Monika Bagárová ukázala pokojíček malé Rumii: Kouzelné místo jako pro princeznu z pohádky

Celebrity Monika Bagárová ukázala pokojíček malé Rumii: Kouzelné místo jako pro princeznu z pohádky
Více

Jedna z nejoblíbenějších českých zpěvaček Monika Bagárová (28) se pomalu s rodinou zabydluje v novém domě nedaleko Brna. Po rozchodu s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem (32) opustila jejich společný dům u Prahy a rozhodla se přestěhovat s dcerou Rumií (2,5) a celou velkou rodinou. Nyní na sociálních sítích ukázala sledujícím, jak vyzdobila pokojíček pro malou Ruminku.

Zpěvačka a bývalá účastnice pěvecké show SuperStar 2009 Monika Bagárová má za sebou náročné životní období. Po definitivním rozchodu se zápasníkem Makhmudem Muradovem se odstěhovala z jejich společného bydlení do domu nedaleko Brna. V těžkých chvílích půvabné zpěvačce pomáhala hlavně rodina, která nyní bydlí nedaleko.

Nový dům Bagárová pomalu zařizuje a před několika dny se s odborníky pustila do dekorace dětského pokojíčku pro Ruminku. S výsledkem se Monika podělila na Instagramu a fanoušci byli nadšení. „Moc hezky jste to Moniko zařídila. Velmi příjemné barvy,“ psali.

CelebrityBudoucí nevěsta Nikol Trojanová o nové životní etapě: Proč svatbu nejdřív vytěsnila?

Budoucí nevěsta Nikol Trojanová o nové životní etapě: Proč svatbu nejdřív vytěsnila?

Rozkošnému pokojíčku dominují teplé barvy jako světle růžová, hnědá nebo šedá. Kouzelné místo pro dceru je v čistém, jednoduchém a elegantním designu. Samotná Monika si nemohla vynachválit práci designérů. Ruminka byla z výsledku úplně odrovnaná a nejvíce ji zaujaly hvězdičky nad postelí.

Ruminčin pokojíček čančáme již od toho prvního, miminkovského, a každý je pro vás vždy úžasnou inspirací,“ napsala na Instagram sama designérka. „Nejprve jsme začínali bílo/šedo/ růžovou variací, poté starorůžovou a nyní jsme nový pokojíček ladili do elegantních krémových tónů, doplněných o bílou a růžovou,“ dodala.

Monika Bagárová se snaží své dceři vytvořit krásné místo v jejich novém domě. I když láska s otcem Ruminky je dávno minulostí, jako rodiče se snaží společně vycházet. Muradov je ale často pryč kvůli své náročné profesi. Zpěvačka se tak snaží zastat roli matky i otce, ale ne vždy je to jednoduché.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn Celebrity

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte Celebrity

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala Celebrity

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala