Lili Vémolová vyrazila poprvé do školky: Lela měla poněkud jiné očekávání, realita byla krušná

Celebrity Lili Vémolová vyrazila poprvé do školky: Lela měla poněkud jiné očekávání, realita byla krušná
Více

Kdo by to byl řekl, že dcera Lela Ceterové (33) a Karlose Vémoly (37) půjde už do školky. Lili Vémolovou dnes čekal velký den a její maminka se na sociálních sítích rozpovídala o tom, jak si myslí, že Lili zvládne svůj velký den. K jejím překvapení to dopadlo úplně jinak než původně předpokládala.

To snad není ani možné, jak rychle to letí, Lilinka jde ve čtvrtek poprvé do školky. Bože, to je neskutečné, těším se,“ rozněžnila se na sociálních sítích před pár dny slovenská playmate Lela Vémola. Uteklo to jako voda a její prvorozená dcera už jde poprvé do školy jako velká slečna.

Bude tam chodit moc ráda, protože ona je velmi společenská. Už máme velkou holčičku. Je to pro mě velmi dojemné,“ rozpovídala se Lela o tom, že nemá vůbec žádné obavy. Jak se ale ukázalo, bez slziček se první den ve školce nakonec neobešel.

CelebrityLáska mezi Jakubem Prachařem a Sarou Sandevou jen kvete: Společné fotky k narozeninám herce a dojemné vyznání

Láska mezi Jakubem Prachařem a Sarou Sandevou jen kvete: Společné fotky k narozeninám herce a dojemné vyznání

Dnes je to pro nás výjimečný den. Lili je poprvé ve školce. Odprovázeli jsme ji s Rockym a bylo nás slyšet až k sousedům,“ rozpovídala se Lela na Instagramu s tím, že realita byla trochu jiná než původně předpokládala.

Sourozenci se nemohli rozloučit a Lilinka začala plakat. Nakonec, když ale uviděla děti ve třídě, tak se začala usmívat a už si nás nevšímala,“ prozradila realitu slovenská modelka s tím, že ze začátku to bylo s malou Lili trochu krušné. Koneckonců od sourozenců a mámy se do školky nebo školy nechce nikdy téměř každému dítěti. Malá Lili je ale velmi šikovné děvčátko, a tak se nakonec vše zvládlo tak, jak bylo původně v plánu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Sabina z Love Islandu pálí po Muradovi: Makhmud v Dubaji a urputná kráska také. Náhoda? Nemyslíme si! Celebrity

Sabina z Love Islandu pálí po Muradovi: Makhmud v Dubaji a urputná kráska také. Náhoda? Nemyslíme si!

Dojemná překvapení na koncertu Dary Rolins: Usmíření s ex Rytmusem a nádherná dcera Laura Celebrity

Dojemná překvapení na koncertu Dary Rolins: Usmíření s ex Rytmusem a nádherná dcera Laura

Móda z Plesu jako Brno: Nevýrazná Partyšová, Slováková vytasila pravého páva a těhotná Švantnerová okouzlila v roláku Celebrity

Móda z Plesu jako Brno: Nevýrazná Partyšová, Slováková vytasila pravého páva a těhotná Švantnerová okouzlila v roláku