Nemohli se od sebe odtrhnout: Agáta Jaromíra Soukupa nikdy nevypadala tak šťastně

Celebrity Nemohli se od sebe odtrhnout: Agáta Jaromíra Soukupa nikdy nevypadala tak šťastně
Více

Zamilovaný pár, modelka Agáta Hanychová (37) a mediální magnát Jaromír Soukup (53), představili v Praze nový pořad Agáta Jaromíra Soukupa, který se bude vysílat od pondělí do středy v přímém přenosu na TV Barrandov. Bývalá modelka jen zářila štěstím a od svého partnera se nemohla odtrhnout.

Bývalá modelka Agáta Hanychová a podnikatel Jaromír Soukup patří mezi nejsledovanější pár českého šoubyznysu. Poté, co spolu strávili prakticky celé léto, se rozhodli spustit pořad Agáta Jaromíra Soukupa, který se bude vysílat od pondělí do středy v přímém přenosu na TV Barrandov.

Když jsem na Instagramu viděla, jak obrovský zájem mají lidé o naše živá vysílání, tak jsme se shodli, že je to škoda jen pro Instagram. Jaromír přišel s tím, že by to bylo fajn i pro televizi a musím říct, že se na to strašně moc těším,“ nechala se Agáta před časem slyšet pro server VIP Svět.

CelebrityLili Vémolová vyrazila poprvé do školky: Lela měla poněkud jiné očekávání, realita byla krušná

Lili Vémolová vyrazila poprvé do školky: Lela měla poněkud jiné očekávání, realita byla krušná

Pořad nebude mít prakticky žádný scénář a budou do něj zapojení i samotní diváci. „Nehodláme se vyhýbat žádným tématům a jsem moc ráda, že vedle mě bude stát Jaromír, který je stejně nekorektní jako já,“ vysvětluje Agáta.

Samotná Agáta přiznala, že je z celého natáčení mírně nervózní. To ale nemění nic na tom, že momentálně vypadá skutečně šťastně a spokojeně. „Na druhou stranu budu mít vedle sebe Jaromíra, který je na natáčecí maraton zvyklý, a určitě jeden druhého podržíme,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem Celebrity

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu Celebrity

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu