Nic roztomilejšího dnes už neuvidíte: Monika Marešová ukázala střapatou Alex, je to malá verze Leoše, píší lidé

Celebrity Nic roztomilejšího dnes už neuvidíte: Monika Marešová ukázala střapatou Alex, je to malá verze Leoše, píší lidé
Více

Leoš Mareš (46) si otcovství užívá plnými doušky a pravidelně sociální sítě zásobuje snímky s malou Alex. Ta před pár dny oslavila pět měsíců na tomto světě a její maminka Monika Marešová (41) sdílela na Instagramu roztomilý snímek s rozčepýřenou Alex a lidé se mohli v komentářích roztomilostí roztéct.

Trojnásobný otec a nejlépe placený moderátor Česka Leoš Mareš si otcovství těsně před padesátkou užívá plnými doušky. S manželkou Monikou Marešovou se dlouho snažili o miminko a nakonec se zadařilo. Letos 10. března přišla na svět vytoužení dcera Alex. Pro oba rodiče to bylo velké překvapení, protože si pohlaví miminka nenechali říct.

Leoš má z minulého manželství s Monikou Marešovou (Poslušnou) dva syny, Matěje (13) a Jakuba (17). Takže o rodičovství už něco ví. Novopečená maminka Monika sdílela na sociálních sítích snímek malé Alex, která před pár dny oslavila pět měsíců.

Lide v komentářích se okamžitě shodli na tom, že Alex je celý Leoš. „Celý tatínek v menším provedení,“ píší. „Takovou práci nám matkám ty děti dají, než se dostanou na svět a podoba vždy největší na tatínka. Jak nespravedlivé. Malinká je dokonalá. Moc se vám povedla,“ vtipkovala jedna z maminek.

CelebrityNela Slováková lítá v problémech: 500 lidí nedostane objednané zboží, vymlouvá se na covid a Ukrajinu

Nela Slováková lítá v problémech: 500 lidí nedostane objednané zboží, vymlouvá se na covid a Ukrajinu

Malá Alex je skutečně šikovné miminko a úsměv má po hrdém otci. Naopak čokoládové oči zdědila po mamince Monice. Leoš a Monika na rozdíl od jiných slavných rodičů nemají nejmenší problém svoji ratolest ukazovat na sociálních sítích a sdílet s fanoušky radost z rodičovství.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou

Eva Perkausová poprvé ukázala tvář syna Killiana a vysvětlila, proč si připadá jako hroch Celebrity

Eva Perkausová poprvé ukázala tvář syna Killiana a vysvětlila, proč si připadá jako hroch