Monika Binias označila Krainovou kvůli OnlyFnas za zoufalou postavičku: Jsi umaštěná nula, vzkázala Simona

Celebrity Monika Binias označila Krainovou kvůli OnlyFnas za zoufalou postavičku: Jsi umaštěná nula, vzkázala Simona
Více

Jedna z nejznámějších českých modelek Simona Krainová (50) rozvířila vody českého šoubyznysu, když se rozhodla, že si založí OnlyFans. Platforma s erotickým nebo lehce erotickým obsahem zažívá velký boom a Krainová si nechtěla nechat ujít příležitost, jak vytěžit co nejvíce z jejich odhalených fotek, které by jí Instagram smazal. Patrně asi nečekala, že kromě pochvalných komentářů se na ni snese i vlna hejtu. Naposledy se do Simony pustila Monika Binias (51) a to si samozřejmě prostořeká modelka líbit nenechala.

Kdo by to byl čekal, že modelka a influencerka Simona Krainová způsobí obrovský poplach jen tím, že si založí OnlyFans. Naposledy se do ní pustila na Instagramu reality show hvězdička Monika Binias Štiková. Té se nelíbí, že Krainová jde dle jejich slov špatným příkladem mladým dívkám. Přitom to byla právě Binias, která před lety natočila odhalené fotky pro Blesk.cz.

OnlyFans. Bože, jak někdo může tak klesnout na dno a ještě všem cpát, že je to in a vše je ok,“ vysmála se Binias Krainové. Něco takového si samozřejmě jedna z nejúspěšnějších českých modelek nenechala líbit a Binias poslala jasný vzkaz. Jak je známo, tak Krainová si servítky příliš nebere. A rozhodně ne ve chvíli, kdy někdo útočí na ni nebo na její rodinu.

Oteklá a umaštěná nula

Nejvíc mě baví vyjádření éčkových, oteklých a umaštěných nul,“ vrátila Krainová úder Binias a to nebylo všechno. Na svém Insatgramu zveřejnila výše zmíněné nahé fotky Moniky. Máma dvou dětí se podivovala nad tím, že ji kritizuje někdo, kdo se odhalených snímků a nahoty skutečně nebojí.

Pokud byste si chtěli zaplatit OF Simony Krainové, vyjde vás to měsíčně na 19,90 dolarů, což je cca 440 korun. „Na řadu mých fotek na Instagramu mě neustále upozorňují, že mi omezí účet, protože jsem příliš odhalená, taková, maková a fotka obsahuje tohle i tamto…Už mě to fakt nebaví, několikrát se mi stalo, že mi fotky nezveřejnili nebo nutili k odstranění,“ objasnila Krainová, proč přešla na erotickou platformu.

CelebrityKudla do zad Marie Rosecké: Kazma ukázal tajný domácí oltář, kterému vévodí snímky Andrey Kalousové

Kudla do zad Marie Rosecké: Kazma ukázal tajný domácí oltář, kterému vévodí snímky Andrey Kalousové

Fanoušci se okamžitě Simony zastali. „Paní se snaží ohřát polévku na vašem trendování. Jako většina. Plavte na hladině výsluní Simčo. Tito bottom feeders jsou pod vámi,“ píší.

Jak ale všichni známe Moniku Binias, ta zbraně jen ta jednoduše nesloží. Proto okamžitě zareagovala na odpověď Simony. „Ta zoufalá a urvaná postavička ať se klidně vysere uprostřed Václaváku. Mně je to úplně jedno a navíc to nikoho nepřekvapí,“ dodala.

Simony se zastal také manžel Karel Vágner. „Tato nevkusná rodina, co tu špiní mediální prostor a dělá hanbu už 15 roků, promluvila,” vyjádřil se ostře na svém Instagramu. Krainová leží spoustě lidem v žaludku a po založení OnlyFans je to skvělá příležitost, jak jí ‚naložit‘.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Josef Kokta odkryl kruté pozadí začátku vztahu s Ornellou: Nebyla jediná, byl jsem hrozný, říká Celebrity

Josef Kokta odkryl kruté pozadí začátku vztahu s Ornellou: Nebyla jediná, byl jsem hrozný, říká

Umělci, kteří bojovali s drogami: Kocián z Lunetic jde ke dnu, Víťa je na šikmé ploše a Tereza září Celebrity

Umělci, kteří bojovali s drogami: Kocián z Lunetic jde ke dnu, Víťa je na šikmé ploše a Tereza září

Herečky Benešová a Gondíková šly donaha: Reakce syna byla k popukání, prozradila Adéla Celebrity

Herečky Benešová a Gondíková šly donaha: Reakce syna byla k popukání, prozradila Adéla

Ondřej Brzobohatý to rozbalil jako Tiffany Richbitch: Blonďatá paruka, vysoké podpatky a dokonalý make-up Celebrity

Ondřej Brzobohatý to rozbalil jako Tiffany Richbitch: Blonďatá paruka, vysoké podpatky a dokonalý make-up

Jan Bendig vydal krkolomné vyjádření k útoku moukou: Dělat z nás rasisty je ubohost, bouří se lidé Celebrity

Jan Bendig vydal krkolomné vyjádření k útoku moukou: Dělat z nás rasisty je ubohost, bouří se lidé

Velkolepý Český ples vrcholem sezony: Moderovat bude Čenský a Vítová, vystoupí legenda Vondráčková Celebrity

Velkolepý Český ples vrcholem sezony: Moderovat bude Čenský a Vítová, vystoupí legenda Vondráčková