Obžalovaný fotbalista Limberský hodil problémy za hlavu a pořádně to ve Varech rozpařil

KVIFF Obžalovaný fotbalista Limberský hodil problémy za hlavu a pořádně to ve Varech rozpařil
Více

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je v plném proudu a přítomné celebrity si plnými doušky užívají festivalovou atmosféru. Na Big Board party to pořádně rozpařil i bývalý fotbalista David Limberský (39), který se potácí ve velkých problémech. Státní zástupce totiž na něj a další tři muže podal obžalobu za vydírání.

Na 57. ročník filmového festivalu do Karlových Varů dorazilo spoustu známých osobností a nechybí samozřejmě ani hollywoodské hvězdy. Vary nejsou jenom o filmech a červeném koberci, ale také o divokých party. Jednu takovou si do sytosti užil bývalý fotbalista David Limberský. Ten na Big Board večírek vyvedl manželku Lenku, od které se nemohl celý večer odlepit.

Společně manželé propařili noc a obzvlášť na Limberském bylo poznat, že si si to náramně užívá. V poklidnějším stylu pojala akci modelka Karolína Kokešová nebo známá česká influencerka Andula. Limberský divoce líbal a objímal půvabnou Lenku, ale mimo Varu mu do tance příliš není.

KVIFFDara Rolins se přirovnala k mandarince: Na červeném koberci ji ale zastínila nádherná dcera Laura

Dara Rolins se přirovnala k mandarince: Na červeném koberci ji ale zastínila nádherná dcera Laura

Limberskému hrozí 8 let

David Limberský a jeho komplici měli se zbraní v ruce vyhrožovat muži z Karlovarsky kvůli neuhrazené půjčce. Limberskému tak nyní hrozí až 8 let za mřížemi. „39letý muž měl požadovat po 32letém muži uhrazení finančních prostředků, které mu měl v minulosti poskytnout na nákup výpočetní techniky k těžbě kryptoměn,“ informoval podle TN.cz policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Bývalý reprezentant se k celé situaci vyjádřil i na sociálních sítích. „Tak já už to vím delší dobu, pro mě to není překvapení. Já jsem dělal všechno pro to, aby to právě k tomu soudu došlo, takže tam se budeme hájit, no,“ řekl ve videu.

KVIFFMódní policie z Varů podle Sama Dolce: Geislerová zbytečně komplikovaná, Habera a Peštová vzorem dokonalosti

Módní policie z Varů podle Sama Dolce: Geislerová zbytečně komplikovaná, Habera a Peštová vzorem dokonalosti

Limberský měl muži půjčit 4 miliony korun. Když se neměl k dlužník k vrácení peněz, zvolil Limberský s dalšími kolegy poněkud ostřejší taktiku. Limberský měl na muže řvát, že chce svoje peníze zpět. Vzápětí na něho někdo ze čtyř obžalovaných měl vytáhnout pistoli, se kterou ho měl nejprve udeřit do zátylku a následně mu ji přiložit k hlavě. „Nemůžu se k tomu vyjadřovat. Rád bych, ale nemůžu. Budu se vyjadřovat až u soudu. Samozřejmě, že si trvám na své nevině,“ dodal Limberský.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Přehlídka Debbie Brown ve Varech bez zábran: Nahaté pozadí na mole, Gabriel Jiráčková jen v síti a Mottlová jako pěst na oko KVIFF

Přehlídka Debbie Brown ve Varech bez zábran: Nahaté pozadí na mole, Gabriel Jiráčková jen v síti a Mottlová jako pěst na oko

Nejluxusnější party ve Varech očima Sama Dolce: Verešová se opakuje, přepychová Makarenko a chybička u Krainové KVIFF

Nejluxusnější party ve Varech očima Sama Dolce: Verešová se opakuje, přepychová Makarenko a chybička u Krainové

Aneta Vignerová šla přehlídku a Petr Kolečko? Ten se tvářil jako nas*aný a znuděný kakabus KVIFF

Aneta Vignerová šla přehlídku a Petr Kolečko? Ten se tvářil jako nas*aný a znuděný kakabus

Módní policie z Varů podle Sama Dolce: Geislerová zbytečně komplikovaná, Habera a Peštová vzorem dokonalosti KVIFF

Módní policie z Varů podle Sama Dolce: Geislerová zbytečně komplikovaná, Habera a Peštová vzorem dokonalosti

Dara Rolins se přirovnala k mandarince: Na červeném koberci ji ale zastínila nádherná dcera Laura KVIFF

Dara Rolins se přirovnala k mandarince: Na červeném koberci ji ale zastínila nádherná dcera Laura

Festival ve Varech zahájen: Červený koberec ovládla Čvančarová, Plodková vsadila na pohodu a Vagnerová připomínala baletku KVIFF

Festival ve Varech zahájen: Červený koberec ovládla Čvančarová, Plodková vsadila na pohodu a Vagnerová připomínala baletku