím, jsem fakt nesmrtelný,“ popisuje.

Výjimkou na jeho Instagramu nejsou ani snímky ze sanitky, kdy si David „zoufá“, že mu nevyšel další pokus o sebevraždu. „Tak zas nic. Nebudu psát každému zvlášť. Předávkování,“ napsal k fotkám. Už jen z toho je patrné, že David není vhodným vzorem pro mládež a patrně také není dobrým partnerem pro mladičkou Mínu.

David se několikrát pokoušel o léčbu v Bohnicích, ale naposledy informoval o tom, že podepsal revers. „Za dvě hodiny Bohnice podepisuju revers,“ napsal. V jednom z příspěvků dokonce prosí o peníze a zveřejňuje číslo svého účtu. „Kdo na to má odpovídat. Jestli mi chceš fakt pomoct, tak za mnou přijeď nebo,“ a dopsal číslo účtu.

Fanoušci a sledující drží Míně prsty ze všech sil a doufají, že bude brzy v pořádku. Tak snad se dá talentovaná Dominika Elischerová dohromady a naváže tam, kde skončila.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Shopaholicadel je bez peněz a musí do práce: Svoji novou profesi si nejdřív spletla s jinou InfluStar

Shopaholicadel je bez peněz a musí do práce: Svoji novou profesi si nejdřív spletla s jinou

Dívčí válka: Influencerka Michaela Jonáš popsala brutální napadení, vláčeli mě po asfaltu a vytrhali vlasy InfluStar

Dívčí válka: Influencerka Michaela Jonáš popsala brutální napadení, vláčeli mě po asfaltu a vytrhali vlasy

Shopaholicadel si Kulase vydržovala: Po rozchodu smrděl korunou a musel nastoupit do práce InfluStar

Shopaholicadel si Kulase vydržovala: Po rozchodu smrděl korunou a musel nastoupit do práce

Dokonalé pozlátko influencerů: Dominique Alagia promluvila o údajném týrání ve vztahu InfluStar

Dokonalé pozlátko influencerů: Dominique Alagia promluvila o údajném týrání ve vztahu

Clash of the Stars: Tadeáše odvezla sanitka, Žralok největší překvapení a Pyrrhovo vítězství Soukupa InfluStar

Clash of the Stars: Tadeáše odvezla sanitka, Žralok největší překvapení a Pyrrhovo vítězství Soukupa

Sugar Denny se utrhla ze řetězu a naložila Adrianě z Love Island: Zhubnu 70 kilo a zmlátím ji InfluStar

Sugar Denny se utrhla ze řetězu a naložila Adrianě z Love Island: Zhubnu 70 kilo a zmlátím ji