Přistižení v Ulici: Proč Mára znovu uvidí rudě kvůli Karle? S kým a při čem ji nachytá?

Ulice Přistižení v Ulici: Proč Mára znovu uvidí rudě kvůli Karle? S kým a při čem ji nachytá?
Více

V nekonečném seriálu Ulice se kromě jiného řeší rozpad manželství Karly a Máry. S tím jsou spojené i věci týkající se rozvodu a střídavé péče. O tom, jak je to mezi Karlou a Márou stále citlivé téma, svědčí i tato ukázka z úterního dílu, v níž Mára přistihne Karlu v situaci, která se dá vykládat opravdu různě. Jaká bude jeho první reakce?

Tvůrci seriálu Ulice se v této sezoně zaměřili na snahu Karly (Markéta Stehlíková) a Máry (Kryštof Rímský) zachránit jejich manželství poté, co se Karla přiznala k románku s Jakubem (Jan Mansfeld) a k nevěře. Pro Máru to byla taková podpásovka, že se s tím nedokázal vyrovnat, i když s Karlou kvůli tomu chodili i k terapeutovi (Jan Slovák) do poradny.

Manželství Karly a Máry nešlo zachránit

Přestože se Mára opravdu snažil, zjistil, že se mu Karlina zrada vrací jako bumerang, že jí už prostě nedokáže věřit. Za vším viděl její další nevěru, pak byl nepříjemný, doma bylo dusno, což odnášeli i synové Vojta (Felix Šrámek) a Kustík (Rafael a Samuel Martinicovi). Byl to Mára, kdo to jako první nakonec zabalil a řekl nahlas to, čeho se Karla obávala – rozvod.

UliceBoj s ezošmejdy v Ulici: Jak zachránit Kristýnu z Juliiných spárů?

Boj s ezošmejdy v Ulici: Jak zachránit Kristýnu z Juliiných spárů?

S rozvodem je ale spojeno i jedno hodně nepříjemné téma – jak to bude s jejich dětmi. Oba mají kluky rádi, ani jeden z nich si nedovede představit, že by se nepodílel na jejich výchově a vídal se s nimi jen jednou za čas o víkendech. Nakonec se domluvili na střídavé péči i na jejím modelu, kdy kluci zůstanou doma, nebudou mezi nimi pendlovat, ale naopak oni se budou střídat u nich.

Včera byla Karla první večer bez synů, jen ona sama na ubytovně. Padlo to na ni takovým způsobem, že byla ráda, když se za ní zastavil bývalý parťák z kriminálky Jirka Herman (Jan Holík) a byl s ní. O tom Mára samozřejmě nemá ponětí, a tak ho pořádně rozhodí pohled na ty dva v situaci, jež se dá vykládat opravdu různě. A co víc – zdá se, že Karla nerespektuje ani jejich dohodu ohledně střídavé péče. Co s Márou tak zamává? A jaká bude jeho reakce?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Souboj saní z Ulice: Monika jde po Márovi jako po uzeném a Karla je na pokraji zhroucení Ulice

Souboj saní z Ulice: Monika jde po Márovi jako po uzeném a Karla je na pokraji zhroucení

Konec záporačky v Ulici! Co předchází obrovské prohře ezošmejdky Julie Papežové? Ulice

Konec záporačky v Ulici! Co předchází obrovské prohře ezošmejdky Julie Papežové?

Ulice: Lucie Vondráčková jako Soňa Čechová bojuje o místo Magdiny zástupkyně. Kdo je zásadně proti? Ulice

Ulice: Lucie Vondráčková jako Soňa Čechová bojuje o místo Magdiny zástupkyně. Kdo je zásadně proti?