Nový objev Lulu hravě strčí do kapsy Vémolu i Soukupa: Nabídka luxusní dovolené i pohnutá minulost

Celebrity Nový objev Lulu hravě strčí do kapsy Vémolu i Soukupa: Nabídka luxusní dovolené i pohnutá minulost
Více

Zdeňka Černá (43) alias Lulu hlásí, že si našla náhradu za Karlose Vémolu (38) a Jaromíra Soukupa (54). Už delší dobu naznačovala, že by chtěla mít někoho po svému boku, ale není to úplně jednoduché. Lulu má své představy o partnerovi a jen tak je někdo nesplňuje. S novým objevem si vyměnila již několik zpráv. O koho se jedná? A proč má pohnutou minulost?

Karlos Vémola

Lulu se poprvé do povědomí lidí dostala kvůli románku s MMA zápasníkem Karlosem Vémolou. Psal se rok 2020 a Lulu s bijcem prožila krátký románek, který se ale dostal na veřejnost. V té době byl Vémola zasnoubený s Lelou Ceterovou, která se na nějaký čas od zápasníka odstěhovala. Dokonce se mluvilo o tom, že se k němu nemá v plánu vrátit, ale nakonec si vše rozmyslela.

Vše propálila jedna fotka, kterou Lulu zveřejnila. Jednalo se o snímek Karlosovy koupelny, ve které se vyfotila. Lulu má mimo jiné zálibu v plastických operacích. Nejviditelnější proměnu prodělala v oblasti hrudníku. Její prsa jsou prakticky nepřehlédnutelná. Vémola neměl v plánu Lelu vyměnit za Lulu a spíš si sypal popel na hlavu. Lulu se tak musela poohlédnout dál.

SurvivorJakub se svěřil Mikýřovi s drsným zážitkem z dětství: S bratrem jsme skoro uhořeli, stačila chvilka

Jakub se svěřil Mikýřovi s drsným zážitkem z dětství: S bratrem jsme skoro uhořeli, stačila chvilka

Jaromír Soukup

Druhý na řadu přišel Jaromír Soukup, který je dle Lulu přesně její typ. „Je to 100% můj typ. I osobnostně. Mám na něj crush. Pak jsem to nechala plynout. Měli dítě a vypadali šťastně. Byla jsem zklamaná. Teď je zase vše jinak,“ řekla před časem v rozhovoru pro VipStar.cz. Bohužel v době, kdy měla na Soukupa políčeno, randil s Agátou Hanychovou. Po jejich rozchodu se Lulu snažila o jeho přízeň dál.

Mě to těší, i když nikomu nic zlého nepřeji. Já jsem typ, který se nechává pozvat a sbalit. V případě Vémoly, to vše inicioval on. Já vyčkávám. Jsem dost stydlivá,“ pokračovala s tím, že udělala výjimku a Jaromíra pozvala přes sociální sítě na zápas v Red Face. Nic z toho nakonec nebylo. Možná to bylo i tím, že Soukup má v současné době dost svých starostí s matkou Rozárky.

SurvivorBrutální hádka v Survivoru mezi kmeny: Kdyby šel Bandurko do politiky, okrádal by lidi, šílela Jirešová

Brutální hádka v Survivoru mezi kmeny: Kdyby šel Bandurko do politiky, okrádal by lidi, šílela Jirešová

Boris Kollár

Lulu rozhodně nezahálí a za Soukupa a Vémolu si už našla náhradu. Nyní má políčeno na slovenského podnikatele Borise Kollára. Ten je známý svou slabostí pro půvabné ženy. Hovoří o tom i fakt, že momentálně má 16 potomků. Redakce VipStar.cz má k dispozici konverzaci, ve které se Kollár a Lulu domlouvají na luxusní dovolenou.

Můžeš mě pak zato vzít na dovolenou,“ napsala Borisovi Lulu. „To bych mohl,“ odpovídá. „Dobře, líbily by se mi Maledivy nebo Dubaj,“ podotkla Lulu, kterou redakce oslovila. „Ano, je to skutečný Boris Kollár. Má ověřený účet,“ vzkázala. Otázkou zůstává, jestli v tomto případě narazila Lulu na toho pravého.

Boris Kollár je slovenský podnikatel a politik, bývalý předseda Národní rady Slovenské republiky. Od roku 2015 je předsedou politického hnutí Sme rodina. Má šestnáct dětí s jedenácti různými ženami a v poslední době proslul nechvalnou kauzou s podivnou influencerkou Emou Ferusovou alias Pimpinočkou, kterou měl dle jejich slov dvakrát poslat na potrat. Něco takového ale striktně odmítá.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Poslední rozloučení s Ondřejem Křivkou obrazem: Truchlící vdova Petra a zničený Koranteng s Borhyovou Celebrity

Poslední rozloučení s Ondřejem Křivkou obrazem: Truchlící vdova Petra a zničený Koranteng s Borhyovou

Ornella Koktová ukázala rodinný archiv: Charlottě Štiková byla před závislostí na drogách rozkošný anděl Celebrity

Ornella Koktová ukázala rodinný archiv: Charlottě Štiková byla před závislostí na drogách rozkošný anděl

Jiří Krampol zažívá v nemocnici muka: Mám pocit, že mi šibne, řekl Celebrity

Jiří Krampol zažívá v nemocnici muka: Mám pocit, že mi šibne, řekl

Tělo Daisy Lee odmítlo silikony, ty praskly a musely ven: Teď budou vytahaná a svislá, pláče Celebrity

Tělo Daisy Lee odmítlo silikony, ty praskly a musely ven: Teď budou vytahaná a svislá, pláče

Ornella Koktová se pořádně odvázala: Nahé tělíčko po třech dětech vystavila v koupelně Celebrity

Ornella Koktová se pořádně odvázala: Nahé tělíčko po třech dětech vystavila v koupelně

Agáta Hanychová prozradila pikantní detaily o údajné partnerce Soukupa a zbavuje se nejdražšího dárku Celebrity

Agáta Hanychová prozradila pikantní detaily o údajné partnerce Soukupa a zbavuje se nejdražšího dárku