Mrazivé dětství Katrin z Big Brother: Máma mi vyrazila zuby a chtěla mě zabít sekerou

Big Brother Mrazivé dětství Katrin z Big Brother: Máma mi vyrazila zuby a chtěla mě zabít sekerou
Více

Hlad zasáhne spolubydlící v domě Big Brothera a jídlo se stane tématem číslo jedna. Tento týden si naložili jen 20 % možného přídělu jídla, takže si musí dvakrát rozmyslet, co budou jíst. Období utahování opasků tvrdě prověří zejména jejich psychiku. Rajcovní Petra (46) se rozhodla ukázat, co v ní je. Sexy pohyby, „tanečky“ a outfitem potěšila především Standu. Mladého Vítka dráždil svalnatý David, který se rozhodl extravagantní spolubydlící využít jako cvičební pomůcku. Vítek měl chvíli výhled na Davidův rozkrok a evidentně si to užíval…

Big Brother oznámil novou týdenní misi, kterou velmi trefně pojmenoval „Týden přežití“. V Záhadné místnosti čekalo na každého ze spolubydlících veselé karaoke. Při zpěvu však museli vložit ruce do tří krabic, přičemž v každé krabici se nacházely předměty jako plyšový medvídek, miska s marmeládou, ananas, vejce, slupky od brambor, piliny a živý had. Spolubydlící však netušili, co na ně v krabicích čeká, a tak nebyla nouze o výkřiky strachu. Jejich temperamentní zpěv na hit I Will Survive uspokojil Big Brothera natolik, že misi prohlásil za úspěšnou.

VirálTotální zoufalost Shopaholicadel: Nikdo jí nechce pronajmout byt, lidé se vzájemně varují

Totální zoufalost Shopaholicadel: Nikdo jí nechce pronajmout byt, lidé se vzájemně varují

Terezy začínají mít všichni plné zuby

Jako nová paní domu měla Tereza za úkol vymyslet pravidlo týdne, které by konzultovala s ostatními, a také pravidlo vlastní. Oznámila jim, že tento týden nařizuje zákaz nadávek a mytí nádobí, aby se v této činnosti vystřídali všichni. Její „tvrdá ruka“ se setkává jen se zdánlivým pochopením a mezi spolubydlícími se vůči Tereze zvedá vlna nevole.

Matka mě chtěla zabít sekerou

Na začátku tohoto týdne vyzval Big Brother diváky, aby prostřednictvím sociálních sítí pokládali spolubydlícím otázky. Ty je pobavily i překvapily. Snad nejvíce rezonovala otázka pro Katrin. „Odpustila jsi své matce, co ti v dětství udělala, a myslíš si, že tvůj srdcervoucí příběh z dětství ospravedlňuje tvé chování?“ ptala se Katrin.

Ne a ne,“ zněla strohá odpověď, která Katrin vehnala slzy do očí.  Zvědavost, o čem ten příběh vlastně byl, přiměla její spolubydlící Barbaru, aby se zeptala, o čem to celé bylo. Katrin vyhrkla mrazivě šokující popis svého dětství.

Do mých dvanácti let mě do krve bila, vyrazila mi zuby, vytrhala vlasy, kopala mě… Otec mi modřiny mazal mastičkami. Říkala jsem mu, že mě mlátila, ale on mi nevěřil, protože jsem byla dítě… myslel si, že si vymýšlím… Nevím, kolikrát jsem byla v nemocnici… Až jí jednoho dne bylo tak zle, že mě chtěla opravdu zabít. Tak jsem se schovala do skříně… A ona vzala sekeru, vylezla nahoru na komoru a tou sekerou rozbila dřevěnou… ach… dolů, aby se ke mně dostala,“ popisuje Katrin naprosto otřesné zážitky.

CelebrityManžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou

Měli jsme taková stará vrata, a to bylo slyšet, jak se otec vrací z práce. Když tu bránu otevřel, slyšela jsem, jak v tu chvíli zastavil sekeru. Udělala mi strašně moc věcí. Pořád mám na těle jizvy… od ní… a když mi bylo dvanáct, šli konečně k soudu, konečně se rozvedli a od té doby jsem ji neviděl. Nikdy. A to  mi čtyřiadvacet, v březnu mi bude pětadvacet,“ uzavřela Katrin své smutné vyprávění. Tyto chvíle jí také způsobily těžké deprese, s čímž se před časem svěřila některým svým spolubydlícím. Řekla jim také, že ji matka chtěla zabít. Nyní tyto bolestné chvíle podrobně popsala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Finále Big Brother: Výhru 2,5 milionů korun si odnáší šoumen, který rozdělil diváky Big Brother

Finále Big Brother: Výhru 2,5 milionů korun si odnáší šoumen, který rozdělil diváky

Upřímná zpověď kriminálníka Davida z Big Brother: Ve 14 letech mi mafiáni přiložili zbraň k hlavě Big Brother

Upřímná zpověď kriminálníka Davida z Big Brother: Ve 14 letech mi mafiáni přiložili zbraň k hlavě

Sprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera Big Brother

Sprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera

Na soutěžící doléhá efekt experimentu Big Brother: Soňa má panické ataky, David paranoidně kontroluje trenky Big Brother

Na soutěžící doléhá efekt experimentu Big Brother: Soňa má panické ataky, David paranoidně kontroluje trenky

Skandál Vítka v Big Brother: Dones mi trenky Davida a dostaneš cigaretu, uplácel soutěžící Big Brother

Skandál Vítka v Big Brother: Dones mi trenky Davida a dostaneš cigaretu, uplácel soutěžící

Brutální hádka v Big Brother: David načapal Víta na záchodě, jak si dělá dobře do jeho trenek, VIDEO Big Brother

Brutální hádka v Big Brother: David načapal Víta na záchodě, jak si dělá dobře do jeho trenek, VIDEO