Leoš Mareš

Leoš Mareš, jeden z nejlépe placených moderátorů Česka, se narodil 27. dubna 1976 v Berouně. Od roku 1998 uvádí s kamarádem Patrikem Hezuckým Ranní show Evropy 2. Kromě moderování se věnuje “zpěvu”.

Kariéra

Diskografie 

2001 – Tři slova

2002 – Minuty se vlečou 

2003 – Nejlepší nápad 

Následně začal moderovat zábavné show jako Talentmania, Česko Slovenská SuperStar, Česko hledá SuperStar, XFactor, Hlas Česko Slovenska, Česko Slovensko má talent, reality show Big Brother, vyhlášení ankety Český Slavík a Ceny Anděl. V roce 2015 se zúčastnil taneční show StarDance s Katarínou Štumpfovou a probojovali se společně do 8.kola.

Filmografie

2004 – Jak básníci neztrácejí naději 

2009 – Ulovit miliardáře

2016 – Jak básníci čekají na zázrak 

2017 – Špindl, Muzzikant, Všechno nebo nic 

V roce 2017 uskutečnil koncert ve Fóru Karlín. V roce 2018 třikrát vyprodal díky své show O2 arénu a nazpíval poupravenou verzi songu “Být stále mlád” s Karlem Gottem. V šesté řadě SuperStar v roce 2020, kterou vysílala TV Nova, zasedl Leoš Mareš do porotcovského křesla. Jeho kolegové jsou Pavol Habera, Monika Bagárová, Patricie Pagáčová a Marián Čekovský. 

Zajímavosti

  • Od dětství je fanouškem fotbalového klubu SK Slavia Praha 
  • Časopis Forbes ho označil za jednoho z nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích 
  • Za roli porotce v SuperStar 2020 dostal Leoš Mareš 5 milionů korun 

Osobní život

Leoš Mareš si vzal 12.července 2008 za manželku Moniku Poslušnou, se kterou má dva syny Jakuba a Matěje. Rozvedli se o deset let později v roce 2018. 

Mezitím měl moderátor celou řadu milenek. Kvůli mladičké Gabriele Dvořákové opustil manželku, ale jejich vztah dlouho nevydržel. 

Po rozchodu s Gábinou randil s modelkou Hankou Svobodovou, Michaelou Kociánovou, bouřlivý vztah si prožil také s modelkou Petrou Faltýnovou a krátký románek s Andreou Kalousovou. 

Jeho osudovou ženou se stala Monika Koblížková, se kterou se seznámil v roce 2015. Svatba se konala 20. února 2018 v kostele v Litomyšli a 14. října 2021 moderátor v živém vysílání na Evropě 2 oznámil, že na přelomu února a března čekají společného potomka. Na začátku března 2022 se Leoš Mareš stal trojnásobný otcem. Jeho žena Monika mu porodila krásnou dceru Alex. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity Velké zklamání pro Moniku Bagárovou: Ruší koncert v O2 areně, radost z show se začala vytrácet, až zmizela

Velké zklamání pro Moniku Bagárovou: Ruší koncert v O2 areně, radost z show se začala vytrácet, až zmizela

Zpěvačce Monice Bagárové (29) se alespoň prozatím rozplynul sen. Dne 12.9. 2024 se měl konat velký koncert zpěvačky v O2 areně. Bohužel dnes přispěchala Monika na Instagram s nečekaným vyjádřením. Její koncert se ruší. Ze slov půvabné maminky malé Ruminky čiší smutek. Snem každého interpreta je vyprodat...

Celebrity 3 osudové ženy Leoše Mareše: Nezkrotná divoška, smířená Poslušná a osudová láska

3 osudové ženy Leoše Mareše: Nezkrotná divoška, smířená Poslušná a osudová láska

Jeden z nejlépe placených moderátorů Česka Leoš Mareš (47) momentálně prožívá jedno z nejkrásnějších období. Než potkal svoji osudovou lásku Moniku Marešovou (43), prošel několika nevydařenými vztahy. Mezi jeho osudové ženy kromě Moniky jednoznačně patří Monika Marešová, dříve Poslušná (49) a modelka Petra Faltýnová (46).

Celebrity Obrovská ostuda Ondráčka z Pokondrů: V amoku napadl manželku Michala Davida, ochranka ho vyrazila

Obrovská ostuda Ondráčka z Pokondrů: V amoku napadl manželku Michala Davida, ochranka ho vyrazila

Zpěvák Michal David (63) ve vinárně Obecního domu křtil své nové album, které pojmenoval "Funky 2". Mezi celebritami, které přišly Michala Davida podpořit byl moderátor Leoš Mareš (47), komik Lukáš Pavlásek (45), zpěvák Jan Bendig (29), herec Sagvan Tofi (59) a herečka Jiřina Bohdalová (92). Na akci...

Celebrity Nic roztomilejšího dnes už neuvidíte: Monika Marešová ukázala střapatou Alex, je to malá verze Leoše, píší lidé

Nic roztomilejšího dnes už neuvidíte: Monika Marešová ukázala střapatou Alex, je to malá verze Leoše, píší lidé

Leoš Mareš (46) si otcovství užívá plnými doušky a pravidelně sociální sítě zásobuje snímky s malou Alex. Ta před pár dny oslavila pět měsíců na tomto světě a její maminka Monika Marešová (41) sdílela na Instagramu roztomilý snímek s rozčepýřenou Alex a lidé se mohli v komentářích...

KVIFF Největší trapasy z Varů: Menzelova ruka šmátralka, roztrhaný Leoš Mareš nebo vykukující spoďáry kam se podíváš

Největší trapasy z Varů: Menzelova ruka šmátralka, roztrhaný Leoš Mareš nebo vykukující spoďáry kam se podíváš

Ke každoročnímu filmovému festivalu v Karlových Varech neodmyslitelně patří zástupy známých osobností, pompézní róby, ale také módní faux pas. Podívejme se nyní na největší trapasy, které se udály na nejsledovanější společenské události roku v průběhu let.