Felix Slováček je v koncích: Chci zbavit Dádu svéprávnosti, jinak umře, zoufá si

Celebrity Felix Slováček je v koncích: Chci zbavit Dádu svéprávnosti, jinak umře, zoufá si

Hudebník Felix Slováček (79) má těsně před Vánoci velké trápení s manželkou Dagmar Patrasovou (66). Dáda měla o víkendu vystoupit na akci pro děti společně s manželem Felixem. Bohužel na slíbeném dětském odpoledni ji musela nakonec zastoupit dcera Anička Slováčková (27), protože Dáda nedorazila. Zklamaný a naštvaný Felix prozradil, co se vlastně stalo.

Místo vánoční pohody a klidu se Felix Slováček musí zaobírat vážnými problémy, které jsou spojené s jeho manželkou Dádou Patrasovou. Během víkendu měla Patrasová vystoupit na dětském odpoledni v pražských Letňanech. Nakonec ale nedorazila a musela ji zastoupit dcera Anička Slováčková.

Společně s Dádou se měl na dětském dni objevit také Felix, který následně uvedl vše na pravou míru s tím, že jeho manželka rozhodně není nachlazená. „Asi každý ví, proč nepřišla, jsem z toho hodně špatný, bohužel je manželka indisponovaná už každý den, nachlazená ale není,“ řekl rozzlobeně saxofonista v rozhovoru pro Blesk.cz.

CelebrityPetra Faltýnová se ukázala na veřejnosti po několika letech: Na narozeninách Evy F. předvedla skvělou formu

Petra Faltýnová se ukázala na veřejnosti po několika letech: Na narozeninách Evy F. předvedla skvělou formu

Felixovi evidentně došla trpělivost a přeje si, aby jeho žena byla zbavena svéprávnosti. „Jediná možnost, co tu je, je zbavit ji svéprávnosti, jinak umře,“ dodal s tím, že podobné strasti, kterými si prochází jeho rodina nemůže pochopit nikdo, kdo se ve svém životě s něčím takovým nesetkal.

Dáda má navíc zaděláno na pořádné problémy. Hrozí jí totiž vězení kvůli odmítnutí dechové zkoušky po autonehodě, která se stala v květnu kousek od jejího domu na pražských Vinohradech. Nehodu pod vlivem alkoholu měla také herečka v roce 2018. Na druhý svátek vánoční nabourala s 2,5 promile alkoholu v krvi.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí Celebrity

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé Celebrity

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše