Místo žádosti o ruku rozchod: Lady Dee nyní ukázala nového partnera a promluvila o dceři Ohaně

Celebrity Místo žádosti o ruku rozchod: Lady Dee nyní ukázala nového partnera a promluvila o dceři Ohaně
Více

Drahomíra Jůzová (26) alias Lady Dee má za sebou náročný rok. S bývalým partnerem má rozkošnou dceru Ohanu, ale místo plánované svatby přišel rozchod. Herečka z filmů pro dospělé nezastírá, že to nebylo zpočátku jednoduché. Jak se ale zdá, tak se vše v dobré obrátilo. Na Playboy party představila nového partnera a je zase konečně šťastná.

Byla to láska jako trám. Herečka z filmů pro dospělé Lady Dee se během karantény rozešla s partnerem a bezhlavě se zamilovala do exotického Omara. Láska to byla tak velká, že Drahomíra Jůzová sekla kvůli Omarovi i s pornem a postavila se za kameru.

Jako těhotná rozhodně natáčet nebudu. Měla bych ze sebe divný pocit. Mám v sobě dítě a jít s ním točit, to opravdu ne. Ani po porodu točit nebudu. Budu matka a s touhle prací chci skončit,“ nechala se slyšet pro iDnes.cz během těhotenství. Rozkošná dcera se partnerům narodila v roce 2021 a její jméno určitou skrývali, aby dceru uchránili.

Dceřino jméno je anglické. Slyšela jsem ho ve filmu a vlastně jsem ho slýchala různě kolem sebe. Přemýšlela jsem, jaké jméno bych jí dala a najednou mi do hlavy vletělo tohle,“ dodala. Nakonec Drahomíra prozradila, že se jmenuje Ohana.

VirálKdo je podivín z Clash of the Stars Matouš Kaluba? Do zavařovaček ukládá tělní tekutiny, balkon má posetý vlastními exkrementy

Kdo je podivín z Clash of the Stars Matouš Kaluba? Do zavařovaček ukládá tělní tekutiny, balkon má posetý vlastními exkrementy

Místo žádosti o ruku se konal rozchod

Ještě v dubnu 2022 Lady Dee nadšeně mluvila o tom, že se budou chystat vdavky. „Přítel říkal, že by chtěl udělat svatbu na konci letošního roku,“ řekla v rozhovoru pro Blesk.cz. „Šaty bych chtěla něžné a romantické, dlouhé a upnuté na tělo. Aby mi hezky vynikla figura,“ vysnila si svůj velký den.

Bohužel realita byla taková, že rodiče malé Ohanky šli nakonec od sebe. Po rozchodu ale ještě nějakou dobu spolu bydleli. V současné době spolu vycházejí, fungují jako rodiče a na všem jdou domluvení. Na nedávné Playboy akce Lady Dee překvapila, když představila nového muže v jejím životě. „Víc slov není potřeba,“ naspala na Instagram zamilovaná Lady Dee ke snímku s pohledným partnerem Michalem.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné