Agáta Hanychová promluvila o noční můře: Krvácení, strach o dítě a pravda o rozchodu s Jaromírem Soukupem

Celebrity Agáta Hanychová promluvila o noční můře: Krvácení, strach o dítě a pravda o rozchodu s Jaromírem Soukupem
Více

Budoucí trojnásobná maminka Agáta Hanychová (37) konečně prolomila hradbu mlčení a promluvila o tom, proč byla minulý čtvrtek hospitalizovaná v pražské nemocnici. Na Instagramu v živém vysílání sledujícím vysvětlila, že začala krvácet. Bývalá modelka musí nyní hodně odpočívat. Na sociálních sítích také prozradila, že ji naštvaly spekulace o rozchodu s Jaromírem Soukupem (53), které se nezakládají na pravdě.

Influencerka a podnikatelka Agáta Hanychová skončila minulý týden ve čtvrtek na kapačkách v nemocnici. Jindy sdílná Agáta nechtěla svůj zdravotní stav nebo problémy vůbec komentovat. Proto se objevila spousta spekulací. Někteří se začali obávat, že se schyluje k rozchodu mezi Agátou a mediálním magnátem Jaromírem Soukupem.

Nic z toho ale není podle brzy trojnásobné maminky pravda. „Miminko je v pořádku, ale já musím teď hodně ležet. Musíme to nechat na přírodě. Musím víc odpočívat,“ svěřila se sledujícím na Instagramu v živém vysílání.

CelebrityLela Vémola se pochlubila výsledkem práce íránských chirurgů: Fungl nový nosík sklízí obdiv

Lela Vémola se pochlubila výsledkem práce íránských chirurgů: Fungl nový nosík sklízí obdiv

Agáta také vysvětlila, proč si myslí, že skončila v nemocnici. „Kryšpín byl na operaci, do toho jsem začala hodně točit a myslím si, že jsem teď neměla úplně odpočinkové období. Asi je to věkem. Mé tělo to přestalo zvládat a začala jsem krvácet,“ pokračovala.  „Je to na dobré cestě. Pustili mě domů,“ uklidnila své sledující.

Nemusím vše dávat na Instagram!

Hanychová se svěřila lidem, že má velkou oporu v rodině a partnerovi Jaromírovi Soukupovi. „Nejsem na to sama. Jaromír mi také dost pomohl,“ vzkázala s tím, že se jí dohady ohledně rozchodu se Soukupem dost dotkly. „Nemusím vše dávat na Instagram,“ rozohnila se.

„Všechny ženy jsme silné, nic moc jiného nám nezbývá. Musím se přiznat, že jsem se nejvíc těšila na to, až si lehnu do postele a obejmou mě moje děti. To je asi to nejlepší, co může žena v životě udělat. Porodí děti a ty má,“ dodala bývalá modelka na závěr.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Válka mezi Slovákovou a Hanychovou? Nela se vysmála trojnásobné matce Agátě, co ji k tomu vedlo? Celebrity

Válka mezi Slovákovou a Hanychovou? Nela se vysmála trojnásobné matce Agátě, co ji k tomu vedlo?

Trojnásobná maminka Lucie Hadašová prozradila jméno syna: Je zhmotnění mojí noční můry, řekla jedna z dcer Celebrity

Trojnásobná maminka Lucie Hadašová prozradila jméno syna: Je zhmotnění mojí noční můry, řekla jedna z dcer

Petr Lexa o seznámení s modelkou Natálií Kotkovou: Miss mi připadaly vždy hloupoučké, smál jsem se jim Celebrity

Petr Lexa o seznámení s modelkou Natálií Kotkovou: Miss mi připadaly vždy hloupoučké, smál jsem se jim