Agáta Hanychová promluvila o noční můře: Krvácení, strach o dítě a pravda o rozchodu s Jaromírem Soukupem

Celebrity Agáta Hanychová promluvila o noční můře: Krvácení, strach o dítě a pravda o rozchodu s Jaromírem Soukupem
Více

Budoucí trojnásobná maminka Agáta Hanychová (37) konečně prolomila hradbu mlčení a promluvila o tom, proč byla minulý čtvrtek hospitalizovaná v pražské nemocnici. Na Instagramu v živém vysílání sledujícím vysvětlila, že začala krvácet. Bývalá modelka musí nyní hodně odpočívat. Na sociálních sítích také prozradila, že ji naštvaly spekulace o rozchodu s Jaromírem Soukupem (53), které se nezakládají na pravdě.

Influencerka a podnikatelka Agáta Hanychová skončila minulý týden ve čtvrtek na kapačkách v nemocnici. Jindy sdílná Agáta nechtěla svůj zdravotní stav nebo problémy vůbec komentovat. Proto se objevila spousta spekulací. Někteří se začali obávat, že se schyluje k rozchodu mezi Agátou a mediálním magnátem Jaromírem Soukupem.

Nic z toho ale není podle brzy trojnásobné maminky pravda. „Miminko je v pořádku, ale já musím teď hodně ležet. Musíme to nechat na přírodě. Musím víc odpočívat,“ svěřila se sledujícím na Instagramu v živém vysílání.

CelebrityLela Vémola se pochlubila výsledkem práce íránských chirurgů: Fungl nový nosík sklízí obdiv

Lela Vémola se pochlubila výsledkem práce íránských chirurgů: Fungl nový nosík sklízí obdiv

Agáta také vysvětlila, proč si myslí, že skončila v nemocnici. „Kryšpín byl na operaci, do toho jsem začala hodně točit a myslím si, že jsem teď neměla úplně odpočinkové období. Asi je to věkem. Mé tělo to přestalo zvládat a začala jsem krvácet,“ pokračovala.  „Je to na dobré cestě. Pustili mě domů,“ uklidnila své sledující.

Nemusím vše dávat na Instagram!

Hanychová se svěřila lidem, že má velkou oporu v rodině a partnerovi Jaromírovi Soukupovi. „Nejsem na to sama. Jaromír mi také dost pomohl,“ vzkázala s tím, že se jí dohady ohledně rozchodu se Soukupem dost dotkly. „Nemusím vše dávat na Instagram,“ rozohnila se.

„Všechny ženy jsme silné, nic moc jiného nám nezbývá. Musím se přiznat, že jsem se nejvíc těšila na to, až si lehnu do postele a obejmou mě moje děti. To je asi to nejlepší, co může žena v životě udělat. Porodí děti a ty má,“ dodala bývalá modelka na závěr.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Václav Upír Krejčí přiznal novou lásku: Zachránila mi život. Do hodiny jsem mohl být mrtvý, řekl Celebrity

Václav Upír Krejčí přiznal novou lásku: Zachránila mi život. Do hodiny jsem mohl být mrtvý, řekl

Nečekané přiznání Evy Feuereislové: Dělala jsem dominu, obrovský bič na koně a zvuk kůže to mě vzrušovalo, říká Celebrity

Nečekané přiznání Evy Feuereislové: Dělala jsem dominu, obrovský bič na koně a zvuk kůže to mě vzrušovalo, říká

Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony? Celebrity

Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony?