Mladé a neklidné Prostřeno!: Jak vaří nastupující generace a jak bude snášet freestyle usazená maminka?

TV Prima Mladé a neklidné Prostřeno!: Jak vaří nastupující generace a jak bude snášet freestyle usazená maminka?
Více

Také v následujícím týdnu budou soutěžící bojovat o kulinářskou čest a zajímavou výhru. V Praze a středních Čechách se u ploten, sporáků a vařičů sejdou tři ženy a dva muži. Parta odvážných, kteří budou chtít předvést sobě, rodině i celé republice, že zvládnou připravit nejen svoje menu, ale také si poradí s úkolem týdne, kterým tentokrát bude příprava květáku. Respektive pokrmu z ní. Kdo to zvládne a kdo se na úkol týdne vykašle? A kdo zkrátka zapomene?

Kuchyni budou soutěžící v dalším týdnu podávat domácí i světovou, některým bude chutnat víc, jiným méně. Jak se povede celý týden? Komu se dařit bude, komu nikoliv a kdo to nakonec celé vyhraje? Vše zjistíte už v pondělí. Prostřeno! Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně.

Monstrum v kuchyni

V pondělí se k plotně postaví jediná zadaná Anička. Překvapí svým menu, bude se prát s Tiramisu. Při přípravě. Její hosté při výslovnosti. Nedělají si náhodou legraci ze štábu? A jak se Anička bude na mladé hosty a naopak, hosté na Aničku? Šli by spolu lovit veverky do parku?

Úterní hostitelka Rita Ariana bude kořenit energií, dobrou náladou a pozitivním vyladěním. Bude to ale stačit a proč se jí v kuchyni objeví monstrum? Hostitelce se přes všechnu snahu srazí omáčka. Pomůže jí, když do ní pošle maso? Nebo bude její hlavní chod vypadat podezřele?

RozhovorSimona Krainová prozradila, v kolika letech šla poprvé na botox a nekompromisně zhodnotila současný český modeling

Simona Krainová prozradila, v kolika letech šla poprvé na botox a nekompromisně zhodnotila současný český modeling

Středeční hostitel Sebastian vsadí na salsu z rajčat, kterou ale nikdy nedělal. Všude bude dávat česnek a chilli papričky. Komu jeho jídlo chutnat nebude? Kdo bude ohrnovat nos nad tatarákem v létě? Komu bude vadit jeho barva? A kdy promluví Anička?

Ve čtvrtek se vydáme ke Karolíně. Pánové dle dresscodu také v sukních. A dojde i na pád z kola. Přesto to všem bude moc slušet. Karolínu zradí trouba. V čem nakonec svou večeři přichystá a jak se bude protahovat čekání?

BizárKotlety na obličeji se jí poprvé objevily ve 12 letech: Influencerka s plnovousem se snaží bořit mýty o kráse

Kotlety na obličeji se jí poprvé objevily ve 12 letech: Influencerka s plnovousem se snaží bořit mýty o kráse

V pátek u Jakuba se Aničce udělá špatně. Sebastian jí vezme na procházku. Aby svůj klaustrofobický pocit vydýchala. Proč si Karolína bude u Jakuba připadat jako v nebi? No kvůli jídlu to nebude. A proč mohl Jakub málem vyhořet? Jakou zábavu si extravagantní Jakub připraví pro své hosty? A jak bude jeho zábava bavit?

Nejen taktizování, ale také férové hodnocení, to jsou ingredience, ze kterých bude umíchaný recept na Prostřeno! příštího týdne. Kdo bude nakonec taktikem a kdo bude hrát upřímně a soustředit se jen na svůj výkon? Sledujte, že i tentokrát na sebe hosté během tak běžné činnosti, jakou je vaření, prozradí víc, než by možná tušili a přáli si. Komu se dařit bude, komu nikoliv a kdo to nakonec celé vyhraje?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Česko na grilu: Postrach českých restaurací Zdeněk Pohlreich se vrací na obrazovky s novou show TV Prima

Česko na grilu: Postrach českých restaurací Zdeněk Pohlreich se vrací na obrazovky s novou show

Chaotické Prostřeno!: Cvrčci v hummusu, nedostatek šneků i taktická panenka TV Prima

Chaotické Prostřeno!: Cvrčci v hummusu, nedostatek šneků i taktická panenka

Prostřeno plné influencerů: Útoky fretek, smrad, pokousaní hosté a pomůcky pro intimní hygienu TV Prima

Prostřeno plné influencerů: Útoky fretek, smrad, pokousaní hosté a pomůcky pro intimní hygienu

Prostřeno nebo školní jídelna: Seznamka, reparát i touha po výhře pořádně zapříčiní drama u stolu TV Prima

Prostřeno nebo školní jídelna: Seznamka, reparát i touha po výhře pořádně zapříčiní drama u stolu

Tohle Prostřeno! nezažilo: Mouční červi, nevhodné vtipy i polévka ze sáčku. Dívejte se, jak absolutní úlet nakonec dopadne TV Prima

Tohle Prostřeno! nezažilo: Mouční červi, nevhodné vtipy i polévka ze sáčku. Dívejte se, jak absolutní úlet nakonec dopadne

Prostřeno z Vysočiny: Spálená kachna, vodka do těsta, ostré nože i utajená taktika TV Prima

Prostřeno z Vysočiny: Spálená kachna, vodka do těsta, ostré nože i utajená taktika