Nemohli ze sebe spustit oči: René Decastelo poprvé vyvedl do společnosti půvabnou ragbistku Evu

Celebrity Nemohli ze sebe spustit oči: René Decastelo poprvé vyvedl do společnosti půvabnou ragbistku Evu
Více

Scenárista René Decastelo (49) vyvedl novou přítelkyni Evu Jung (41) na přehradu v Hostivaři, kde se konala tisková konference TV Prima k podzimnímu vysílacímu schématu. Oba dva působili velmi zamilovaně a nemohli se od sebe odtrhnout. Přitom ještě minulý rok na stejné akci spokojeně vrkali s Evou Decastelo (43), se kterou se momentálně rozvádějí.

Není tomu tak dávno, co scenárista René Decastelo a moderátorka Eva Decastelo ohlásili, že ve vztahu už dál nebudou pokračovat a rozvádějí se.

Zatímco Eva po svém boku patrně žádného nového muže nemá, tak její bývalý partner René je zamilovaný až po uši. Jeho láskou je ragbistka Eva Jung.

Ještě loni na letní party TV Prima vypadali René a Eva Decastelo jako dokonalý pár. Nyní je všechno úplně jinak.

Oba dva jsou ale velmi rozumní a hlavně milující rodiče, proto se rozešli v klidu, tichosti a hlavní prioritou jsou pro ně jejich dvě děti Michael a Zuzana.

CelebrityPartnera Taťány Makarenko museli uvést do umělého spánku: Krvácení do hlavy a boj o život

Partnera Taťány Makarenko museli uvést do umělého spánku: Krvácení do hlavy a boj o život

Letos na přehradu v Hostivaři René vyvedl už novou partnerku Evu Jung. Oběma to spolu slušelo a nemohli se od sebe odtrhnout.

Eva Jung vypadá naprosto senzačně a snad nikdo by netipoval, že je to maminka čtyř dětí. S Reném působili velmi spokojeně, tak snad jim to vydrží.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem Celebrity

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu Celebrity

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu